undars rakstīja:
Kāds no tiem lecējiem pajautās boot forumā kaut ko tik pat triviālu (manā uztverē) par db izstrādi , būs man visas tiesības nolikt to lempi.
Bez tam konkrētais Subaru modelis nav gluži VW Golf 2 par kuru manuāļus var atrast jebkurā grāmatnīcā.
Kas tev traucē aizbūtēt meilu ražotājam? Sak - baigi exkluzīvais kārs, vadi ir bet neesat ielikuši slēdžus.
Un literatūru nevar nopirkt, jo tas nav golfs.
Un forumā mani apceļ un nesaka, kur un kāpēc tie slēdži noslēpti.
paraudi kā nākas, japāņi ir līdzjūtīga tauta, gan atsūtīs tev īsto atbildi.
Bet tā kaste nav no koka.
No skaidu plāksnes. - tātad no koksnes otrabotkas.
Tev ar liekas, ka tie skaļruņi ir smuki?
Tiešām smuki, vai ne?
Pats pirku!!!!!

Baisulis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Ideots rakstīja: Tu tak pat ceļu uz Rīgu parasti atrast nevari,
Man ceļu nav jāmeklē. es nebraucu ar kaukādu sūda mercedesu, bet gan ar renaulta džipu!
Aizstājam pēdējos 2 vārdus ar 'baigo mēslu'
Tu to teici, Tu arī izskaidrojies ar Pirmo.

man nav variantu. Tiklīdz kontrolieris piefiksē trafiku uz kādu games lapu, tā pēc pāris dienām to aizklapē ciet.
Baisulis rakstīja: ko nozīmē 'ultimātais' ????
Bezogovoročnaja kapituļacija.
Ideots rakstīja: Tu tak pat ceļu uz Rīgu parasti atrast nevari,
Man ceļu nav jāmeklē. es nebraucu ar kaukādu sūda mercedesu, bet gan ar renaulta džipu!
Ideots rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Ideots rakstīja: klau, kā lai piesmej centa Audīzeri
Iebāz savu galu viņa izpūtēja galā.
Baisulim pilnīga taisnība,'tiešām perverss tēviņš
Jā, tā ir.
Tāpēc uzmanies no manis.

Yetti rakstīja:
Ideots rakstīja: šodien biju pie Baisuļa pagalmā, māju ar rokām, taurēju, spārdīju Pirmā Miskastes...
bet velti
neviens pie manis ārā nenāca, varbūt vajadzēja saģērbties
saģērbties vajadzēja gan jo tevi vienkārši neviens neredzēja
Žetons!

Kādu gaļu šodien lai ēd
Cūkas vai cūkas
Ideots rakstīja: klau, kā lai piesmej centa Audīzeri
Iebāz savu galu viņa izpūtēja galā.
Nekad nav izdevies sastapt labu programmētāju.
Sviestc rakstīja: Centi, davai aizej un izgulies....
Tas vairs naf izturami...
Sakumā , divu labu garumā nogāna Saabus, cik tik var...
un nobeigumā paziņo, ka jau pasen lolo sapni tādu iegadāties..
Vai arī Teva stratēģija ir tēmēta uz to, lai neļautu nevienam nopirkt manu Saabu, kamēr Tu nebūsi sakrājis tam pietiekoši naudu...
Es par miegu nesūdzos. Izņemot tās dažas reizes, kad tu man nakti divos piesūti SMS ar grūti saprotamiem tekstiem.
Es samērā nopietnu interesi par tavu sābu jau izrādīju apmēram pirms nedēļas, un tikpat nopietni tev atkārtoju nupat. Bet - vasaras otrā puse paliek spēkā. Ātrāk ni un ni. Vot tā.
Sviestc rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Sviestc rakstīja: Nu ja mēs pieejam auto iegādes problēmai no Tava skatu punkta, tad ideāls variants būtu ja pasaulē ražotu tik vienas auto markas tik vienu modeli, un velam arī tikai vienā krāsā....
Un pie viena sanāk, ka visproblemātiskākās automašinās ir Bentleri, Ferrari, Lambordzīnī un tamlīdzīgi anti-širpotrebi, jo to latvijā ir vissmazāk...
Sābs IR širpotrebs.
Latvijā neiecienīts širpotrebs.
Par vidēja širpotreba cenu, bet ar kvalitāti zem vidējās.
Par to ir stāsts.
Tev laikam bērnībā ir kāds Saabs apšlaktījis riktīgi un vēll faku pa logu paradījis,prombraucot, ka tāda sāpe sirdī sēž.....
Pašam Saab nekad naf bijis, bet nu tik gudrs diskutēt par to, auto ir sūds...
Durnis tu esi.
Atkārtoju vēlreiz - uz vasaras otro pusi, kad būšu uzlicis Jumtu un redzēšu cik naudas paliek pāri, atgriezīsimies pie sarunas par tava sāba nonākšanu manā īpašumā.
Nedomāju, ka tev būs izdevies 'viņu pārdot kādam citam

Pirmais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Pirmais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Pirmais rakstīja:
Bazhix rakstīja: Diez, cik smags ir birkavs? Nu ne tas, kas valdis, bet tas, kas svara meervieniiba?
birkavs ir 20 podi
10 gan.
20 gan....
10 pudi, bet podi ir 20
Domā, var saprast kurā brīdī tu raksti tā kā jālasa, un kurā - ar kļudām
nu jā - elektriķiem ir jāmāk skaitīt tikai līdz trīs
Algas dienās aºi mazliet tālāk.

Pirmais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Pirmais rakstīja:
Bazhix rakstīja: Diez, cik smags ir birkavs? Nu ne tas, kas valdis, bet tas, kas svara meervieniiba?
birkavs ir 20 podi
10 gan.
20 gan....
10 pudi, bet podi ir 20
Domā, var saprast
kurā brīdī tu raksti tā kā jālasa, un kurā - ar kļudām

vmartini rakstīja: To ka izpūtējs ir daudz skaistāks par šveices sieru es nenoliedzu, bet vai tas varētu būt par iemeslu?
PN.
Pirmais rakstīja:
Bazhix rakstīja: Diez, cik smags ir birkavs? Nu ne tas, kas valdis, bet tas, kas svara meervieniiba?
birkavs ir 20 podi
10 gan.
Bazhix rakstīja: Diez, cik smags ir birkavs? Nu ne tas, kas valdis, bet tas, kas svara meervieniiba?
www.pasakas.net/... 
Problēma visticamāk ir caurā izplūdes sistēmā.
Pirmais, tu pats esi riktīgs līdzPIRSONIS.
