farruhs rakstīja:
Pirktu manu SAABu pa 2500
...
Sviests teica, ka par viņa sābu šrotā dodot 2 štukas.
Es viņam teicu lai dod prom kamēr nav pārdomājuši. Viņš teica ka es esot ļauns un solījā ssūdzēties mammai ka es viņu kakinot kā leišu mergaiti.
Tā kā - ja tev tiešām liela note tikt no tās ķerras vaļā, nomet vēl 5 sotakus nost un atdod šrotā.
Kautkāds stulbs topiks šitais ir....visādas muļļkības te raksta un paši vēl priecājas par to.
www.iauto.lv/...
fordisti arī ir atsaldēti.
oij oij gitarrr gitarrr....
Labrīt.
Olas vietā.
Smadzenes neputojas.
Vēders iziet pa pareizo galu.
Tagad iešu kabluku nomazgāt.
Weekends kā nekā....

Baisulis rakstīja: Nav ruņa par kabluku tak. Par Pontiaku,kurš nebūt nav nekāds kabluks,paņem acis reiz rokā un paskaties. Vot ģerevņa.
Kaut arī tavam Pontiakam ir divreiz lielāks motors kā manam kablukam, tak divreiz ātrāk viņš neiet.
Pontiaks vispār neiet.
A kādas mašīnas vispār ir tajā MB klubā?
Vai smukas arī ir jeb tikai tādas kā Ideotam
18:00 došanās uz kārtīgu dzimšanas dienas ballīti, kur tālākās izpriecas norisināsies līdz pat nākamās dienas brokastīm viesu namā IDE ("Dreimaņi" Babītes pagasts, Rīgas rajons), kur izsalkušajiem uzreiz galdā tiks celtas gardas vakariņas un kur mūsu rīcībā būs kamīnzāle, pirts, baseins un istabiņas nogurušajiem.
No visas piedāvātās dienas kārtības šitais ir vienīgais, kas mani varētu interesēt.
Paņems līdzi ermoņiku....
Baisulis rakstīja: Nav jau kaut kāds pussprādzis sābs vai šķībs renis.
Atsaldeņu topikā tu lielījies, ka tavs fiata kabluks ātrāk par 120 neiet.....
mans reņa kabluks iet 160.....bet ar garu ieskrējienu gan. Un ja vējš nav pretī.

Baisulis rakstīja: Kas tas par dzinējmauzoleju??
vai tik nav Maxima

Es arī protu uzvesties vispār.
Tu nepazīsti Matildes tanti
:
Laimīgais....tev ir paveicies.

Nu tad -priekā!
Daudz laimes vārdadienā Matildes tantei!
Centis_Nuudele rakstīja: Ķiļķēns un Klimpa!
Piedodiet....gribēju teikt Āpsis un Ideots.
