Centis_Nuudele rakstīja:
Pirmais rakstīja: pļā, tas praiderass tak varēja samaksāt savai latviešu valodas skolotājai, kas vismaz komatus mācētu pareizi salikt
Ja cilvēkam jāuztur pie dzīvības vairāki sābi, no daudz kā cita nākas atteikties.....
Pat tad, ja šim cilvēkam ir pastāvīgā klienta atlaides firmā SPS...


Pirmais rakstīja: pļā, tas praiderass tak varēja samaksāt savai latviešu valodas skolotājai, kas vismaz komatus mācētu pareizi salikt
Ja cilvēkam jāuztur pie dzīvības vairāki sābi, no daudz kā cita nākas atteikties.....


Sviestc rakstīja: jo mans Saab ir skaistulis-visurgājējs, kā izrādās...
foto.inbox.lv/...
Kā bija rakstīts vienam jefiņam šite parakstā? Nu, juham?
Ar jebkuru auto var iebraukt mežā, bet ne ar katru var tikt no mežā ārā.
Tātad - cik samaksāji par traktoru, bet ja vēl neesi izvilcis to sābu no meža - tad kādas ir koordinātes?

Un vēl kas...Sviest,neņem ļaunā, bet komplektācija tavam sābam galīgi garām.
Tumšā mašīnā vēl tumši ādas beņķi....'vasarā saulē pastāvējušā ķerrā lai iekāptu, fufaikbikses jāvelk kājās. Citādi nākošās lieldienas bez olām...
Nu, ja tu dod līdzi vasaras sēdekļus, tad vēl var padomāt.

Sviests, nu tu tak zini - ja ir kāda sāpe droši nāc te un izstāsti mums, mēs tevi pažēlosim jebkurā gadījumā!
T'akā - kad izlīdīs uz āru kāds Slavika meistarstiķis - nāc tik un stāsti!

Shiirs rakstīja:
Baisulis rakstīja:
Shiirs rakstīja: pie manis var dabuut passatu pa 260ls arii quattro.
Kāds tur Quattro....
pastasti man ar ko atshkjiras tada passata pilnpiedzinja no audi pilnpiedzinjas?
Ar cenu.
Tavējais ir 7 reizes lētāks.
Sviestc rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: A Sviests, ja kas....varbūt nemaz nedrīkstu tagad stāstīt a vrbūt drīkstu
koroče, Sviests skaļi vaimanādams par izpostīto dzīvi man bija ar mieru to sābu atdot par 3,5 štukām pie noteikuma ja es viņam atdodu savu cigāru.
nu ja, 3,5 plus cigārs...
jā, tāds bija mans Pavasara , Pirmslieldienu piedāvajums, jo vajadzēja kāpostu paspēlēt Lieldienu spēļu aperātus,padzert un p**** iekš pirtiņas, no vopšem bija normāls businesa plāniņš, kuram vajadzēja kāpostu, bet Tu nobuksēji...
Nācās paraut Norvik pankā ātro kredītu, kuru dod pa logu, gluži kā makdonaldā burgerus....
un nu jau man nevaig steidzami un varu , vēsu prātu , reģit ciparus..
Da labi, kas bijs bijs.
nevelk mani īpaši pie tava sāba, nevelk. Nepamet mani sajūta, ka Slaviks viņu ir piesmējis un ka mēs vēl dzirdēsim haikas šajā sakarā. Wot, ja būtu servisa grāmatiņā dīlera zīmogi par apkopēm, tad cita lieta. nu nav takš nekāds eksportfords vai huļiganka ko var ķīlēt pie kaktu meistariem. Tomēr premium klases auto ir sābs!

A Sviests, ja kas....varbūt nemaz nedrīkstu tagad stāstīt
a vrbūt drīkstu
koroče, Sviests skaļi vaimanādams par izpostīto dzīvi man bija ar mieru to sābu atdot par 3,5 štukām pie noteikuma ja es viņam atdodu savu cigāru.
Bet tas bija tad, kad eļļa putojās. Nu jau čalim atkal sakāpis galvā un grib 5 ērikus.
Tas nu ir bik par dārgu.

Jefiņi, jums pašiem kādreiz dzīvē ir bijis sābs?
Man nav,un es vienreiz gribu pats noskaidrot kas un kā ar sābu ir. Nevis nemitīgi klausīties "specālistu" komentārus, kurus paši noklusījušies kaut kur pie stacijas tualetes.
Davaj, sapērkamies katrs pa sābam un tad diskutēsim zinātniski pamatoti!

Sviestc rakstīja:
Ozz rakstīja: Vairaak peec granaadas vai askonas izskataas...
tas zilais, es domaaju....
baltais ir ok
pavēro labāk kā tam BMW veras haube un tieši E21 kuzovam raksturīgo priekšējā spārna izliekuma formu priekšpusē, tad jautājumi neradīsies..
www.bmwe21.net/...
Izskatās vēl briesmīgāk par 95. sābu.

Sviestc rakstīja: Kur ir tas Atsaldenis Centis...
Man priekš Viņa ir foto....
vakar veicām testu uz izturību pa meža ceļiem gasējot, Saab 9-5 un BMW trešā modeļa...
reku ir redzams iznākums pēc 4 stundu gasēšanas pa mežu..
foto.inbox.lv/...
vai naf gana pārliecinoši pierādījums tam, ka Saab ierullē vairāk
Es takš tev teicu - vasaras otrajā pusē, dīlera kungs....kad būšu saņēmis naudu par izkaplētajām bietēm.

Hanzenes golperis Pozjka Duračok ir prīmā čoms ja jāsabīda stajanka lauķu mašīnām.
paldies viņam ka viņš mums tāds ira!

Siksparnis rakstīja:
ursis rakstīja: jau +4 a sola:
День
27 мар
Чт Вечер
27 мар
Чт Ночь
28 мар
Пт Утро
28 мар
Пт День
28 мар
Пт Вечер
28 мар
Пт Ночь
29 мар
Сб Утро
29 мар
Сб День
29 мар
Сб Вечер
29 мар
Сб Ночь
30 мар
Вс
Облачность
Осадки
Атмосферное
давление, мм 750
748 754
752 757
755 759
757 763
761 763
761 764
762 762
760 760
758 760
758 763
761
Tемпература
воздуха, °C +5
+3 +1
-1 -1
-3 0
-2 +8
+6 +2
0 +2
0 +1
-1 +12
+10 +7
+5 +5
+3
Nipiga nivar saprast.
Vajag vairāk ieņemt!
Pirmais rakstīja:
Ideots rakstīja: nu ko, Iepirkumu Nācija, mostās !!!!!!!
vakar uz pusdienlaiku biju Olimpijā...
VISS PILNS, visas stāvvietas, tauta iepērkas.
wot Jums grūti laiki, ja ?
psc....toč Šopinga Nācija
parkandraid
par pozirass tur golpu tura, jo pie hanzamājas prasa piķi un ir limitētas vietas
Akal tu tirs jo nezini ko tirs.
Pie hanzamājas pat manam kablukam vieta atradās un nekas par to nebija jāmaksā.
Vajag tikai normālas attiecības uzturēt.

Ideots rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Mersedesa dizainu zīmē turku studenti, tas taču pat aklajam redzams.
pasaki to te
ww.mbclub.lv
Bet kas par lietu
MB kubā līdz šim to neviens nezin




Ideots rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Mersedesa dizainu zīmē turku studenti, tas taču pat aklajam redzams.
pasaki to te
ww.mbclub.lv
Uztaisi pats kopī/pāste
Man nav laika.

Galvenais dizainers jau netaisa smukumu.
viņš tikai paraksta papīrus.
Mersedesa dizainu zīmē turku studenti, tas taču pat aklajam redzams.
Ideots rakstīja:
es apēdu kebabu
Allāh akbar!
Pie mums spīd saule.
un kādas problēmas ir jums?
Es dziļi glāzē ieskatī-ījos
Kas putoja no pilnības
Un alus putās ieraudzī-īju
Cik labs ir manai mutei tas.
Ja kārtīgi ieskatās zem korķa, tad iestājas miera stāvoklis....uz laiku.
