Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Centis_Nuudele rakstīja:

Pirmais rakstīja: pļā, tas praiderass tak varēja samaksāt savai latviešu valodas skolotājai, kas vismaz komatus mācētu pareizi salikt

Ja cilvēkam jāuztur pie dzīvības vairāki sābi, no daudz kā cita nākas atteikties.....

Pat tad, ja šim cilvēkam ir pastāvīgā klienta atlaides firmā SPS...

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Pirmais rakstīja: pļā, tas praiderass tak varēja samaksāt savai latviešu valodas skolotājai, kas vismaz komatus mācētu pareizi salikt

Ja cilvēkam jāuztur pie dzīvības vairāki sābi, no daudz kā cita nākas atteikties.....

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Aizgājām mājās.

Tēma: \'\'Atsaldētie\'\' sābisti.

Sviestc rakstīja: jo mans Saab ir skaistulis-visurgājējs, kā izrādās...

foto.inbox.lv/...

Kā bija rakstīts vienam jefiņam šite parakstā? Nu, juham?

Ar jebkuru auto var iebraukt mežā, bet ne ar katru var tikt no mežā ārā.

Tātad - cik samaksāji par traktoru, bet ja vēl neesi izvilcis to sābu no meža - tad kādas ir koordinātes?

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Sviestc rakstīja: gaiši ādas benķi, gaiši brūni

nu un ko par mani padomās, kad es tādos brūnos beņķos iesēdīšos ar baltām biksēm? Kādas viņas būs,ko?????

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Un vēl kas...Sviest,neņem ļaunā, bet komplektācija tavam sābam galīgi garām.

Tumšā mašīnā vēl tumši ādas beņķi....'vasarā saulē pastāvējušā ķerrā lai iekāptu, fufaikbikses jāvelk kājās. Citādi nākošās lieldienas bez olām...

Nu, ja tu dod līdzi vasaras sēdekļus, tad vēl var padomāt.

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Sviests, nu tu tak zini - ja ir kāda sāpe droši nāc te un izstāsti mums, mēs tevi pažēlosim jebkurā gadījumā!

T'akā - kad izlīdīs uz āru kāds Slavika meistarstiķis - nāc tik un stāsti!

Tēma: Pārdod Audi 90 Quattro

Shiirs rakstīja:

Baisulis rakstīja:

Shiirs rakstīja: pie manis var dabuut passatu pa 260ls arii quattro.

Kāds tur Quattro....

pastasti man ar ko atshkjiras tada passata pilnpiedzinja no audi pilnpiedzinjas?

Ar cenu.

Tavējais ir 7 reizes lētāks.

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Sviestc rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: A Sviests, ja kas....varbūt nemaz nedrīkstu tagad stāstīt a vrbūt drīkstu

koroče, Sviests skaļi vaimanādams par izpostīto dzīvi man bija ar mieru to sābu atdot par 3,5 štukām pie noteikuma ja es viņam atdodu savu cigāru.

nu ja, 3,5 plus cigārs...

jā, tāds bija mans Pavasara , Pirmslieldienu piedāvajums, jo vajadzēja kāpostu paspēlēt Lieldienu spēļu aperātus,padzert un p**** iekš pirtiņas, no vopšem bija normāls businesa plāniņš, kuram vajadzēja kāpostu, bet Tu nobuksēji...

Nācās paraut Norvik pankā ātro kredītu, kuru dod pa logu, gluži kā makdonaldā burgerus....

un nu jau man nevaig steidzami un varu , vēsu prātu , reģit ciparus..

Da labi, kas bijs bijs.

nevelk mani īpaši pie tava sāba, nevelk. Nepamet mani sajūta, ka Slaviks viņu ir piesmējis un ka mēs vēl dzirdēsim haikas šajā sakarā. Wot, ja būtu servisa grāmatiņā dīlera zīmogi par apkopēm, tad cita lieta. nu nav takš nekāds eksportfords vai huļiganka ko var ķīlēt pie kaktu meistariem. Tomēr premium klases auto ir sābs!

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

A Sviests, ja kas....varbūt nemaz nedrīkstu tagad stāstīt a vrbūt drīkstu

koroče, Sviests skaļi vaimanādams par izpostīto dzīvi man bija ar mieru to sābu atdot par 3,5 štukām pie noteikuma ja es viņam atdodu savu cigāru.

Bet tas bija tad, kad eļļa putojās. Nu jau čalim atkal sakāpis galvā un grib 5 ērikus.

Tas nu ir bik par dārgu.

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Jefiņi, jums pašiem kādreiz dzīvē ir bijis sābs?

Man nav,un es vienreiz gribu pats noskaidrot kas un kā ar sābu ir. Nevis nemitīgi klausīties "specālistu" komentārus, kurus paši noklusījušies kaut kur pie stacijas tualetes.

Davaj, sapērkamies katrs pa sābam un tad diskutēsim zinātniski pamatoti!

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Jāiet piekraut bunkuru.

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Sviestc rakstīja:

Ozz rakstīja: Vairaak peec granaadas vai askonas izskataas...

tas zilais, es domaaju....

baltais ir ok

pavēro labāk kā tam BMW veras haube un tieši E21 kuzovam raksturīgo priekšējā spārna izliekuma formu priekšpusē, tad jautājumi neradīsies..

www.bmwe21.net/...

Izskatās vēl briesmīgāk par 95. sābu.

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Sviestc rakstīja: Kur ir tas Atsaldenis Centis...

Man priekš Viņa ir foto....

vakar veicām testu uz izturību pa meža ceļiem gasējot, Saab 9-5 un BMW trešā modeļa...

reku ir redzams iznākums pēc 4 stundu gasēšanas pa mežu..

foto.inbox.lv/...

vai naf gana pārliecinoši pierādījums tam, ka Saab ierullē vairāk

Es takš tev teicu - vasaras otrajā pusē, dīlera kungs....kad būšu saņēmis naudu par izkaplētajām bietēm.

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Hanzenes golperis Pozjka Duračok ir prīmā čoms ja jāsabīda stajanka lauķu mašīnām.

paldies viņam ka viņš mums tāds ira!

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Siksparnis rakstīja:

ursis rakstīja: jau +4 a sola:

День

27 мар

Чт Вечер

27 мар

Чт Ночь

28 мар

Пт Утро

28 мар

Пт День

28 мар

Пт Вечер

28 мар

Пт Ночь

29 мар

Сб Утро

29 мар

Сб День

29 мар

Сб Вечер

29 мар

Сб Ночь

30 мар

Вс

Облачность

Осадки

Атмосферное

давление, мм 750

748 754

752 757

755 759

757 763

761 763

761 764

762 762

760 760

758 760

758 763

761

Tемпература

воздуха, °C +5

+3 +1

-1 -1

-3 0

-2 +8

+6 +2

0 +2

0 +1

-1 +12

+10 +7

+5 +5

+3

Nipiga nivar saprast.

Vajag vairāk ieņemt!

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Pirmais rakstīja:

Ideots rakstīja: nu ko, Iepirkumu Nācija, mostās !!!!!!!

vakar uz pusdienlaiku biju Olimpijā...

VISS PILNS, visas stāvvietas, tauta iepērkas.

wot Jums grūti laiki, ja ?

psc....toč Šopinga Nācija

parkandraid

par pozirass tur golpu tura, jo pie hanzamājas prasa piķi un ir limitētas vietas

Akal tu tirs jo nezini ko tirs.

Pie hanzamājas pat manam kablukam vieta atradās un nekas par to nebija jāmaksā.

Vajag tikai normālas attiecības uzturēt.

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Ideots rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Mersedesa dizainu zīmē turku studenti, tas taču pat aklajam redzams.

pasaki to te

ww.mbclub.lv

Bet kas par lietu

MB kubā līdz šim to neviens nezin

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Ideots rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Mersedesa dizainu zīmē turku studenti, tas taču pat aklajam redzams.

pasaki to te

ww.mbclub.lv

Uztaisi pats kopī/pāste

Man nav laika.

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Galvenais dizainers jau netaisa smukumu.

viņš tikai paraksta papīrus.

Mersedesa dizainu zīmē turku studenti, tas taču pat aklajam redzams.

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Ideots rakstīja:

es apēdu kebabu

Allāh akbar!

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Pie mums spīd saule.

un kādas problēmas ir jums?

Tēma: \'\'Atsaldētie\'\' sābisti.

Es dziļi glāzē ieskatī-ījos

Kas putoja no pilnības

Un alus putās ieraudzī-īju

Cik labs ir manai mutei tas.

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Vai Centis?

Tēma: \'\'Atsaldētie\'\' sābisti.

Ja kārtīgi ieskatās zem korķa, tad iestājas miera stāvoklis....uz laiku.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti