Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

bizenajs rakstīja: , suuknis kesonam,

Kas tas par objektu

Fekucim

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Veselu mūžību neesmu bijis ārzemēs.

Varbūt aizbraukt šodien piemēram? Līdz Klīkāļiem vai Veģerei

Tā ir taisnība, ka tagad uz robežas neviens neaptur

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Robežas ir vaļā!

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Ideots rakstīja:

njā..... šajā valstī pamazām paliek galīgā Tirsā....

tevi takš neviens te nav piesējis.

Vari katrā laikā braukt atpakaļ uz savu Turciju.

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

bizenajs rakstīja: . a to mana hata 1000 kvh aprij katru meenesi

oho...tu audzē kaņepes

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

bizenajs rakstīja: noguleeju, vajadzeeja vakar samaksaat par marta shtromu, shodien jau reekjins buus par 20 Ls daargaaks

Par martā paterēto tu vari maksāt līdz 30. aprīlim. Nekas nebūs dārgāk.

Dažus santīmus vari iesipināt, ja pieskaitīsi skaitītāja rādījumam kādas 100 kWh....un notērēsi to aprīlī....

esnekoneesmuteicis

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

1. janvārī aldziņu palielina par IEPRIEKŠĒJĀ gada vidējo inflācijas procentu - tātad samaksā to, ko apēdām pagājušajā gadā. Ja gribi ēst šodien - gaidi nākošo gadu.

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

bizenajs rakstīja: plee, vismaz ceru, ka Centim no shodienas arii alga ir par 30 procentiem lielaaka.

Paldies tev draugs par labām cerībām, bet.......

nas jeput, a mi iščo krepņem.

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Nu!

Saki!

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

bizenajs rakstīja: Baisuli, Tev suns jaavakcinee, laiks pienaacis.

labriit!!!

Labrīt.

ko tu vari pateikt par manu suni?

Tēma: Pazudis numurs EH5181

Vot interesanti cilvēki....brauc no Ogres uz Rīgu nummurus meklēt....

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Cik lēni govs no jumta krīt!

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Pa kurām durvīm var ieiet katalogā

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Sviests, vai pie tevis ir pārdošanā 1 jauna riepa dārza/būves ķerras ritenim? Man vajag tādu plakanu, bezkameras un apmēram 45 cm diametrā.

Tēma: 9k 3.0 Griffin - jautājumi

Graberis rakstīja: Gluži tā nav - pakaļējos amīšus viņi var uzķert arī ja uz aci izskatās visai glauni. Ja tas autiņš ļurkāšanās vietā sāk žvanckāties kā dekša galva sābu ieraugot

Atkārtoju vēlreiz dļa osobenno odarjonnih - amortizatoru darba spēju pārbauda uz stenda! Un pofig, kā tur izskatās no apakšas. Ja ļaujies lai tevi izdrāž, tad tā ir tava problēma.

Varbūt atgāzes, lukturus un bremzes arī var pārbaudīt uz aci?

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Ideots rakstīja: www.delfi.lv/...

psec.....ar laternas stabu....kur tam ir caurums

Tēma: NSNF Peldētāju semināri!!!

OK, šovakar uztaisīšu Buļ Buļ.

Pēc tam Cisu Cisu.

Pēc tam - čučēt.

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Ideots rakstīja: Izrādās, ka Kupejās nav tik viernkārši ar to muzona ielikšanu

Jā, taisnība ir.

Lai ieliktu normālu muzonu kupejā jāieliek pakaļējās durvis.

Resp, aizmetinātās jāatgriež vaļā.

Tēma: Veosipeeda spidametrs

Piesien ar drāti!

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Feini strādāt Brisselē

Tad var visus pi sselēt

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Pieprasu mūža banu pulksteņa grozītājiem!!!

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Jāiet būs gulēt.

Tēma: 9k 3.0 Griffin - jautājumi

Hehe....likās ka par daudz šūpojas

Amortizatoru darbaspēju pārbauda uz speciāla stenda, kāda CSDD rīcībā nav.

Ja nu pārbaudītājs uz aci redz, ka amīši beigti, tad jāprasa kāds dunduks ar tādiem brauc uz TA.

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Pirmais rakstīja:

JLo rakstīja:

Ideots rakstīja: neslinko un paņem tanti Gugli

nokia 8800 ARTE

Reāli tagad šito gribās... domājams, ka iehavošu...

ar ko tāc ir labāks par šitādu? www.tev.lv/...

Šitam piesien gumiju no apenēm un iznāks feina kaķene.

Tēma: Komutātora bojāeja

Ideots rakstīja: izlaidiet tak savus komutatorus pastaigāties pavasara saulītē !

Bet tu savējo iebāz atpakaļ biksēs!!!!

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti