Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

farruhs rakstīja:

Pirktu manu SAABu pa 2500

...

Sviests teica, ka par viņa sābu šrotā dodot 2 štukas.

Es viņam teicu lai dod prom kamēr nav pārdomājuši. Viņš teica ka es esot ļauns un solījā ssūdzēties mammai ka es viņu kakinot kā leišu mergaiti.

Tā kā - ja tev tiešām liela note tikt no tās ķerras vaļā, nomet vēl 5 sotakus nost un atdod šrotā.

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Kautkāds stulbs topiks šitais ir....visādas muļļkības te raksta un paši vēl priecājas par to.

Tēma: \'\'Atsaldētie\'\' sābisti.

www.iauto.lv/...

fordisti arī ir atsaldēti.

Tēma: \'\'Atsaldētie\'\' sābisti.

oij oij gitarrr gitarrr....

Tēma: NSNF simt sešdesmit Pirmais mersedess

Labrīt.

Olas vietā.

Smadzenes neputojas.

Vēders iziet pa pareizo galu.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

nahuj.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Weekends Baņā.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Sen nav bijis bans.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Murmuļi.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Sprāgoņas.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Biedēkli.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Tagad iešu kabluku nomazgāt.

Weekends kā nekā....

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Baisulis rakstīja: Nav ruņa par kabluku tak. Par Pontiaku,kurš nebūt nav nekāds kabluks,paņem acis reiz rokā un paskaties. Vot ģerevņa.

Kaut arī tavam Pontiakam ir divreiz lielāks motors kā manam kablukam, tak divreiz ātrāk viņš neiet.

Pontiaks vispār neiet.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

A kādas mašīnas vispār ir tajā MB klubā?

Vai smukas arī ir jeb tikai tādas kā Ideotam

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Davaj uz jobeleju!

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

18:00 došanās uz kārtīgu dzimšanas dienas ballīti, kur tālākās izpriecas norisināsies līdz pat nākamās dienas brokastīm viesu namā IDE ("Dreimaņi" Babītes pagasts, Rīgas rajons), kur izsalkušajiem uzreiz galdā tiks celtas gardas vakariņas un kur mūsu rīcībā būs kamīnzāle, pirts, baseins un istabiņas nogurušajiem.

No visas piedāvātās dienas kārtības šitais ir vienīgais, kas mani varētu interesēt.

Paņems līdzi ermoņiku....

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Baisulis rakstīja: Nav jau kaut kāds pussprādzis sābs vai šķībs renis.

Atsaldeņu topikā tu lielījies, ka tavs fiata kabluks ātrāk par 120 neiet.....

mans reņa kabluks iet 160.....bet ar garu ieskrējienu gan. Un ja vējš nav pretī.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Baisulis rakstīja: Kas tas par dzinējmauzoleju??

vai tik nav Maxima

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Es arī protu uzvesties vispār.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

dod ēst!!!!!!

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Ping Wing.

Tēma: \'\'Atsaldētie\'\' sābisti.

kā pagāja nakts?

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Tu nepazīsti Matildes tanti:

Laimīgais....tev ir paveicies.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Nu tad -priekā!

Daudz laimes vārdadienā Matildes tantei!

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Centis_Nuudele rakstīja: Ķiļķēns un Klimpa!

Piedodiet....gribēju teikt Āpsis un Ideots.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti