Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Sviestc rakstīja:

Ozz rakstīja: na.blackberry.com/... ,C221,P583

interesanti, kas no taa visa nav tajaa pasaa N95

qwerty klaviere nauhj

kaads piemeeram zina, ka N seerijaam ir pieejama fii4a, softs, ka nofotograafee sviitrkodu, un telefons vinju atshifree, pasaka kuraa valstii izgatavots utt

aha, ja vēll tas brīnums strādātu...

tāds testa režims, pustundu ja turi, miera stāvoklī, tad parāda, ka infas naf...

Ja tu mēģināji to svītrkodu lasīt no savām Germana detaļām, tad nēbrīnies ka telefons nevar tādu Valsti atrast.

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

ECĒT

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Aizved to Lunu uz kartingu trasi!

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Tāks, mini ir fonī iekšā.

Nu tik dos vaļā pa rīsu gaņģiem un putraimu gaņģiem.

Tēma: Komutātora bojāeja

Ozz rakstīja: Komutaatoru izgrūž cits komutators...

a ja nopietni-

a)esi devis piepiipeet citai masiinai...

b)esi paarbaudijis sveces "uz masu"

c)kraameejies gar tiem vadiem, par kuriem nav nekaadas sajeegas

d) vecums...

Tu vispirms pavaicā, ko respondents saprot ar jēdzienu Komutātors. Varbūt to propelleri kas aiz radiatora stāv.

Tēma: Pārdod Audi 90 Quattro

Nu, kā sokas tirdzniecība?

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Ozz rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

ooPIS rakstīja: mimmiopera...

Aha....viņa jānokačā un jāielādē?

Kur jāmeklē?

www.operamini.com/...

kaut kaa taa...

Paldies, jau atradu caur gugel onkel.

Bet man saka ka dikti aizņemts serveris lai zvanu vēlāk.

Laikam tai operai tikpat švaki dzelži kā iauto.

Tēma: Komutātora bojāeja

Ja iziet ārā no ierindas bez praporščika atļaujas, tad ir slikti.

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Sviestc rakstīja: kas Tev ir pa trubu

pagājušā gadsimta.

bet pamazām veidojas kautkas jaunāks.

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

ooPIS rakstīja: mimmiopera...

Aha....viņa jānokačā un jāielādē?

Kur jāmeklē?

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Baisulis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: jautājums Kindzuļam:

Kā tu daries ka no telefona raksti komentārus? To var izdarīt no jebkura modeļa telefona jebšu tikai no advancētajiem? manā aperātā varu dabūt iauto tikai lasīšanas režīmā.

No vecā mājas VEF telefona to nevarēsi,leicies mierā!

Es takš tev neprasīju, ko bāzies par notes puļļki?

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Baisulis rakstīja: Pozij, saabus un reņus vari aplikt, vāču auto neaiztiec!

Renim nav nekāds vainas, tikai.......tas nav auto.

Tāpēc vari aplikt.

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

jautājums Kindzuļam:

Kā tu daries ka no telefona raksti komentārus? To var izdarīt no jebkura modeļa telefona jebšu tikai no advancētajiem? manā aperātā varu dabūt iauto tikai lasīšanas režīmā.

Tēma: SAAB 9-3 čipošana

Pirmais rakstīja: saabs tak tāpat ir raķete, nebūs bail braukt, ja sašiposi

Ja nobrauktam motoram iešuj čipu, var dabūt jaudu kas daudz neatpaliek no rūpnīcas uzrādītās.

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

JLo rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Ideots rakstīja: autiņam noskrējiens tagad 240 t km...un tad tirs par kolodkām

Manam noskrējiens tagad 1 240 000.

Karies jefiņ ar savu apbrīnojami izturīgo ķerru.

Karies pac ar savu nojāto spainīti

Priekš nojāšanas vajag divus - vienu kas jāj un otru kas ļaujās.

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Ideots rakstīja: es bīstos no Sviesta SAAB,

Tu no visiem pieminekļiem baidies?

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

šodien atkal septiņi lati

Tā jau var galīgi nabags palikt!

Es pas.

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Ideots rakstīja: autiņam noskrējiens tagad 240 t km...un tad tirs par kolodkām

Manam noskrējiens tagad 1 240 000.

Karies jefiņ ar savu apbrīnojami izturīgo ķerru.

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Ideots rakstīja: 3 gadu laikā nobraukums ap 30 k km, tikai kalodkas mainītas...es brīnos par to auto izturību

Apbrīnojami izturīgs. Pie tik milzīga nobraukuma....bet kāpēc mainītas kolodkas? manam cigāram pie tāda nobraukuma kolodkas pat līdz pusei nenodilst.

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Sprāgoņas, celties ****** ,*******, **, un vēl *********!!!!!

Tēma: Nekvalitatīvs dīzelis????

Yetti rakstīja:

Pirmais rakstīja:... tas sadegot un pēčāk reaģējot ar ūdeni veido sērskābi, kas neizbēgami nonāk eļļā uttttttt....

precizēsi (tb. pamatosi) ?

Precīzāk laikam būtu sērpaskābe, bet ķīmiju sen esmu piemirsis...

Tēma: Nekvalitatīvs dīzelis????

Yetti rakstīja:

Pirmais rakstīja:... tas sadegot un pēčāk reaģējot ar ūdeni veido sērskābi, kas neizbēgami nonāk eļļā uttttttt....

precizēsi (tb. pamatosi) ?

Nezināji?

Krievu laikos, kad vispār eļļas bija sūdīgas un tās pašas deficīts, bija atsevišķas eļļas dīzelim un bendzīnniekam.

Dīzeļeļļa atšķīras ar speciālu pretsēra piedevu. Protams, ja viņa bija jauna nevis reģenerēta, ja bija uzražota atbilstoši standartam, ja,ja......

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Ku ku tavarišči!

S Prazdņikom!

Tēma: 9k 3.0 Griffin - jautājumi

LINIS rakstīja: varbūt ir jāmaina amortiņi, bet TA man neko tādu neatrada..

Kur tu esi redzējis, ka TA pārbauda amortiņus?

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Jo Slaviks atlaides nedod....

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti