Sviestc rakstīja:
Ozz rakstīja: na.blackberry.com/... ,C221,P583
interesanti, kas no taa visa nav tajaa pasaa N95
qwerty klaviere nauhj
kaads piemeeram zina, ka N seerijaam ir pieejama fii4a, softs, ka nofotograafee sviitrkodu, un telefons vinju atshifree, pasaka kuraa valstii izgatavots utt
aha, ja vēll tas brīnums strādātu...
tāds testa režims, pustundu ja turi, miera stāvoklī, tad parāda, ka infas naf...
Ja tu mēģināji to svītrkodu lasīt no savām Germana detaļām, tad nēbrīnies ka telefons nevar tādu Valsti atrast.
Aizved to Lunu uz kartingu trasi!
Tāks, mini ir fonī iekšā.
Nu tik dos vaļā pa rīsu gaņģiem un putraimu gaņģiem.

Ozz rakstīja: Komutaatoru izgrūž cits komutators...
a ja nopietni-
a)esi devis piepiipeet citai masiinai...
b)esi paarbaudijis sveces "uz masu"
c)kraameejies gar tiem vadiem, par kuriem nav nekaadas sajeegas
d) vecums...
Tu vispirms pavaicā, ko respondents saprot ar jēdzienu Komutātors. Varbūt to propelleri kas aiz radiatora stāv.
Nu, kā sokas tirdzniecība?
Ozz rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
ooPIS rakstīja: mimmiopera...
Aha....viņa jānokačā un jāielādē?
Kur jāmeklē?
www.operamini.com/...
kaut kaa taa...
Paldies, jau atradu caur gugel onkel.
Bet man saka ka dikti aizņemts serveris lai zvanu vēlāk.
Laikam tai operai tikpat švaki dzelži kā iauto.
Ja iziet ārā no ierindas bez praporščika atļaujas, tad ir slikti.
Sviestc rakstīja: kas Tev ir pa trubu
pagājušā gadsimta.
bet pamazām veidojas kautkas jaunāks.
ooPIS rakstīja: mimmiopera...
Aha....viņa jānokačā un jāielādē?
Kur jāmeklē?
Baisulis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: jautājums Kindzuļam:
Kā tu daries ka no telefona raksti komentārus? To var izdarīt no jebkura modeļa telefona jebšu tikai no advancētajiem? manā aperātā varu dabūt iauto tikai lasīšanas režīmā.
No vecā mājas VEF telefona to nevarēsi,leicies mierā!
Es takš tev neprasīju, ko bāzies par notes puļļki?

Baisulis rakstīja: Pozij, saabus un reņus vari aplikt, vāču auto neaiztiec!
Renim nav nekāds vainas, tikai.......tas nav auto.
Tāpēc vari aplikt.

jautājums Kindzuļam:
Kā tu daries ka no telefona raksti komentārus? To var izdarīt no jebkura modeļa telefona jebšu tikai no advancētajiem? manā aperātā varu dabūt iauto tikai lasīšanas režīmā.
Pirmais rakstīja: saabs tak tāpat ir raķete, nebūs bail braukt, ja sašiposi
Ja nobrauktam motoram iešuj čipu, var dabūt jaudu kas daudz neatpaliek no rūpnīcas uzrādītās.

JLo rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Ideots rakstīja: autiņam noskrējiens tagad 240 t km...un tad tirs par kolodkām
Manam noskrējiens tagad 1 240 000.
Karies jefiņ ar savu apbrīnojami izturīgo ķerru.
Karies pac ar savu nojāto spainīti
Priekš nojāšanas vajag divus - vienu kas jāj un otru kas ļaujās.
Ideots rakstīja: es bīstos no Sviesta SAAB,
Tu no visiem pieminekļiem baidies?
šodien atkal septiņi lati
Tā jau var galīgi nabags palikt!
Es pas.

Ideots rakstīja: autiņam noskrējiens tagad 240 t km...un tad tirs par kolodkām
Manam noskrējiens tagad 1 240 000.
Karies jefiņ ar savu apbrīnojami izturīgo ķerru.


Ideots rakstīja: 3 gadu laikā nobraukums ap 30 k km, tikai kalodkas mainītas...es brīnos par to auto izturību

Apbrīnojami izturīgs. Pie tik milzīga nobraukuma....bet kāpēc mainītas kolodkas? manam cigāram pie tāda nobraukuma kolodkas pat līdz pusei nenodilst.

Sprāgoņas, celties ****** ,*******, **, un vēl *********!!!!!
Yetti rakstīja:
Pirmais rakstīja:... tas sadegot un pēčāk reaģējot ar ūdeni veido sērskābi, kas neizbēgami nonāk eļļā uttttttt....
precizēsi (tb. pamatosi) ?
Precīzāk laikam būtu sērpaskābe, bet ķīmiju sen esmu piemirsis...

Yetti rakstīja:
Pirmais rakstīja:... tas sadegot un pēčāk reaģējot ar ūdeni veido sērskābi, kas neizbēgami nonāk eļļā uttttttt....
precizēsi (tb. pamatosi) ?
Nezināji?
Krievu laikos, kad vispār eļļas bija sūdīgas un tās pašas deficīts, bija atsevišķas eļļas dīzelim un bendzīnniekam.
Dīzeļeļļa atšķīras ar speciālu pretsēra piedevu. Protams, ja viņa bija jauna nevis reģenerēta, ja bija uzražota atbilstoši standartam, ja,ja......

Ku ku tavarišči!
S Prazdņikom!

LINIS rakstīja: varbūt ir jāmaina amortiņi, bet TA man neko tādu neatrada..
Kur tu esi redzējis, ka TA pārbauda amortiņus?
Jo Slaviks atlaides nedod....
