Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

off.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Sviestc rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Sviestc rakstīja: Labrītt!!

Sestdien izstrādāju projektu par to, ka jāpērk šaha galds,

svētdien izstrādāju projektu par to, kur tam galdam rast finanses,

šodien un rīt īstenošu dzīvē finanšu iegūšanas projektu,

ceru ka otrdien pēcvakarē līdzekļu galdam būss gana...

ta kā ceru, ka sākot no otrdienas vakara varēšu sākt spēlēt ar Dorisi šahu caur SMS....

Vai Dorisa būss tam gatava

Khmm....jāpameklē man arī galdiņu.

pa vakariem tu domā spēlēt? Pa dienu nebūs labi, ja man jāvadā kablukā līdzi šaha galds un pi ekatras bedres atkal jākrāmē figūras.

nu varam pievakarē, teiksim ar norunu, ka SMS sūtam nu sākot no 18.30, un nu līdz 22.00, ne vēlāk, jo es tak tagad zinu, ka Tev tajos 4.00 ir jāceļas ta gove slaukt..

Jā, tādā režīmā varētu gan.

Tikai kā es zināšu ka tu nešmaucies? Tu jau neproti īsti pareizi rakstīt, tāpēc bīdīsi pa galdiņu dāmu, bet rakstīsi ka pešku un tad taiksi ka man mats, bet patiesībā mats pienākas tev pašam.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Sviestc rakstīja: Labrītt!!

Sestdien izstrādāju projektu par to, ka jāpērk šaha galds,

svētdien izstrādāju projektu par to, kur tam galdam rast finanses,

šodien un rīt īstenošu dzīvē finanšu iegūšanas projektu,

ceru ka otrdien pēcvakarē līdzekļu galdam būss gana...

ta kā ceru, ka sākot no otrdienas vakara varēšu sākt spēlēt ar Dorisi šahu caur SMS....

Vai Dorisa būss tam gatava

Khmm....jāpameklē man arī galdiņu.

pa vakariem tu domā spēlēt? Pa dienu nebūs labi, ja man jāvadā kablukā līdzi šaha galds un pi ekatras bedres atkal jākrāmē figūras.

Tēma: Kā vislabāk ievasarot auto?

Un divreiz nedēļā vajag iebērt salonā kautko ēdamu, lai peles negrauž provodku.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

ursis rakstīja: riepu mainjai vaig bedri apgaismo mani luudzu

Renaultiem vajag. Tāpēc ka no apakšpuses jātiek klāt ar atslēgu paturēt pretī uzgriežņus riteņu skrūvēm.

attapīgākie tās skrūves ieleik otrādāk jau laicīgi un pieķer ar svarku

Lai tiktu klāt ar svarku tāpāt vajag bedri.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Pirmais rakstīja: starp citu Yonāsam savulaik bija absolūta taisnība

renaulta oriģinālai kajabai ir rakstīts virsū

"made no spaiņa"

vakar paskatījos

Nu tad es varu mest to amortizatoru beidzot miskastē. A tā aizņem man vietu drēbju skapī, taupīju domādams ka tu gribēsi tomēr saderēt.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Pirmais rakstīja:

Siksparnis rakstīja:

Ideots rakstīja:

Pirmais rakstīja: es uz pacēlāja turēšu audī lai atsperes nenosēžas

Nesmejies. vecajos labajos PSRS laikos, tā bija labā prakse, pa ziemu ja nebrauc, tad uzliek uz klucīšiem. pats liku fāterīša mazkavieti.

mums armijā vieni urāli stāvēja vienkārši ar riteņiem uz koka dēļiem

bet citi bija pacelti gaisā uz viegli nogāžamiem statņiem... tā, ka riteni varēja pagriezt (dažiem nevarēja)... tiem bija iekšā sausi aķi, aizlīmēti gaisa filtri un eļļai klāt bija kautkāda piedeva, kas nosēžas uz sienām un neļauj rūsēt cilndriem

ķipa - ieziemoti

Miesta pažarnieki agrākos laikos (nezinu kā ir tagad, būs jāieiet apskatīties) tās mašīnas arī stutēja uz kokiem. Jo izbraucieni salīdzinoši reti, mašīna piekrauta utt. Piestutēja tā, ka riteņi paliek pie zemes,tikai atslogo federes. Ja jābrauc uz pažaru tad kā met pa gaņģiem tā no garāžas arā.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

aapsis rakstīja: nu, visi uz METALLICA!!!!!!!

Tu gribēji teikt - uz TOLMETallica

Sviests tur jau pirms mēneša rindu ieņēma.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

ursis rakstīja: riepu mainjai vaig bedri apgaismo mani luudzu

Renaultiem vajag. Tāpēc ka no apakšpuses jātiek klāt ar atslēgu paturēt pretī uzgriežņus riteņu skrūvēm.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Nafig garāžā vajag pacēlāju

Ja nu vienīgi nav kur likt naudu un dikti gribas zīmēties....man pilnīgi pietiek ar bedri.

p.s. cik augsti būs griesti tajā garāžā?

Tēma: Kā vislabāk ievasarot auto?

Sarunā motormuzejā kādu kaktiņu uz dažiem mēnešiem.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Zoo rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Par dzērvēm neesmu interesējis.

Zinu tikai to, ka Druvas saldējuma vāģis joprojām piebrauc ceturtdienās.

Un ateju izved sestdienaas

Viss notiek ritmiski saskaņā ar grafikiem.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Par dzērvēm neesmu interesējis.

Zinu tikai to, ka Druvas saldējuma vāģis joprojām piebrauc ceturtdienās.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

ursis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Es neklausos tādu sūda fetbojs slimais.

Es varu nospēlēt uz ermoņikas "Švankojas bērza zari",

"Mans brūtgāns ir jātnieks" un Oginsaka polonēzi (to gan tikai ar 1 pirkstu).

a pie Auces ziedu laikaa?

Ja kas....esmu diezgan labs sitējs.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Es neklausos tādu sūda fetbojs slimais.

Es varu nospēlēt uz ermoņikas "Švankojas bērza zari",

"Mans brūtgāns ir jātnieks" un Oginsaka polonēzi (to gan tikai ar 1 pirkstu).

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Zoo rakstīja: Par Muuzikas Pasaakumiem runaajot-

buus jaaiziet uz SWH jubilaaciju un uz Fatboy Slim kad vins tur Mazsalacaa laikam

un Saulkrasti Jazz, pats par sevi saprotams...

Paņem polšu un atbrauc pie manis, uzspēlēsim ermoņiku un padziedāsim.

Tēma: Servisa izmaksas OMEGA-i

Vācijā ir redzēti angāri tiem kas paši grib skrūvēt savus auto. Iebrauc, samaksā par pacēlāja izmantošanu, turpat var iznomāt visādus instrumentus -nav jāmocās pagalmā.

Nu davai jaunie biznesmeņi, raujiet augšā Rīgā tādu projektu. domāju, ka pieprasījums būs labs.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

aapsis rakstīja: labriit!

biju sestdien uz LV muuzikas gada pasaakumu,

Un es tā cerēju, ka vismaz tu neapmeklē tādus balagānus....

Kā Rozītis - nebija atnācis pēc balvas. Malacis.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

labrīt.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Priecīgus svētkus visiem sieviešu mīlētājiem!

(uz dr. un viņa pacientu tas laikam neattiecas gan...)

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Jūs kā tādi lobziki.

Tēma: Miglinieku lietošana

ursis rakstīja: precizeeji pzreizi,bet tas nemaina buutiibu. jo par katru caurumu veel bija pildspalvas smeereejiens-par ko .

atkal garām. Talonos malās bija cipari - pārkāpumi sagrupēti,sanumurēti. Ar pildspalvu pierakstīja datumu, lai būtu redzams vai tas caurums derīgs vai jau vecs.

Tēma: Miglinieku lietošana

ursis rakstīja: ar automaatiem staaveeja gan-bet caurumus neknieba.

Kad?

tad kad bija nelaimīgais pučs.

bet tad jau vairs nebija brīdinājuma taloni, tie jau bija likvidēti.

Pirms tam neviens gaišņiks uz ceļa nebija ar automātu.

Tēma: Miglinieku lietošana

Caurumus knieba nevis "pravās", bet brīdinājuma talonos.

Un tāpāt kā tagad soda punkti, arī caurumi dzēsās pēc gada. Tā kā nelej, ka 3 caurumi un vāki nost.

Tēma: Miglinieku lietošana

Magistrs rakstīja:

A bija labi laiki, stāvēja ceļmalās ar automātiem un knieba caurumus pravās. 3 caurumi un tiesības nost. Tagad tikai vai palicis.

Tu esi tos laikus piedzīvojis?

Ja neesi tad ned irs, nekādi automāti nebija. Vismaz latvijā nebija.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti