Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Man arī negaršo upēņu tēja.

Es labāk ar Coldrīnu.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Iedzersim uz veselību!

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Upeņu tēju, medu...C vitamīnu gan aptiekā jāpērk un jāieteš trieciendevu - kādas 10 bumbiņas uzreiz.

Pret visādām saaukstēšanās kaitēm ļoti labi palīdz savlaicīgi ieņemta kvalitatīva alkohola deva.

Tēma: pardodu Opel Astra 1.4i

kolumbs rakstīja: Kā ar rūsēšanu?

Mono šprice?

Šitie takš nemaz nerūsē!

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

pozitiivais rakstīja: kā vakar beidzās tā filma...tas Brūs noslaktēja pirmo lēdiju vai viņu tomēr pa'mēma?

vot tik nokns vakar biju uz s.t.u.l.b.o IZZI kuram TV3 uzkārās tieši pēdējā 5 filmas minūtēs

Atkal tev kāds biļeti uzdāvināja?

Tēma: pardodu Opel Astra 1.4i

Kupeja - tas jau piedod zināmu exkluzivitāti.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Baisulis rakstīja:

martinello rakstīja: tas uzmācīgais saaps pa 18kls no laps ir pat smuks

Neriskē te ar tādiem tekstiem.

Savureiz arī kroplīgums ir skaists.

Piemēram - Citrona pīle CV2 vai kātur tas modelis....ķēms no auto, bet kaut kas tur tomēr pievelk.

Bet sābam nav ne vainas.

Ja Sviests varēs nociesties līdz vasaras otrajai puesei, tad.....

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Iedzersim uz to, lai mūsu vēlmes sakristu ar mūsu izpeļņu!

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Baisulis rakstīja: Katrs ir pelnījis tādu braucamo,kāds jau nu viņam ir. Arī Centis un Pirmais. Un Sviests,protams.

Kas ir labāks,Reno vai SAAB ?? Rīkojam dragreisu?

Ko tu ar šo gribēji pateikt?

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Ir.

Sveiciens misteram Rītam.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Ir vai nav Rīts?

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Raimis vienmēr ir mācējis izspiest kāpostu no sūda.

Ja nevar ctādi, tad saaicina 700 koristus na haļavu padziedāt galda dziesmas.

Savukārt bāleliņi aļa Pozijs pērk biļetes lai pa naudu klausītos to, ko jebkurā labi pasēdējušā kompānijā var dzirdēt pa velti.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Bet izrāde bija OK. Poļiščuka rullē.

Protams, ka Raimonda P. mūzikas cienītājs Pozijs neko nebūtu sapratis.

Bet tāpēc jau viņš iet uz R.P. mēģiem, nevis uz kārtīgu māxlu.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

pozitiivais rakstīja:

Ozz rakstīja: Un mizot smokingaa paari par vanšu tiltu

Ômes vakarkleitu Likteņupee iepuutiis...ko tad

tak neesi sīkumains...tiem no laukiem jau tā tāda maza pastaiga vien būtu

Eto točno.

Pāris km ar kājām šur vai tur - nekādu problēmu.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

pozitiivais rakstīja: nesaki nevienam...bet es tev gribēju ieteikt to tavu Reno atstāt spilves pļavās...

Tu esi pārāk augstās domās par reno, gluži kā tāds Pirmais.

Renim īstā vieta ir - iedzīt viņu atpakaļ tur, no kurienes viņš iznācis dienas gaismā.

Krieviski tas skan īsi - Mama, roģi meņja obratno!!!

Tēma: Ultimātais Jautājums SAABistam...

lb.ft - tās ir futorkas ar labo vītni

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

pozitiivais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Ozz rakstīja: ...

Tev kaa pāķim nepietiek

Tu te man nelecies, ja?

Kāpēc es nebiju informēc, ka daudzstāvu autoparkings pie skābbarības tirņa vairs nav?

Vakar gandrīz teāteri nokavēju kamēr izsēdējos tur tajās ielās.

nākamreiz pajautā es zinu vienu vietu kur Tu labi varētu nolikt auto

Vietu, kur nolikt es zināju tāpat. Tikai Ôme man sajauca maršrutu teikdama - bet tā torņa stajanka baigi tuvu teātrim. Un tā tas panesās.

Pie kam viņa samērā bieži tajā toºnī ierodas darba lietās. bet dievojās, ka neesot redzējusi ka stāvvietas vairs nav.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

spāni jau viš nedrāzīs.

Bet spānieša dāmu gan varētu....

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Ozz rakstīja: ...

Tev kaa pāķim nepietiek

Tu te man nelecies, ja?

Kāpēc es nebiju informēc, ka daudzstāvu autoparkings pie skābbarības tirņa vairs nav?

Vakar gandrīz teāteri nokavēju kamēr izsēdējos tur tajās ielās.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

pozitiivais rakstīja: es te 2 celiņus pa velti uz pāris stundām norezervēju...tagad būs jāatmētā....bet šoreiz džeki bez jums...neķeriet kreņķi...nezināju, ka gribēsiet

peace...

Vispār mēs ar sīkajiem nemaz nespēlējam.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Ozz rakstīja: Taapeec ka Baisulis prasiija kur tas ir...

www.unibowling.lv/...

Mēs esĀm šeit un kontĀkti - tas ir viss, ko tajā lapā atradu . Adresi neredz.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Siksparnis rakstīja:

Baisulis rakstīja: Eu,ēzeļi, davai vakarā ar kartingiem pamočījam.

Es ņevaru, man kauč kā pauris reibst tajos redeļu ratos.

It kā taču dzēris neesu.

Pēdējo reizi Biķerniekos -kad tie pajoliņi mani noķēra tikai pēdējā aplī, nevis jau otrajā.... - man arī pēc tā brauciena bija tāda sajūta ka būtu štīmelē.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Ozz rakstīja: Pretii Traumaam....

Bazars nav par to, ka MAN tuvu (ap to laiku vairs nav tuvu), bet tur ir sameeraa mieriigaaks...

Ja tu saki ka samērā mierīgi, tad kāpēc tomēr īpaši uzsver, ka tuvu Traumām

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Kur šajā gadalaikā pieejami kartingi? Tajā izklaides centrā pie mēbeļu nama?

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Baisulis rakstīja: Tā,kuram te šaubas par suņa esamību ?? Pasi ar nofotografēt? fotki.lv/...

Nu jau arī fotkās mani nelaiž.

laikam jau piespiedīs nopirkt kādu lietotu kompi pa 10 latiem un ievilkt guļamistabā vadu.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti