Sviestc rakstīja: tak SCT ražotne ir Krievijā,
Nu un tad?
BMW Arī montē krievijā, kaut kādus korejiešus arī, drīzumā renis nāks no VAZa ārā....
es teikšu tā - labāk uzlikt jaunu SCT filtru, nekā nemainīt filtru vispār (kā Sviesta priekšnesumos).
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Sviestc rakstīja: tak SCT ražotne ir Krievijā,
Nu un tad?
BMW Arī montē krievijā, kaut kādus korejiešus arī, drīzumā renis nāks no VAZa ārā....
es teikšu tā - labāk uzlikt jaunu SCT filtru, nekā nemainīt filtru vispār (kā Sviesta priekšnesumos).
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
ursis rakstīja: luudzu,bet benziina:
www.zr.ru/...
tieshi mineeta SCT zemaa kvalitaate....
Internet Explorer cannot display the webpage
Most likely causes:
You are not connected to the Internet.
The website is encountering problems.
There might be a typing error in the address.
What you can try:
Diagnose Connection Problems
More information
This problem can be caused by a variety of issues, including:
Internet connectivity has been lost.
The website is temporarily unavailable.
The Domain Name Server (DNS) is not reachable.
The Domain Name Server (DNS) does not have a listing for the website's domain.
If this is an HTTPS (secure) address, click Tools, click Internet Options, click Advanced, and check to be sure the SSL and TLS protocols are enabled under the security section.
For offline users
You can still view subscribed feeds and some recently viewed webpages.
To view subscribed feeds
Click the Favorites Center button , click Feeds, and then click the feed you want to view.
To view recently visited webpages (might not work on all pages)
Click Tools , and then click Work Offline.
Click the Favorites Center button , click History, and then click the page you want to view.
ej tak tu ar saviem linkiem...
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
ursis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
ursis rakstīja: SCT nenjem.
kāpēc?
HVZ-vnk ir sliktas atsauksmes ieksh A/S. un ja var izveeleeties...
tiesa atsauksmes benziindzineeja filtriem-bet diezin vai tas speelee lomu.
Kādā ziņā sliktas? Vai kāds ir pētījis, mērījis eļļas caurplūdi, neatfiltrēto daļiņu % pirms un pēc filtra, cauri tikušo daļīņu izmēru, vārsta bļivumu vai atvēršanās spiedienu![]()
Vot paskaidro man, ka parasts autoīpašnieks bez laboratorijas palīdzības var noteikt vai filtrs labs vai sūdīgs
Atsauksmes....![]()
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Sviestc rakstīja: Man pa 15Ls,
bet Man šodien vārdadiena!
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Pirmais rakstīja:
ursis rakstīja: nezin kur staav saapam filtrs....
vai nu man shirmis ciet
vai sviestcam nav atgaajis
sābu filtri Sviestcam stāv tajā skapī, kas ir pa kreisi no ieejas durvīm otrajā plauktā no augšas
viņs driš, ka nezina, kur ir filtrs
Izrāvi man sakāmo no hļeborezkas.
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
ursis rakstīja: nezin kur staav saapam filtrs....
Es ar nezinu, kur viņam stāv filtrs.
Tajā bodē, kur es pērku filtru audim, tas filtrs stāv trešajā plauktā apmēram pa vidu. Blakus stāv opeļa filtrs un mazdas filtrs. Bet micubiši filtrs stāv noliktavā.
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Centis_Nuudele rakstīja:
Sviestc rakstīja: filtru gan neapmainīju,
pajoliņš....
Es protams atvainojos , bet neviens cits piemērotāks (nebanojams) vārds uz sitiena nenāca prātā.
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Davaj aizsūti mammai SMS, lai atsūta tev naudu jaunai eļļai, filtram un tai skalošanas pļurzai (gan jau mammai kaut kas ir atlikts nebaltai dienai, pilnīgi visu pensiju tak viņa tev neatdod?).
nemainīt filtru, ja maina eļļu.....nesaprotu šitos eiroCentu pi sējus.
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Pie lietas, kungi!![]()
Par tēmu - putos kamēr 3 reizes nenomainīsi eļļu...
Kā jau labi zinām, tad izlaižot eļļu no kartera caur šim notikumam paredzēto urbumu, karterī paliek dažas stopkas eļļas. Ja tā palikusī eļļa bijusi sajaukta ar tosolu - resp. tur ir emulsija, loģiski ka savigajā eļļa parādīsies emulsija. Tas pie nosacījuma, ka karteris pēc galvas blīves nomaiņas nav ticis kārtīgi iztīrīts. Un šaubos,vai Slaviks viņu tīrīja.
Bet.....
1) ar emulsiju nav labi braukt - čakarē šāles
2) motoram strādājot, ja tai eļļai tosols vairāk klāt nenāk, ūdenim no eļļas vajadzētu iztvaikot.
![]()
![]()
Varbūt nē![]()
HVZ....
katrā ziņā tā emulsija ir maita, viņa pielīp visās iespējamās vietās, un pietiek ar dažiem gramiem tā draņķa, lai noķēzītu lielu 'virsmu.
HVZ, tovarišč Masļeņik...tfu, Sviests....
varbūt nemaz nav tik traki ar to tavu lidaparātu. Nu pabrauc un paskaties.
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Sviestc rakstīja: nu viņi saka ka ta naf emulsija, bet puta, turklāt ļoti maziņa, eļļa pati ir brūna, kā jābūt, bet vienā vieta uz šjupa ir balts punkts...
Un tu pats nemāki atšķirt emulsiju no putām
Baltais punkts uz ščupa ir pupu mizas, tas nāk no "piesvīdušās" trubas, kurā ščupu bāž un velk ārā, bāž un velk ārā, bāž un velk ārā, bāž un velk ārā, bāž un velk ārā, bāž un velk.....
Uzspraud uz tā pašā tausta lupatas gabalīņu un izbirstē to trubu un tad skaties kas ir uz tausta. Tikai prātīgi, lupatu ņem tik garu lai paļiek gals aiz kā izvilkt ārā. Ja iegrūdīsi karterī tad nebūs visai labi.
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Es negribu, lai vēl arī Sviesta mamma man sāk sūtīt mesidžus.
Es varu iedomāties, kādi teksti tur varētu būt..kad palasa Sviesta sacerējumus...jo ābols no zirga jau tālu nekrīt.
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
ursis rakstīja: vaig kaartiigi izbaart-tad vairaak nesuuta vismaz pagaidaam
Es jau izbāros. Tad viņš teica ka es esot ļauns un viņš pasūdzēšoties mammai.
![]()
Tēma: Miglinieku lietošana
ursis rakstīja: gribu redzeet testu cik ilgi degs H4 ar abiem iesleegtiem ka tik Centis nav nosaucis optimistisku skaili
Neesmu experimentējis, varēju arī kļudīties.
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
ursis rakstīja: ss.ss.lv/...
tikai viens cilindrs nozagts(shim bildee pieci)
Nu, šis ir mans motors.
A kur tad radiators? zem tā priekšējā paneļa nevis sānos
Šlanga tak iet uz sāniem.
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Sviestc rakstīja: Šodien Saab dīlerservisa dzinēju remonta filiālē man testēja Saab 9-5 dzinēju, nepatika man, ka eļļa met putu....
diagnoze, pokuj, pēdz dzinēju pārjaukšanas ta mēdz būt, ja ne pēc otrās, tad pēc trešās eļļas maiņas tas pazudīšot....
Tā varētu būt taisnība, ka varu droši makt
Vai arī to, ir Saab centra spečokiem taisnība, vai nē, uzzināsu tik tad, kad noķeršu virzuli klēpī
ja nopietni, es domāju ka tā ir tufta. Virzuli klēpī tu nedabūsi, bet noklapēsi kloķeni.
Ja es tevi pareizi sapratu, tad nevis puto bet parādās emulsija. Un to ar 100-kārtīgu eļļas mainīšanu nenovērsīsi.
Jāmeklē, kur tiek klāt tosols.
Un par kartera ventilācijas sistēmu - es domāju ka tā arī ir tufta. 10 gadus vecā sistēma kareteri ventilēja, un tagad vajag jauno sistēmu jo vecā taisa emulsiju![]()
![]()
![]()
Atvainojos, ka spama topikā tik nopietnas domas izsaku.....bet jāsaka ir, citādi Sviests man atkal sestdienas naktī sūtīs messidžus.
![]()
Tēma: Miglinieku lietošana
subaru rakstīja:
garausis rakstīja:
abet nezinu nevienu tādu auto, kuram ieslēdzot tālos, izslēgtos tuvie
nu vispār ir gan tādi auto.
kaut kādi retro ?
Jā, retro. Piemēram - 2006. gada renis.
Tirliņ, visiem lukturiem ar H4 spuldzēm nekad nedeg tālie kopā ar tuvajiem, tad tās spuldzes izkustu 10 minūšu laikā.
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
ursis rakstīja: kas ir sksnu mainja saskaaros peedeejo reizi..gadi septinji atpakalj....
Phe....
radiators tavai ķerrai sānos tā'pat kā cigāram?
Tad jau vispār nekādu problēmu.
Tēma: Miglinieku lietošana
subaru rakstīja: abet nezinu nevienu tādu auto, kuram ieslēdzot tālos, izslēgtos tuvie
Tu tiešām esi āmurs??????
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
ursis rakstīja: Paldies tev ar par PN,es tur parasti neieluukojos
Ielūkoties vajag gan!