Baisulis rakstīja: Eu,ēzeļi, davai vakarā boulingu pamētājam vai ar kartingiem pamočījam.
Divreiz vienā dienā uz Rīgu nebraukšu.
Principa pēc.
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Baisulis rakstīja: Eu,ēzeļi, davai vakarā boulingu pamētājam vai ar kartingiem pamočījam.
Divreiz vienā dienā uz Rīgu nebraukšu.
Principa pēc.
![]()
Sviestc rakstīja: Man ir bijuši trīs smadzeņu satricinājumi,
Ā....tas būtu apmēram vienu reizi nokrist no staba.
OK, būs darīts līdz vasaras otrajai pusei.
![]()
Sviestc rakstīja: Sākumā pierādi ka esi cienīgs braukt ar Saab!!
Sāc ar iziņām no ārstiem ,
Pastāsti lūdzu no savas pieredzes - pēc cik pārciestiem smadzeņu satricinājumiem ārsts izdod izziņu, ka pacients ir pietiekoši piemērots SSABa iegādei
![]()
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Uz redzēšanos.
Jāaizbrauc apskatīt pārdaugavu. Baisulis lai nelien uz ielas, viņa paša labad.
![]()
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
Centis_Nuudele rakstīja:
Siksparnis rakstīja: Pag, bet bija tādi magnētiskie šaha dēlīši plaukstas lielumā.
Bija arī tādi plaukstas lielumā - ar caurumiem. figūras iespraužamas.
Ja figūras ar laiku pazūd, var saspraust špickas vai zobu bakstāmos.
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
Siksparnis rakstīja: Pag, bet bija tādi magnētiskie šaha dēlīši plaukstas lielumā.
Bija arī tādi plaukstas lielumā - ar caurumiem. figūras iespraužamas.
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Bucefals rakstīja: Tagad nepateikšu kurā gadā, bet vispār es esmu pabeidzis Mediņus kā pianists.
Man ir gadījies 'dažreiz haltūrās uzspēlēt kopā pat ar kondženi beigušiem..... neviens no viņiem nav mācējis spēlēt.
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Bucefals rakstīja: Bet es pat pie klavierēm piegāju - nu tā vai tā tur ķīsēlis ar to Nūdeles meldiņu sanāk!
Tad dari tā. ar pieiešanu pie klavierēm vēl nekas nenotiek, loģiski ka ir ķīseli, jo tev fonā skan latvijas rādio2.
izslēdz rādio.
Apsēdies pie klavierēm, atver vāku un ar labās rokas rādītājpirkstu, mazliet ieliktu nevis pilnīgi taisnu) sāc pa atspēkēt pa vienai skaņai no tā saraksta. Tu redzēsi, cik smuks meldiņš sanāk!
Ak jā, piemirsu....pirms sēšanās pie klavierēm obligāti nomazgā rokas!
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Bucefals rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Bucefals rakstīja: Nošu garumus, lūdzu. Savādāk kkāda putra sanāk.
nu baigi grūti tā sarakstīt.
Davai ieliec te 5 strīpas, es uzzīmēšu bumbiņas un viss būs saprotams!
www.blanksheetmusic.net/...
Tur neko neļauj uzrakstīt.
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Baisulis rakstīja: Jautājums Auces melomānam, kas tā par noti 'ga' ??????????
Tā ir tāda nots, ko var izspēlēt vienīgi uz Zurnas.
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Baisulis rakstīja:
Bucefals rakstīja: Bet es pat pie klavierēm piegāju - nu tā vai tā tur ķīsēlis ar to Nūdeles meldiņu sanāk!
Es pat bez klavierēm padungoju, sanāk laba Eirovīzijas dziesma
Nu baigi lipīgais meldiņš!
Raimis Pē. var pastāvēt pie ratiem, jo šitam nav nevienas slāviskas intonācijas!
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Bucefals rakstīja: Nošu garumus, lūdzu. Savādāk kkāda putra sanāk.
nu baigi grūti tā sarakstīt.
Davai ieliec te 5 strīpas, es uzzīmēšu bumbiņas un viss būs saprotams!
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Atvainojiet, nošu pierakstā priekšpēdējā rindiņā jābut trīs sibemoliem pēc kārtas
Ļoti iespējams, ka vasaras nogalē arī es beidzot nopirkšu sābu. Kāpēc? Vienkārši - lai izpalīdzētu pazīstamam cilvēkam.
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Ja kādam grūti izdungot fa mažorā, varu transponēt uz jebkuru citu jums ērtāku toņkārtu.
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Centis_Nuudele rakstīja: ga mi fa
FA mi fa.....jopvaju
nekas, melomāni jau sarot ka vienkārša pāarakstīšanās kļūda.
![]()
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Centis_Nuudele rakstīja: Jautājums melomāniem:
kura blice vai solists - pokālists izpilda šo dziesmu:
lai lai lai
lai lai lai lai lai lai lai
lai lai lai
lai lai lai lai lai lai lai lai lai lai lai
lai lai lai lai lai lai lai
lai lai lai
lai lai lai lai lai lai lai lai
lai lai lai.
Melodija šitāda:
fa mi fa
fa fa fa mi mi re do do
ga mi fa
sol la sibemol sibemol la sol sol
fa mi fa
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Jautājums melomāniem:
kura blice vai solists - pokālists izpilda šo dziesmu:
lai lai lai
lai lai lai lai lai lai lai
lai lai lai
lai lai lai lai lai lai lai lai lai lai lai
lai lai lai lai lai lai lai
lai lai lai
lai lai lai lai lai lai lai lai
lai lai lai.
Tēma: NSNF 160tais zīmīgais
Ideots rakstīja:
Baisulis rakstīja: Skaļruņi smuki, es pat domāju, ka pats taisīji nevis pirki.
Yonass, fano par Bumsi Bumsi Bums ?
Ja tev būtu auto, kuram pie vispārējā augstā trokšņu fona salonā ielikti priekšējā panelī tikai 4" (tiesa gan - divkomponentu) un maģim nav Loud f-jas.... basu nav vispār. Tāpēc atradu vienīgo vietu tajā ķerrā - virs pakaļējā sēdekļa , sanagloju kasti no skaidu plāksnēm un pienagloju divas elipipses. Tagad skan daudz labāk. Un arī smuki izskatās, kā teica Baisulis.
![]()
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
Bucefals rakstīja: Nu tad man būs jāmācās tas šaha pieraksts un jāspēle ar to kadru pa vecai modei.
Kā tur bija - jāsauc tikai lauciņi jeb arī figūra ar kuru iet? Un ja kauj, vai bija kkas jāraksta klāt? Un ja piesaka šahu?
Ja iet ar pešku, tad tikai piemēram d2 -d4
Ja ar figūru..![]()
esmu aizmirsis....itka jau neko vairāk nevajag jo uz 1 lauciņa var atrasties tikai 1 figūra.
Ja piesaka šahu, tad laikam lika klāt krustiņu.
Ja kauj, vai tad nerakstīja ar kolu
d2:d4![]()
Pārbrauks Šīris no laukiem mājās, pateiks kur subāram tās pogas palikušas.