Cūka vannā.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Mazda 6 rūsainās arkas
msh rakstīja: Mēs jau redzam to plāno un kvalitatīvo šķībaču bleķi - pieej klāt tam 15-20 gadus vecajam, nereāli kvalitatīvajam šķībacim un iesper un šis izjūk
Noraujies podā, umņik.
nazurbajev rakstīja: Tērvetes Centis
klīst baumas, ka af Tērvete jaunie īpašnieki grib no alus 'darīšanas atteikties.....
Tēma: Savirzes stends
i_edgars rakstīja: Seene, kalfonso man nav 4 riteņi jāregulē - pietiek ar 2!
tavam fordam pakaļā ir bobika tilts?
Tēma: DIOŽU LAMPAS
Gauss rakstīja: Stabilizators irobeži max spriegumu, jefiņ. Arī tu vari izmēģināt iepriekš aprakstīto procedūru - dabūt 14V uz lampiņu.
Nevajag tik klaji demonstrēt savu stulbumu, un vēl citus apsaukāt par jefiņiem
Tas ko tu sauc par stabilizatoru patiesībā ir tikai sprieguma regulators....jefiņ.
Tēma: DIOŽU LAMPAS
Gauss rakstīja: Patiesībā, umņik, elektrosistēmā ir sprieguma stabilizators.
Ko tu neteiksi...
Sprieguma stabilizators tad būtu tāds verķis, kurš notur uz borta konstantu spriegumu gan tad, ja strāvas avots dod paaugstinātu U, gan tad ja pazeminātu.
Nav dzirdēts, ka kādam būtu izdevies piestartēt auto, ja no aķīša nāk ārā piemēram 7 volti.....pēc tavas umņika teorijas stabilizatoram to būtu jāpaceļ līdz nominālajiem 12.
Ejam uz priekšu!
No pirkstiem - pie ričagiem!
Pēc tam darbosies ar miroņgalvām.
Zāles pļāvējs arī strādā tāpat kā kuģa dzinējs.
SEA rakstīja:
nazurbajev rakstīja: Pieredzējušu vīru diskusija.
Vederā rodas tas pats, kas tev galvā,- piezpiens... Tik nez kā tu dabūji to savā paurī...
Elementāri.....viņš apmeklē Jauno akrobātu pulciņa nodarbības.
Ja tev šķiet ka vēders nav pietiekoši mīksts - nāc ievērtē jauno ābolu ražu!