Kamm tu mai Jaguarrr, beibe.....
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
Es jau biju gandrīz aizmidzis vakar. Un tumšš ar bija, lai Ôme var gulēt.
Tāpēc sajaucu tos cipariņus.
Eu, bet šodien sakarā ar Aijām sanāks pererivs...es būšu mests.
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Mans dienas jautājums ir tāds:
būs vai nebūs šovakar Aijas smaids?
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Ideots rakstīja: es saskatu personīgu apvainojumu....psc..
Tad tev jāiet uz citām smiltiņām.
Lai nu kur, bet te apvainoties...![]()
![]()
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Ozz rakstīja: Šoriit no riita mani uzraava augsaa zinja pa SWH , ka Belgjija saviem ēbgejiem izmaksaasot 110 laimonjus par 2. pas. kara laikaa nodariitajaam paarestiibaam
Un kas pats šarmantaakais, ēbgeju kopienas paarstaavji ne tikai paldies nepateikusi, bet veel ar pirkstu kratiijusi, ka "Belgjijai vajagot paarskatiit attieksmi"
es gan pateiktu, kur sleepaas Beļģijas kļūda....
Un te nu Ideotam ir visas iespeejas skriesus pie Bizenaaja peec circumcission , apsveetiities un uz Belgjiju prom...moska kas atleks
Kā skanēja tas virsraksts, kura dēļ'vienam žurnāla redaktoram bija jāatkāpjas no amata?
Kas valda pasauli?
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Es tā jūtu, ka kolektīvisma vārdā nāksies mums samest priekš Ideota piecas štukas.
A tu saki - labs rīts
![]()
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Ideots rakstīja: tā...kur lai uz sitiena nopelna kādas 5 k LVL
Tik daudz prasa par pārkrāsošanu?
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Klons esot bijis droša basketbola kursos uz 1 dienu.
Cik samaksāji, ja nav noslēpums
![]()
msh rakstīja: - viens - bremžu uguņu slēdzis, otrs - ļaguška
![]()
spečoks....
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Ozz rakstīja: iesnas ar šoka terapiju neaarstee...
Iesnas, kā zināms, praktiski nav ārstējamas. Bet dara tā:
pārmaiņus mērcē kājas ļoti karstā un ledainā ūdenī. Vairākas stundas. Rezultātā dabū plaušu karsoni, un tas ir ārstējams.
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Ozz rakstīja: Nav labi....
ir ienāši...
Man palīdz savlaicīgi ieņemts Coldrin.
Bet - savlaicīgi. kad jūt ka nāk.
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Pirmais rakstīja: gadījumā ja krāso pusdetaļu, tad pāreju nevar normāli nodrošināt....
tāpēc krāso visu detaļu vai pāreju taisa detaļas lauzuma vietā
Da labi.....
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Baisulis rakstīja:
pozitiivais rakstīja: tikai neraudi
Nu Tavu behu var pierkrāsot ar jebkuru grīdas krāsu,atšķirība nebūs redzama vai būs ļoti neliela.
Pie kam tagad jebkurā būvmateriālu bodē var nopirkt ļoti labas pindzeles. Van kā agrāk, kad vajadzēja ar zirgu sariem pindzelēt.
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Krāsotājs nav nejēga, krāsotājs ir vairāk nekā jēga.
Klients ir nejēga, ja par 2 detaļu pārkrāsošanu, kas arī reāli tiks izdarīta, būs ar mieru maksāt par visa auto krāsošanu.
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Baisulis rakstīja: Nu labrīt,sušķaiņi.
To,ka 1 spārna un 1 durvju dēļ jāpārkrāso viss auto,nebiju dzirdējis. Neesmu tādu krāsu redzējis. Viens izskaidrojums ir-krāsotājs nejēga.
PN, neinteresē.
![]()
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Sviestc rakstīja: atradu free games for Nokia N-serijas....
un iekačāju sava trubā šaha spēli, uzliku opciju humans and humans......
Skaidrs. Skaidrs, kāpēc tu tik labi spēlē. Manus melnos tu esi ielicis kā Humans, savus baltos kā Ķeļefons, čess māsters vai kā tur viņu.
Nu nekas, pamēģināšu sakaut to telefonu.
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Ozz rakstīja:
nipareizi....
940 ir feisliftots 740...
paprasi Sviestcam, vinjam ljooti daudzas detalas uzraadaas kaa 740/940....
Kas ir nepareizi? ka 940 -tajam nav pēcnācēja? Nu nav tak. Tas ir pēdējais mohikānis, un tāpēc mani neinteresē.
850 -tais ir izskatāms, jo tam vismaz 70-tais nāk no pakaļas.
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Vēl var darīt kā leišu bāleliņi - pirms pārdošanas nopūst to auto ar mēbeļu laku par 50 sant./litrā.
Spīdēs kā neizoperētas runča olas, un ja intensīvi nemazgāsi to auto, tad kādu pusgadu tā laka nost nelobīsies.
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Ideots rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: un kādi ir rezultāti. Gribi - tici, negribi - netici, bet ir viņš krāsojis arī MB kupeju, kaut kāda 2005.
ticu.
bet sauc mani par traku, ja labam rezultātam vajadzēs izārdīt visu to auto-lai notiek
ir jāsaprot beidzot šajā zemē visiem, ka labs un kvalitatīvs darbs nemaksā santīmus, tas arī viss.
Es tev piekrītu par kvalitāti, bet tādā gadījumā to auto ir jāliek muzejā. Kur tev garantija, ka nākošajā dienā pēc pārkrāsošanas pie Maximas atkal kāds nenoskrāpē?
Un no šī viedokļa - tā laizīt ikdienas ķerru - tu točna neesi riktīgs. nu ja nav kur likt naudu, noziedo bērnu slimn
īcai vai onkoloģijas centram.
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
pozitiivais rakstīja: Yonas...ko Tu tur ar MB...davai es Tev savu kupeju BMW pārdošu un nekas tur nav jāpārkrāso... un Tev kā voršam čalim vispār pa labu cenu atdošu...
kā redzams, auto tirgū pārdevēju ir vairāk nekā pircēju.
Tas priecē,..
p.s. Ideots tak pats izteicās, ka gribēs to ķerru pārdot, es viņam nemaz neuzprasījos...
![]()