nuhajs rakstīja: Biju pie virpotāja.vajadzēja novirpot urbim galu no 14mm uz 9 mm. Novirpoja,prasu,cik? Viņš-20 santīmi...... Šodien uzvirpoja 4 skrūves ar vītnēm ārējām un iekšējām, tādus štucerus masļonkām uz 20mm ...2 ls...
Tā kā, ne jau visi kāš.
Nu re, bet pats pirms kāda laika šausminājies ka Sviests tirgo stūres uzgaļus pa 3,50...ka tā esot baigā krutka ka nevar tik lētus uztaisīt....re ka var!
virpotājam 20 sant, gumijas lējējam 20 sant, Sviestam 3,10 Ls. Lūdzu!


Vakar laikrakstā Veterināru Vēstis lasīju, ka dr.Biz. esot pacientam SZ sekmīgi implantējis mākslīgo intelektu.
Kur Rīgā iebraucējs var dabūt?
Labrīt.
druvā un purvā minūte dārga.
Uz redzēšanos.

klons rakstīja: esmu saguis...
kas tas par jaunu vārdu
saguis....izklausās kā gejs....
aapsis rakstīja: tas taads runchu ruunitaaja skatiijiens un techniskaam lietaam.
Tev jau neko labāku par vazelīnu nevajag.

Sviestc rakstīja: lai gan Arnijs man skaidroja, ka automāšinām ar turbīnām tomēr labāk liet sintētiku, jo no tās dzinēja eļļas eļļojās arī turbīna, kurai bieza eļļa apzsolūti naf vēlama.....
meibī mei bī....turbīnas parasti nokauj tāpēc, ka pēc kārtīga atvilciena tūlit noslāpē motoru, neļaujot viņam pastrādāt tukšgaitā. Vot i paliek turbīna ar saviem 50 000 apgriezieniem inerces vārdā bez eļļošanas.
Bet kāpēc veciem motoriem nevajag liet sintētiku - biju uzgājis internātā baigi labu izskaidrojumu krievu valodā.
tur gan bija runa par tēvzemes motoriem, bet idejiski jau starpība nav liela. Galvenais - blīvslēgu materiāls.
...
Centis_Nuudele rakstīja:
Zoo rakstīja: 10w50 kas tas taads ko tas 50 noziimee
15w40 ir mazliet tumiigaaks nekaa 10w
Mamma Mia!
Tiko bija topiks par eļļam...pirms kādas nedēļas
tie cipari nozīmē eļļas viskozitāti pie dažādām temperatūrām. Viens aukstai eļļai, otrs - karstai. Kurš kurai un pie kādiem grādiem - pameklē internātā.
Bet eļļas kvalitāti norāda burti un cipari, kurus parasti raksta uz kannas otras puses etiķetes.
Zoo rakstīja: 10w50 kas tas taads ko tas 50 noziimee
15w40 ir mazliet tumiigaaks nekaa 10w
Mamma Mia!
Tiko bija topiks par eļļam...pirms kādas nedēļas
tie cipari nozīmē eļļas viskozitāti pie dažādām temperatūrām. Viens aukstai eļļai, otrs - karstai. Kurš kurai un pie kādiem grādiem - pameklē internātā.

Zoo rakstīja: Laiks mainiit ellju!
Tu laikam eļļu maini biežāk nekā apenes.

Master_D rakstīja: Magistr, tu ir lohs.
Tas jau sen bija zināms.
ursis rakstīja: Paldies Paldies
gruuti tikko dzimusham(shonakt peec staasta) un ja veel bijis nakts mainjaa....
jaamegjina atveert acjas un saakt knosiities
Neaizmirsti ādiņu pastaipīt.
Kā nekā - svētku diena tev!


Bucefals rakstīja: Kas notiek ar iAuto?
Pa visu šodienu tik maz postu, bet topics vienalga pa augšu maisās...
Vārdadienas svinam....

Labrīt.
A/S Augstsprieguma tīkls, Bloka koordinatora dispečeru dienests.....
pievienojos apzveicējiem.
p.s. manam sitijam arī prazdņiks.

Tūten dreijen purgen trinken auf vīderzēēn!
Aizķēries tas mehānisms. Izjauc, pakustini, gan aizies.
Turpmāk uz nakti slēgšu telefonu OFF.
Sviestc rakstīja: Tev arī esmu SMS sūtījis, o dritvai...
Un ko ta es gribēju
Nezinu, ko tu īsti gribēji.
Bet pamodināji mani gan.

Armijas vāģiem tā ir normāli. BMPeškai arī visi pasažieri iet pa pakaļas durvīm.

nuhajs rakstīja: Izkostu...tik pie stūres jānoliek kāds,kurš braukt māk un pedāļus normāli var atsniegt
Tā mašīnīte jāmin uz priekšu ar pedāļiem
Ekonomisks vāģis.

pozitiivais rakstīja: .......izkostu jebkuru no jūsu renaultiem vienā mierā...
Neinteresē.
PN.

nuhajs rakstīja:
Centis par kardāniem visu zin.
AHa, tu vēl atceries?


Sviestc rakstīja: tagad man otards ir laupījis prāta spējas,varu tik dziedāt,ne ko vairāk pašlaik,piedod,ja vari..

suņu apmīztais, pļe....un tad obligāti jāsūta man SMSus nakts vidū
