bizenajs rakstīja: , suuknis kesonam,
Kas tas par objektu
Fekucim![]()
bizenajs rakstīja: , suuknis kesonam,
Kas tas par objektu
Fekucim![]()
Veselu mūžību neesmu bijis ārzemēs.
Varbūt aizbraukt šodien piemēram? Līdz Klīkāļiem vai Veģerei
Tā ir taisnība, ka tagad uz robežas neviens neaptur![]()
Ideots rakstīja:
njā..... šajā valstī pamazām paliek galīgā Tirsā....
tevi takš neviens te nav piesējis.
Vari katrā laikā braukt atpakaļ uz savu Turciju.
![]()
bizenajs rakstīja: . a to mana hata 1000 kvh aprij katru meenesi
oho...tu audzē kaņepes
![]()
bizenajs rakstīja: noguleeju, vajadzeeja vakar samaksaat par marta shtromu, shodien jau reekjins buus par 20 Ls daargaaks
Par martā paterēto tu vari maksāt līdz 30. aprīlim. Nekas nebūs dārgāk.
Dažus santīmus vari iesipināt, ja pieskaitīsi skaitītāja rādījumam kādas 100 kWh....un notērēsi to aprīlī....
esnekoneesmuteicis
1. janvārī aldziņu palielina par IEPRIEKŠĒJĀ gada vidējo inflācijas procentu - tātad samaksā to, ko apēdām pagājušajā gadā. Ja gribi ēst šodien - gaidi nākošo gadu.
![]()
bizenajs rakstīja: plee, vismaz ceru, ka Centim no shodienas arii alga ir par 30 procentiem lielaaka.
Paldies tev draugs par labām cerībām, bet....... ![]()
nas jeput, a mi iščo krepņem.
![]()
bizenajs rakstīja: Baisuli, Tev suns jaavakcinee, laiks pienaacis.
labriit!!!
Labrīt.
ko tu vari pateikt par manu suni?
Tēma: Pazudis numurs EH5181
Vot interesanti cilvēki....brauc no Ogres uz Rīgu nummurus meklēt....
![]()
Sviests, vai pie tevis ir pārdošanā 1 jauna riepa dārza/būves ķerras ritenim? Man vajag tādu plakanu, bezkameras un apmēram 45 cm diametrā.
Graberis rakstīja: Gluži tā nav - pakaļējos amīšus viņi var uzķert arī ja uz aci izskatās visai glauni. Ja tas autiņš ļurkāšanās vietā sāk žvanckāties kā dekša galva sābu ieraugot
Atkārtoju vēlreiz dļa osobenno odarjonnih - amortizatoru darba spēju pārbauda uz stenda! Un pofig, kā tur izskatās no apakšas. Ja ļaujies lai tevi izdrāž, tad tā ir tava problēma.
Varbūt atgāzes, lukturus un bremzes arī var pārbaudīt uz aci?
Ideots rakstīja: www.delfi.lv/...
![]()
![]()
![]()
psec.....ar laternas stabu....kur tam ir caurums
![]()
OK, šovakar uztaisīšu Buļ Buļ.
Pēc tam Cisu Cisu.
Pēc tam - čučēt.
Ideots rakstīja: Izrādās, ka Kupejās nav tik viernkārši ar to muzona ielikšanu
Jā, taisnība ir.
Lai ieliktu normālu muzonu kupejā jāieliek pakaļējās durvis.
Resp, aizmetinātās jāatgriež vaļā.
Feini strādāt Brisselē
Tad var visus pi sselēt
![]()
Pieprasu mūža banu pulksteņa grozītājiem!!!![]()
![]()
Hehe....likās ka par daudz šūpojas![]()
Amortizatoru darbaspēju pārbauda uz speciāla stenda, kāda CSDD rīcībā nav.
Ja nu pārbaudītājs uz aci redz, ka amīši beigti, tad jāprasa kāds dunduks ar tādiem brauc uz TA.
Pirmais rakstīja:
JLo rakstīja:
Ideots rakstīja: neslinko un paņem tanti Gugli
nokia 8800 ARTE
Reāli tagad šito gribās... domājams, ka iehavošu...
ar ko tāc ir labāks par šitādu? www.tev.lv/...
Šitam piesien gumiju no apenēm un iznāks feina kaķene.
Tēma: Komutātora bojāeja
Ideots rakstīja: izlaidiet tak savus komutatorus pastaigāties pavasara saulītē !
Bet tu savējo iebāz atpakaļ biksēs!!!!
![]()