JLo rakstīja: i-netā nevar, tik iedzīvotāju reģistrā
Sūti sms ar personas kodu beigās sp uz (tipa XXXXXX-XXXXX sp)
uz 29310105
Paldies.
Tālu atpakaļ gan dabūju meklēt, dikti daudz šite piekakājuši pa wīkendu.
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
JLo rakstīja: i-netā nevar, tik iedzīvotāju reģistrā
Sūti sms ar personas kodu beigās sp uz (tipa XXXXXX-XXXXX sp)
uz 29310105
Paldies.
Tālu atpakaļ gan dabūju meklēt, dikti daudz šite piekakājuši pa wīkendu.
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Meitenes, pasakiet lūddzu kur internetā var redzēt konkrētai personai piešķirtos soda punktus?
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Sviestc rakstīja: ja tam Auto kaut kas notiek ,Tev prombraucot,vell rīgas teritorijā, tad es ņemu kaibalu , braucu pakaļ, savācu un atgriežu Tev naudu, bet ja aiz zīmes rīgas robeža, tad nu i nakuj, tad tas jau būss tavas problēmas, es neesmu nekāds stulbs sķibacains korejieties, lai 7 gadu garantiju kādam dotu!!!!
![]()
uz garantiju Rīgas robežās es pat necerēju... es jau uzrais būtu braucis viņam pakaļ ar ejakulātoru.
Bet nu - paldies! Mēģināšu tā kārtīgi nomaukt pa Rīgu kādus km 500 - 600 pirmajā dienā, tad jau manīs kas lācītim vēderā.
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Sviestc rakstīja: Un ta paņem pie viena avansu līdz, nu kautkādas 2 vismaz eiriķu štukas, lai varam uzreiz sist viens otram saujā...
pārējo varēsi atdod rudenī, kad būsi tur ražu nodevis un dabūjis naudu no kolhoza kases...
Man nav tik daudz naudas.
A tev dikti steidzama tā pārdošana
Ja tev ir riktīgs ņēmājs, tad takš pārdod. Bet ja nav (un nav jau ar
), tad tev būs jāpiemērojas maniem nosacījumiem.
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Sviestc rakstīja:
Saabu varu mēģināt kaut kā dabūt no Teikas ptu, ptu, ptu....
Tev viņš Institūtā?
Es būšu otrdien Rīgā, varu piebraukt.
Tēma: Miglinieku lietošana
gonzalless rakstīja: Tad drikst dienas laikaa braukt ar miglas lukturiem+gabariiti?
drīkst.
ibio, vēl viens, kuram grūti pašam noteikumus izlasīt.![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
HRE rakstīja: Veel ar vien rullee viss iznjemot Dacia
Nu izbeidz.....
nu labi, neesmu braucis dacē, bet ar reni kratos jau pusotru gadu diendienā. Nu nav tur nekā laba. Un brīnos par cilvēkiem, kuri par to bleķa kasti izdod SAVU naudu.
Tēma: Miglinieku lietošana
Ideots rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Visus tos, kas pa apgaismotu pilsētu brauc ar migliniekiem, vajag izdrāzt.
tikko, pirms 100m, lejā ieplakā bija migla, ko piesējies ?
Ar pārmīkstu vēderu nevajag mašīnā sēsties. Tad nebūs migla lejā ieplakā.
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Zoo rakstīja: Aha...
taa 5 vai 7 gadu garantija garantee tikai to, ka buusi piesiets diilerservisam, kurš pats izdomaas-defekts ir izlabojams par garantiju, vai tomeer par klienta naudu...
Neviens jau var salasiit to, kas ir ar vismazaakajiem burtiem aiz zveigzniites peedeejaa lapaa rakstiits
Ne jau tikai tas.....
Lielajā apkopē paņem pēc saraksta, tā teikt, ražotājs saglabās garantiju tikai tad ja visu to nomainīs. Vajag vai nevajag - garantijas vārdā jāmaina. Un klients maksā raudādams.
Un pēc tam ziņos, ka dacītē arī ieguldījis 2000.
![]()
Tēma: Miglinieku lietošana
Un vispār - nenāk par ļaunu reizēm pārlasīt satiksmes noteikumus. Tad būs mazāk problēmu uz ceļa un bērnišķīgus topikus nebūs jātaisa.
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Sviestc rakstīja: Centi, tad kad atbrauksi savākt to Saabu testam,
Rīt jau ir 1 datums, un man atkal par stāvietu būs jamaksā 5 Ls vairāk.....
davai domā ātri!!
Rīt es nivaru.
Šovakar braukšu uz vienu Balli, kur būs laba mūzika un pieklājīgas dejas. Rīt būšu piekusis (man takš kā nekā gandrīz pusgadsimts uz pleciem).
Ko darīsi svētdien?
Es pavisam nopietni gribētu ar to sābu izbraukt. Tas protams nav garantija, ka es tik tiešām tieši tavējo nopirkšu. Bet izbraukt gribas tā ka acīs cērt. Tad vismaz varēšu debatēt argumentē'ti, nevis kā lielākā daļa te - uz dullo.
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Zoo rakstīja: manupraat Daces , leetie hjundaji un ladas, chevroleti , daewoo ir paar vienu kaarti metamas un attiecinaamas apmeeram uz Gerkens&partneri liimeni...Paardod iluuziju par kvalitatiivu produktu
Tu zini, kādi korejiešiem nosacījumi lai dabūtu to 5 gadu 150 kkm garantiju, un galvenais - cik tas maksā laimīgajam ķerras īpašniekam?
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Eu, kāpēc Pirmais nenāk strīdēties ka renaults nav dārgs ekspluatācijā?
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Sviestc rakstīja: Tikai un Vienīgi AVANSS!!!!
Es neņemu avansu.
Tikpat summa nemainās, jāprot izdzīvot no algas līdz algai.
![]()
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
juha rakstīja: Vispār jau interesanti. Pirms brīža pornosaitā sāku spēlēt ar vienu irāni.
Pēc šā vēlēšanās tagad katrā gājienā nedaudz šim apklārēju, kas tā tāda Latvija ir. A to, viņam ar šo vārdu tikai Ščerbatihs asociējoties.
irāniski![]()
vai ivritā![]()
![]()
![]()
Tēma: Miglinieku lietošana
tunos rakstīja: Sieva dabūja mutisku brīdinājumu vēlā vakara stundā no CēPē, ka braucot ar miglas lukturiem(tuvie arī dega)
Senāk jau bija diskusijas ka drīkst , ka nedrīkst, kā ir mūsdienās ja nav migla tad nedrīkst slēgt iekšā?kāds sods?0
Nu, un kur tad tas notika?
Palasi par NEAPGAISMOTIEM ceļa posmiem.
Visus tos, kas pa apgaismotu pilsētu brauc ar migliniekiem, vajag izdrāzt.
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Siksparnis rakstīja: pašam ir 12 gadīgs audinieks, dīzelis pie tam. braucu ar to 2 gadi, pa to laiku autiņš remontā ir bijis 3 dienas. Laikam tāds dumāks esmu.
mans vēl vecākais cigārs arī bija 3 dienas remontā.
2 dienas mainīju motoru, vēl 1 dienu - kārbu.
Ā, un vēl vakar vakarā mainīju sajūga cilindru. To bija jāizdara stundas laikā, bet sakarā ar to ka tajā bodē kur man parasti pārdeva sakarīgas detaļas, šoreiz iesmērēja tādu krutku kuram neviens ģeometriskais izmērs nepasēja, pagāja gandrīz 5 stundas. Bet neviens serviss par to no manis nedabūja ne kapeikas.
Vot!
Tāpēc es no sāba nebaidos!
Ja tik Sviests nepārdomās.
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Palasījos šausmu stāstus par dacītēm, sābiem un automobīļiem.
neesmu īpāši ar saprātu apveltīts, tāpēc laikam nesaprotu kādā veidā var 9000-šajā iegrūst 2000 Ls.
par to naudu tak var nopirkt vēl 2 tādus auto un izmantot kā donorus visiem dzīves gadījumiem.
Par dacīti...![]()
nedomāju, ka 98. gada megāne būtu bijusi īpaši labāka vai tīkamāka par 2006. gada kabluku.
Kad būs jāsāk viņu remontēt no savas kabatas (pofig, ka ir garantija, uz virkni detaļu tā neattiecas), tad redzēsi cik viņa patiesībā ir vērta. Te nu gan Sviests ir pareizi izrēķinājis. Tā ģešovka expluatācijā nemaz nebūs tik lēta.
Un ja vēl pierēķina, cik līzingā par viņu tiek pārmaksāts, cik neadekvāti tiek aprēķīnāta atlikusī vērtība...nu i naf.
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
interjeram nav kur piesieties.... nu smuki takš. Ritīgs svētdienas auto atpūtai no ikdienas grabošā reņa.
A Sviests saka - jāiestum Daugavā![]()
![]()
![]()
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Sviestc rakstīja: labi, pierunāji, ņem un brauc....
vismaz piecīti par stāvietu mēnesī ieekonomēšu....
tik ar vienu norunu, ka es tam aperātam Kasko uztaisīšu, a Tu, kad beiksi to testēt, pats iestumsi daugavā,izsauksi policiju, un pateiksi ka Tev samisējās...
o.k.
Vot nupat es sāku vairāk ticēt Baisulim.....
ple, nu kur lai noskaidro![]()
Tiešām tikai tavs eksemplārs ir tik sūdīgs ka pats esi ar mieru viņu noslīcināt, jebšu viņi visi ir tādi![]()
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
pozitiivais rakstīja:
Ideots rakstīja:
pozitiivais rakstīja:
šitā bļausi...skaties, ka tev pa.ka.ļai ar nepielaiž uguni
es nebļauju, bet nu ar kaimiņiem tagad liksim čipkartes ar visām reģistrācijām un arī kameras...nu nav izejas, šajā debīlo atkritumu valstī ir jāsargājas, kā tikai māki
un uzvelc pre.zi galvā ar
un vēl aptin ar izolācijas lentu un tad maximāli izvairies no dzimumsakariem!
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Da ladna, lai paliek salidojumi.
Ir bijuši un būs, kamēr vien ir lidotāji.
Sviests, davaj labāk par lietu.... kā lai es pārliecinos, ka sābs ir labs auro
Baisulis saka ka mēsls, bet es nezinu vai viņam vispār sābs ir kādreiz bijis lietošana (tas kas pie šķūņīša neskaitās).
Kā lai es noskaidroju, ka sābs ir labs? Varbūt var pamēģināt ar tavējo pabraukāties? Neviens cits man savu sābu braukt nedod...![]()
Bet es takš labi braucu, vienīgais tīri izbraucu Ādiņas...
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Sviestc rakstīja: Da bļin pagāršnedēļ, dzēru tēju, pienu ar medu, teralflu dzēru, deguna pilināju, gorilku izriju , balzāmu uzsildītu ar upenu sulu, viss bij velti, vot i vakar "namiļilsja" uz Doktoriātu.....
Apsveicu, tavam organismam ir izstrādājusies lieliska imunitāte pret visām zālēm!
![]()
![]()