Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Siksparnis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Ideots rakstīja:

pa 5 K EUR ? - Rumbulā pietur 15. autobuss

Tātad - ja gribi kvalitatīvi - tā lai nav pat aklajam redzams ka pārkrāsots - uztaisīt, jāņem ārā visi logi, jāņem nost visi moldingi , lukturi, ŠTERNS , abšivkas, haubes skaņas izolācija......principā to auto jānoārda līdz plikam kuzovam.

Un arī līdz rūpnīcas kvalitātei nevilks, kauč vai krāsošanas aprīkojuma dēļ.

Metāliku oriģinālo no pārkºasota var atšķirt pēc pigmenta. Nav pat jāmeklē aiz stiklu gumijām un tamlīdzīgās vietās.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Ozz rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Ozz rakstīja: eu- Yonaas-

labu , tiešaam labu (peec bildeem) 940 negribi visa biograafija izsekojama kops pirmaas dienas LV...2300 eiro..sedans, benziins, tumsi zils, un spaarnaa caurums karodzinjam...

Paldies.....

kaut kā nevelk uz tādu auto, kura modelis noņemts no ražošanas pirms 10 - 12 gadiem un kam nav pēcnācēja.

nu...ko lai saka...

ja grib braukt un ilgi braukt bez visaadiem patiikamiem izklupieniem kaa pi*anaas pa bedri un autovadītaaja kamasutras kaa rokasgraamatas- tas ir iistais....

buutiibaa cigaara ekvivalents, tikai ar klasisko piedzinju...

par to peecnaaceeju-

iisteniibaa šis ir leģendaaras modeļu rindas pats peedeejais (peedeejais ir S/V90) auto...aša apraudaajos.

tikai atškirība tā, ka cigāram pilni šroti ar detaļām un pilni veikali, jo liela daļa der arī no pirmās paaudzes A6.

Bet 940-tajam no 80-tā neder nekas.

Nē nē, artefakts atkrīt.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Ideots rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Tātad - ja gribi kvalitatīvi - tā lai nav pat aklajam redzams ka pārkrāsots

ļoti profesionāls padoms, kā skatos ko tad Tu neesi uzsācis savu biznesu ?

Man ir daļējs krāsu aklums. Nopietni. Tādā līmenī es nevaru, bet savulaik dažas mašīnas esmu pārkrāsojis lauku lietošanas vajadzībām.

Bet ar krāsošanu nodarbojas mans tuvs radinieks, un es diezgan bieži redzu kā viņš to dara un kādi ir rezultāti. Gribi - tici, negribi - netici, bet ir viņš krāsojis arī MB kupeju, kaut kāda 2005. gada apmēram.....

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Ozz rakstīja: eu- Yonaas-

labu , tiešaam labu (peec bildeem) 940 negribi visa biograafija izsekojama kops pirmaas dienas LV...2300 eiro..sedans, benziins, tumsi zils, un spaarnaa caurums karodzinjam...

Paldies.....

kaut kā nevelk uz tādu auto, kura modelis noņemts no ražošanas pirms 10 - 12 gadiem un kam nav pēcnācēja.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Ideots rakstīja:

pa 5 K EUR ? - Rumbulā pietur 15. autobuss

Tātad - ja gribi kvalitatīvi - tā lai nav pat aklajam redzams ka pārkrāsots - uztaisīt, jāņem ārā visi logi, jāņem nost visi moldingi , lukturi, ŠTERNS , abšivkas, haubes skaņas izolācija......principā to auto jānoārda līdz plikam kuzovam. Atkārtoju vēlreiz - to jādara lai pusaklais neredzētu ka pārkrāsots. 'pēc tam jānomatē, jāšpaktele', jākrāso, jāsaliek atpakaļ.....tas viss tev maksās pāris štukas. Un tad vēl jāatrod to muļķi ticīgo, kuram kādreiz to auto iesmērēt. Tā kā mana piedāvātā cena ir pat ļoti laba.

Paldies par padomu Rumbulas sakarā - man savukārt padoms tev: nepērc tādu auto, kuram katra sīka švīka taisa milzīgas sirdssāpes. Jeb vispār nepērc auto, pabrauc ar 15. autobusu un tev būs pie kājas vai busim ir vai nav š'vikas uz sāniem.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Ideots rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Vismaz man tu varēji šito nestāstīt.

To tev domenikā iestāstīja?

nē.

spārns bik noskrambāts, tās puses durvīs mazas skramba no Toyotas duravām, laka nost utt un tas meistars ir labs, rinda 4 mēneši

Ple, un tāpēc visu ķerru pārkrāsosi

Tu neesi riktīgs.

Tavs labais meistars lai kāda viņam rinda nekad neuztaisīs rūpnīcas krāsojuma kvalitāti. Dēļ dažām skrambām būsi saķēzījis visu mašīnu. Un pēc tam pamēģini viņu kādam neredzīgajam iesmērēt par 8 štukām, un pamēģīni iestāstīt ka pārkrāsoja tikai dēļ dažām skrambām.

Ņemu to ķerru kāda ir - nepārkrāsota - par 5 K EUR.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Sviestc rakstīja: Labrītt!!

Labrīt.

Vai tev galdiņš ir līdzi darbā?

Vai man jāaizbrauc pakaļ savējam?

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Ideots rakstīja: .dēļ specifiskās krāsas nedrīkst krāsot tikai vienu detaļu

Vismaz man tu varēji šito nestāstīt.

To tev domenikā iestāstīja?

Kārtīgs meistars pat 'visu detaļu nekrāso dēļ dažām skrambām. Visu var izdarīt.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Ideots rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Cik tu gribi par to auto?

Tu tiešām vēlies to dzirdēt ? te tak puse ģībonī apkritīs...

nu, tagad tiks pārkrāsots, Plus AMG diski uz 18 collām jauni atnāca, salonā šis tas no mūzikas, original 140 k km noskrējiens, var kaut pie Domenika aizbraukt, lai šie pēc servīza grāmatas parāda auto vēsturi....

jauni svečvadi, motrospilveni, pārlasīta priekšējā piekare.

patēriņš pilsētā 15L ārpus 10 L

nu...es nez....

Pērles krāsa + bēšā āda... ap 8K velk...

1) kāpēc tiks pārkrāsots? sabliezi vai norūsējis?

2) vai visiem meršiem tik neizturīgii motora spilveni?

3)8K? ēriki vai lati?

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Ideots rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: To kam tikai 2 durvis kā Aizkrācietim?

jā varēsi Ômi pa Auci vadāt ar logiem lejā un blatot pie pārējām Ômēm

Cik tu gribi par to auto?

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Ideots rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Kardānpārvads gaida ekšenu.

klau, gribi nopirkt manu Mercedēsu ? SAAB vietā ?

Kuru

To kam tikai 2 durvis kā Aizkrācietim?

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Kardānpārvads gaida ekšenu.

Tēma: Pārdodu SAAB 9-5 AERO 2002.g.

Geskasfans rakstīja: Silti iesaku nevienam iauto nelikt auto sludinājumus:

Ja ieliksi, ka pārdod pa 1000Ls to SAAB, tad teiks, ka idiots

tev laikam grūti uztvert textu.

Es tikai pavaicāju kāpēc tik lēti. Un nevienu neesmu nosaucis par idiotu.

Bet tā kā tu pats uzprasies, būs vien jāsauc tevi par idiotu.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Mēs ar Sviestu tagad spēlējam caur SMS.

Viss iet labi līdz tam brīdim, kamēr Sviests nesadomā šmaukties. Viņš grib ar pešku taisīt zirga gājienus. Pēc tam gan atvainojās ka esot itkā pārskatījies. Nu nezinu, kā jāpārskatās lai pešku sajauktu ar zirgu.

Ja vēl kāds sadomā ar Sviestu spēlēt situācijā kur kompis nekontrolē gājienu likumību, iesaku būt ļoti uzmanīgiem.

Tēma: Pārdodu SAAB 9-5 AERO 2002.g.

Kāpēc tik lēti?

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Man vakar bija rotaļa ar Sviestu.

Tāpēc šorīt esu bik aizķēries.

Bet visā visumā normāli, veselības stāvoklis ir.

labrīt.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

atklaņojos.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Zoo rakstīja: Pozijs tad TUR peec skukja izskatiisies

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

pozitiivais rakstīja: eju pacurāt

Vispirms noliec husi.

ka nesanāk nejauša amputācija.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

pozitiivais rakstīja: a umeņa vot garjačaja kakao

Uzmanies, ka nedabū klitorālo aizsmakumu.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Gāzu cirkulācija notiek atbilstoši projektiem un instrukcijām.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Un atgāzes izlaist arī caur pareizo galu.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

tagad varu ieelpot caur pareizo galu.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Otrivin rullē.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Pirmais rakstīja: moš centim uzdāvināt humanitāro palīdzību - datoru

internetu tak jamais pats mājās ievilks

Visus savus datorus esmu atdāvinājis citiem kā humanitāro palīdzību.

Tieši tīkla ievilkšana ir problemātiska, jo tur ir vecie kabeļi. Jāpārvelk viss mājas ievads vai kaut kā tamlīdzīgi.

Neesmu iedziļinājies. Katrā ziņā ar telekoma komplekta nopirkšanu nepietiek, jo nav kur ieštepselēt.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti