Nezinite rakstīja: TG/AM
Par AM piekrītu.
Bet TG gan nepiekrītu. T ir labs. Interesants.
![]()
Nezinite rakstīja: TG/AM
Par AM piekrītu.
Bet TG gan nepiekrītu. T ir labs. Interesants.
![]()
Arnis76 rakstīja:
Nešaubos, bet a/m kompim stipri po cik esi iegāzis bākā 80 vai 70 litrus un cik par to atlocījis
Tu zini, kā kompis rēķina patēriņu? Varbūt esi kaut kur savā advancētajā ķerrā redzējis degvielas skaitītāju?
Kompis rēķina empīriski, neskaitot cik litri iziet caur stobriem.
![]()
Atcerējāmies jaunību jebšu neatkarības pirmos gadus..
džins ar tôôniku...
![]()
![]()
Nu pezdokhens...tā mežģās pirksti ka nevar vairs paroli ietrāpīt...
![]()
pozitiivais rakstīja: man tagad te jāmaksā par Yonasa aprīto tiramisu
pārdodu rēķinu pa 3 lvl
Netirs, tā kūka maksāja tikai latu divdesmit!
pozitiivais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Iešu kost.
riepā? vai stringos? vai celulītā?...tu perversais putns
Pupā, Zaļknābi, pupā!!!!!
![]()
![]()
Tēma: AUTO - BENZĪNS/GĀZE
Baisulis rakstīja: cik sver litrs gāzēs
Normālos apstākļos - dažus gramus.
nomiks rakstīja: Es arī vairākkārt esmu konstatējis, ka Vācijā/Austrijā iepildītā degviela (benzīns) patērējas mazāk kā Latvijā, Lietuvā vai Polijā iepildītā.
Pie Viņiem tiek kontrolēta kolonkas skaitītāja precizitāte.
pozitiivais rakstīja: nu Nūdele pārdošu tavu stringu biznesu ar visiem stringiem
Ja tev ir tikai daži pirkumi, vari nākt pie mana izgudrojama - Express kases!
![]()
Man to viena pazīstama meitene stāstīja - točna tā esot, ka Pozijam stāv tikai garāžā.
Pie tam par garāžu viņš saucot Anniņmuižas mežu.
![]()
pozitiivais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
pozitiivais rakstīja: a ja nopietni...cok šobrīd maksā 92.gada VW pasāts?
Netirsies, ņem šito!
Tu taču to sen jau esi pelnījis!
man tāds ir.....stāv garāžā...
Kāda tolka lielīties ar stāvēšanu garāžā, ja gultā nestāv
![]()
Centis_Nuudele rakstīja:
pozitiivais rakstīja: a ja nopietni...cok šobrīd maksā 92.gada VW pasāts?
Netirsies, ņem šito!
Tu taču to sen jau esi pelnījis!
Ple....
pozitiivais rakstīja: a ja nopietni...cok šobrīd maksā 92.gada VW pasāts?
Netirsies, ņem šito!
Tu taču to sen jau esi pelnījis!
![]()
Pārdodu vienu mazlietotu elektrības stabu. Siltumspēja lielāka nekā visiem Pozija tirgotajiem hlamiem kopā ņemot.
120 lati (jauns maksā 127).
Samovivoz.
pozitiivais rakstīja: tirgoju hokeja nūju...koka...mazliet ielūzusi...jaunas cena 16 lvl...atdodu pa 15 lvl....kas pirmais brauc tas dabūn
vai vari palīdzēt nokārtot kredītu?
pozitiivais rakstīja: nebūtu uzsnidzis dumais sniegs...es uz darbu jau brauktu ar divriteni...
Pagaidi, kad Daugava atkusīs, varēsi uz darbu airēties ar piepūšamo matraci.
Ideots rakstīja:
farruhs rakstīja: Tas ir dārgi vai lēti?
aizdomīgi lēti....
Ja grib pārdot, tad nevar sēdēt uz cenas.
Reāls ceņņiks tas ir.
Ja negrib pārdot , var prasīt kaut 20 štukas.
Bet Centim vajag 4-vietīgu auto. Visas mašīnas ar 2 durvīm ir zaporožeci, tāds man kādreiz bija un vairāk neinteresē.
p.s. televizoru skatos mājās, navigācija man nafig nužna, jo visus ceļus zinu no galvas.
Inflācija, iepūt man!
Iepūt manam draugam ar!
Runājot par inflāciju ...nu jā , tāda viņa ir.
Es savu šrotmobīli nopirku 13 gadus vecu par nepilniem 2k USD.
Pēc analoģijas tagad 1995.gada audi šrotvāgenam vajadzētu maksāt tāpat kādus 2k ērikus. Sābam - vismaz uz pusi mazāk.
Bet Ursis te grib 6 štukas![]()
galīgi saspiedies.
pozitiivais rakstīja: pārdodu BMW 330 cabrio...2001.gads...visas extras ieskaitot ādu, tv, navi, beņķu apsildi, xenonus, parkingus, cieto jumtu, ziemas + vasaras riepas...... 7 000 euro
Cik par tavu drapaku dod šrotā?
![]()
Nezinite rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Nezinite rakstīja:
SAAB rullē!
To taču neviens neapstrīd! Vismaz šajā topikā ne.
neviens jau arī neapstrīd, ka daži saabisti dažās situācijās uzvedas kā atsaldēti
Nu vo...bet tu parēķini procentuālo attiecību. To sābistu tā jau ir maz, un ja vēl daži no tiem atsaldēti - bilde diezgan drūma.
![]()
Nezinite rakstīja:
SAAB rullē!
To taču neviens neapstrīd! Vismaz šajā topikā ne.