Kārtot: Augošā secībā

Tēma: \'\'Atsaldētie\'\' sābisti.

Pirmais rakstīja: jā un vēl te kādreiz bija tāds Yonāss, tam ar' ir paveicies, jo rokas viņam neauga no pakaļas un viņs pats mācēja saskrūvēt savu tačku

Tas par to skrūvēšanu attiecas arī uz jaunu renaultu, ja kas........

vot tādu mēslu es par savu naudu gan nekad nepirkšu.

Sābu - varbūt.

Tēma: \'\'Atsaldētie\'\' sābisti.

Sviestc rakstīja: nolēmu ka vai nu pārdošu par saprātīgu cenu, vai arī lai paliek pašam, šad tad pabraukties, kad Klasiskā Kupeja apnīk

Nu beidz....tu tak viņu gribēji pārdot jau toreiz, kad pats tikko biji nopircis....vai toreiz arī tirgus bija sastindzis?

Tēma: \'\'Atsaldētie\'\' sābisti.

Sviestc rakstīja: A Tu paskaties un pasalīdzini

VW LT un MB Sprinter...

un tad raksti par sildītājiem....

vismaz 80 % no detaļām tiem ir IDENTISKAS!

Ja tu runā par detaļām, ko pats tirgo - riepas, futorkas, logu slotiņas u.c. - tad protams ka identiski.

Tēma: \'\'Atsaldētie\'\' sābisti.

Sviestc rakstīja: Viena no patiesībām par Saab Latvijā

foto.inbox.lv/...

Nu tad tu savējo joprojām mēģini pārdot?

Tēma: Vasaras riepas

richy rakstīja: Pārdodu 2 gb 225/50R6 vasaras riepas. 20Ls (minimums)

tel. 2 6 371 255

Bērnu ratiņiem?

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Caurums rakstīja:

vēlreiz nometīsi savu kaku Olimpijā pie durvīm, būs sekss

tavs caurums jau sāk niezēt?

Tēma: \'\'Atsaldētie\'\' sābisti.

Sviestc rakstīja: cits jautājums ir tas, ka Saab 9-5 , pirmā modeļa, grūti tirgojas,

..

Nu tu gan fleitē!!!!

www.glmetals.com/...

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

nuhajs rakstīja: , es mazliet izbraukšu.

Aiz kūtiņas laukmalē būcenis sīks

Kur viegli var aizstaigāt kājām....

kur tev jābrauc

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Pie mums spīd saule.

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

PN es teicu!

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Caurums rakstīja:

Nedotrožka ja!

Neinteresē. PN.

Tēma: \'\'Atsaldētie\'\' sābisti.

Ansamblis ABBA spēlēja smuku mūziku.

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

nuhajs rakstīja: Centi,ko dara ar dorni,cērtot caumuru jumtā??

Ar Dorni paplašina Caurumu.

Tēma: \'\'Atsaldētie\'\' sābisti.

Sviestc rakstīja:

Mums nevaig ne izrādīties, ne arī piesaistīt visādu pamuļķu uzmanību

Tu gribi teikt, ka pilnīgi jau pietiek ar tiem pamuļķiem, kuri ir sapirkušies sābus

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Ingaaaaa rakstīja:

vai kādam nav pārdošanā hammers

Ar Hammeru vien tev nepietiks. Lai izcirstu Jumta Lūku, komplektā vajag arī Meiseli.

Un varbūt vēl arī Dorni.

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Ingaaaaa rakstīja: vienā vietā tā iesēdos, ka mašīnai durvis attaisīt nevarēju, cik sniega ...

esmu ļoti nikna, tagad sēžu un domāju, kam zvanīt un kur sūdzēties....

Ja tu dzīvo tik ekstremālām klimata kaprīzēm pakļautā apvidū, tad pērkot mašīnu nedrīkst žnaugties uz aprīkojuma rēķina.

Ir jāpērk mašīnu ar Jumta Lūku!!!!!

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

nuhajs rakstīja: Tikko izmērīju, 14 cm biezs sniegs.

Pa rādiô teica ka latgalē ap 40 cm.

Vot tas ir sniegs.

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Siksparnis rakstīja: Nuko, moška jātaisa sniega klope?

Ar ledu it kā laikam pašvakāk būs.

Es pirmdien iztaisīju sniega klopi ar mazmeitu.

Man vēl šodien kājas stīvas, nu i napig netrenētam cilvēkam tādu slodzi....

Tēma: \'\'Atsaldētie\'\' sābisti.

Kazimirs_Skuja rakstīja: Tatad, kas un kāds ir vidējais katras automarkas lietotājs

AUDI Lietotājs-domā ka brauc, bet īstenībā pārvietojas;

BMW-auto priekš cilvēka, kuram bērnības traumu iespaidā, ir nepieciešamība zīmēties;

CITROEN-tā lietotājam patīk čakarēties, bet veselības problēmu dēļ, netiek armijā par Praporčiku;

CRAISLER automīļi mierina sevi ar doma, ka pārvietojas ar Lepnu Amerikāņu Auto, lai gan patiesībā sēž iekš korejā ražotas atraugas;

FORD-Ja Henrijs redzētu , ko tie trakie friči ir izdarījuši ar Viņa autobūves ideju, apcirstu visiem rokas;

DACIA-to auto īpašniekiem īsta vieta būtu trolebusā vai tramvajā, bet tie sevi tomēr māna ar domu, ka var atļauties un brauc ar auto;

Hiunday, Daihatsu, Kia un līdzīgi kropļi-ir radīti post Padomju Pilsoņiem, lai tiem būtu uz ko pārsēsties no PSRS laikos tautā "iemīļotā" Zaporočetca, īpaši nejūtot atškirību;

Mazda, Tojota, Nisan, Honda-autoīpašniekiem ar sliktu redzi un vājām dinamikas izjūtām;

MB ir auto, kas radīts cilvēkiem,kam patīk pārmaksāt, un tas to dara laimīgus;

Subaru-auto priekš tiem, kuri domā ka ir sportisti, bet īstenībā sen naf bijuši pie ārsta;

Volvo īpašnieki parasti ir cilvēki, kuri mīt šaurā dzīvoklītī kur naf vietas lai pēc labākām Latviešu tradīcijām, bērniņos turētu Zārku, tāpēc tur katafalku garāžā...

labs posts. šeit īsumā ir raksturoti visi AUTOražotāji.

Tēma: AUTO - BENZĪNS/GĀZE

Siksparnis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Baisulis rakstīja: cik sver litrs gāzēs

Normālos apstākļos - dažus gramus.

Par maz.

Cilājot pilnu un tukšu gāzes balonu atškirība tomēr jutamāka.

Balonos gāze ir sašķidrināta.

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Siksparnis rakstīja: Centi, Tu jau no Auces vēl aizvien neesi izlīdis.

A kur man jālien

Te ir silts, un mušas nekož, un sniegs i rnormālā biezumā, un vāļinki man arī ir ....

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Bet ar rīdziniekiem jau tā ir - ja nevar ar laka kurpēm aizbrist līdz mašīnai, tad tā ir stihiska nelaime un dienestus ziepēs.

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Kas jums tur ir noticis

Pie mums pa nakti uzkritis sniegs dūšīgi - apmēram 1 cm.

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Nav jau nekāda auka vai taifūns Glorija.

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Plāna kārtiņa sniega nekādi nevar traucēt manu ierasto dienas ritmu.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti