off.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Sviestc rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Sviestc rakstīja: Labrītt!!
Sestdien izstrādāju projektu par to, ka jāpērk šaha galds,
svētdien izstrādāju projektu par to, kur tam galdam rast finanses,
šodien un rīt īstenošu dzīvē finanšu iegūšanas projektu,
ceru ka otrdien pēcvakarē līdzekļu galdam būss gana...
ta kā ceru, ka sākot no otrdienas vakara varēšu sākt spēlēt ar Dorisi šahu caur SMS....
Vai Dorisa būss tam gatava
Khmm....jāpameklē man arī galdiņu.
pa vakariem tu domā spēlēt? Pa dienu nebūs labi, ja man jāvadā kablukā līdzi šaha galds un pi ekatras bedres atkal jākrāmē figūras.
nu varam pievakarē, teiksim ar norunu, ka SMS sūtam nu sākot no 18.30, un nu līdz 22.00, ne vēlāk, jo es tak tagad zinu, ka Tev tajos 4.00 ir jāceļas ta gove slaukt..
Jā, tādā režīmā varētu gan.
Tikai kā es zināšu ka tu nešmaucies? Tu jau neproti īsti pareizi rakstīt, tāpēc bīdīsi pa galdiņu dāmu, bet rakstīsi ka pešku un tad taiksi ka man mats, bet patiesībā mats pienākas tev pašam.
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Sviestc rakstīja: Labrītt!!
Sestdien izstrādāju projektu par to, ka jāpērk šaha galds,
svētdien izstrādāju projektu par to, kur tam galdam rast finanses,
šodien un rīt īstenošu dzīvē finanšu iegūšanas projektu,
ceru ka otrdien pēcvakarē līdzekļu galdam būss gana...
ta kā ceru, ka sākot no otrdienas vakara varēšu sākt spēlēt ar Dorisi šahu caur SMS....
Vai Dorisa būss tam gatava
Khmm....jāpameklē man arī galdiņu.
pa vakariem tu domā spēlēt? Pa dienu nebūs labi, ja man jāvadā kablukā līdzi šaha galds un pi ekatras bedres atkal jākrāmē figūras.
![]()
Un divreiz nedēļā vajag iebērt salonā kautko ēdamu, lai peles negrauž provodku.
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Pirmais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
ursis rakstīja: riepu mainjai vaig bedri apgaismo mani luudzu
Renaultiem vajag. Tāpēc ka no apakšpuses jātiek klāt ar atslēgu paturēt pretī uzgriežņus riteņu skrūvēm.
attapīgākie tās skrūves ieleik otrādāk jau laicīgi un pieķer ar svarku
Lai tiktu klāt ar svarku tāpāt vajag bedri.
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Pirmais rakstīja: starp citu Yonāsam savulaik bija absolūta taisnība
renaulta oriģinālai kajabai ir rakstīts virsū
"made no spaiņa"
vakar paskatījos
Nu tad es varu mest to amortizatoru beidzot miskastē. A tā aizņem man vietu drēbju skapī, taupīju domādams ka tu gribēsi tomēr saderēt.
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Pirmais rakstīja:
Siksparnis rakstīja:
Ideots rakstīja:
Pirmais rakstīja: es uz pacēlāja turēšu audī lai atsperes nenosēžas
Nesmejies. vecajos labajos PSRS laikos, tā bija labā prakse, pa ziemu ja nebrauc, tad uzliek uz klucīšiem. pats liku fāterīša mazkavieti.
mums armijā vieni urāli stāvēja vienkārši ar riteņiem uz koka dēļiem
bet citi bija pacelti gaisā uz viegli nogāžamiem statņiem... tā, ka riteni varēja pagriezt (dažiem nevarēja)... tiem bija iekšā sausi aķi, aizlīmēti gaisa filtri un eļļai klāt bija kautkāda piedeva, kas nosēžas uz sienām un neļauj rūsēt cilndriem
ķipa - ieziemoti
Miesta pažarnieki agrākos laikos (nezinu kā ir tagad, būs jāieiet apskatīties) tās mašīnas arī stutēja uz kokiem. Jo izbraucieni salīdzinoši reti, mašīna piekrauta utt. Piestutēja tā, ka riteņi paliek pie zemes,tikai atslogo federes. Ja jābrauc uz pažaru tad kā met pa gaņģiem tā no garāžas arā.
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
aapsis rakstīja: nu, visi uz METALLICA!!!!!!!
Tu gribēji teikt - uz TOLMETallica![]()
Sviests tur jau pirms mēneša rindu ieņēma.
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
ursis rakstīja: riepu mainjai vaig bedri apgaismo mani luudzu
Renaultiem vajag. Tāpēc ka no apakšpuses jātiek klāt ar atslēgu paturēt pretī uzgriežņus riteņu skrūvēm.
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Nafig garāžā vajag pacēlāju
Ja nu vienīgi nav kur likt naudu un dikti gribas zīmēties....man pilnīgi pietiek ar bedri.
p.s. cik augsti būs griesti tajā garāžā?
![]()
Sarunā motormuzejā kādu kaktiņu uz dažiem mēnešiem.
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Zoo rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Par dzērvēm neesmu interesējis.
Zinu tikai to, ka Druvas saldējuma vāģis joprojām piebrauc ceturtdienās.
Un ateju izved sestdienaas
Viss notiek ritmiski saskaņā ar grafikiem.
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Par dzērvēm neesmu interesējis.
Zinu tikai to, ka Druvas saldējuma vāģis joprojām piebrauc ceturtdienās.
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
ursis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Es neklausos tādu sūda fetbojs slimais.
Es varu nospēlēt uz ermoņikas "Švankojas bērza zari",
"Mans brūtgāns ir jātnieks" un Oginsaka polonēzi (to gan tikai ar 1 pirkstu).
a pie Auces ziedu laikaa?
Ja kas....esmu diezgan labs sitējs.
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Es neklausos tādu sūda fetbojs slimais.
Es varu nospēlēt uz ermoņikas "Švankojas bērza zari",
"Mans brūtgāns ir jātnieks" un Oginsaka polonēzi (to gan tikai ar 1 pirkstu).
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Zoo rakstīja: Par Muuzikas Pasaakumiem runaajot-
buus jaaiziet uz SWH jubilaaciju un uz Fatboy Slim kad vins tur Mazsalacaa laikam
un Saulkrasti Jazz, pats par sevi saprotams...
Paņem polšu un atbrauc pie manis, uzspēlēsim ermoņiku un padziedāsim.
![]()
Tēma: Servisa izmaksas OMEGA-i
Vācijā ir redzēti angāri tiem kas paši grib skrūvēt savus auto. Iebrauc, samaksā par pacēlāja izmantošanu, turpat var iznomāt visādus instrumentus -nav jāmocās pagalmā.
Nu davai jaunie biznesmeņi, raujiet augšā Rīgā tādu projektu. domāju, ka pieprasījums būs labs.
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
aapsis rakstīja: labriit!
biju sestdien uz LV muuzikas gada pasaakumu,
Un es tā cerēju, ka vismaz tu neapmeklē tādus balagānus....![]()
Kā Rozītis - nebija atnācis pēc balvas. Malacis.
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Priecīgus svētkus visiem sieviešu mīlētājiem!
(uz dr. un viņa pacientu tas laikam neattiecas gan...)
![]()
Tēma: Miglinieku lietošana
ursis rakstīja: precizeeji pzreizi,bet tas nemaina buutiibu. jo par katru caurumu veel bija pildspalvas smeereejiens-par ko .
atkal garām. Talonos malās bija cipari - pārkāpumi sagrupēti,sanumurēti. Ar pildspalvu pierakstīja datumu, lai būtu redzams vai tas caurums derīgs vai jau vecs.
Tēma: Miglinieku lietošana
ursis rakstīja: ar automaatiem staaveeja gan-bet caurumus neknieba.
Kad?
tad kad bija nelaimīgais pučs.
bet tad jau vairs nebija brīdinājuma taloni, tie jau bija likvidēti.
Pirms tam neviens gaišņiks uz ceļa nebija ar automātu.
Tēma: Miglinieku lietošana
Caurumus knieba nevis "pravās", bet brīdinājuma talonos.
Un tāpāt kā tagad soda punkti, arī caurumi dzēsās pēc gada. Tā kā nelej, ka 3 caurumi un vāki nost.
Tēma: Miglinieku lietošana
Magistrs rakstīja:
A bija labi laiki, stāvēja ceļmalās ar automātiem un knieba caurumus pravās. 3 caurumi un tiesības nost. Tagad tikai vai palicis.
Tu esi tos laikus piedzīvojis?
Ja neesi tad ned irs, nekādi automāti nebija. Vismaz latvijā nebija.