Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Kā var zināt ir/nav siltie krēsli?

undars rakstīja:

Kāds no tiem lecējiem pajautās boot forumā kaut ko tik pat triviālu (manā uztverē) par db izstrādi , būs man visas tiesības nolikt to lempi.

Bez tam konkrētais Subaru modelis nav gluži VW Golf 2 par kuru manuāļus var atrast jebkurā grāmatnīcā.

Kas tev traucē aizbūtēt meilu ražotājam? Sak - baigi exkluzīvais kārs, vadi ir bet neesat ielikuši slēdžus.

Un literatūru nevar nopirkt, jo tas nav golfs.

Un forumā mani apceļ un nesaka, kur un kāpēc tie slēdži noslēpti.

paraudi kā nākas, japāņi ir līdzjūtīga tauta, gan atsūtīs tev īsto atbildi.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Bet tā kaste nav no koka.

No skaidu plāksnes. - tātad no koksnes otrabotkas.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Tev ar liekas, ka tie skaļruņi ir smuki?

Tiešām smuki, vai ne?

Pats pirku!!!!!

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Baisulis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Ideots rakstīja: Tu tak pat ceļu uz Rīgu parasti atrast nevari,

Man ceļu nav jāmeklē. es nebraucu ar kaukādu sūda mercedesu, bet gan ar renaulta džipu!

Aizstājam pēdējos 2 vārdus ar 'baigo mēslu'

Tu to teici, Tu arī izskaidrojies ar Pirmo.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

man nav variantu. Tiklīdz kontrolieris piefiksē trafiku uz kādu games lapu, tā pēc pāris dienām to aizklapē ciet.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Bucefals rakstīja: Kā tagad ir jaspēlē ar Dorisu?

A vot nekā.

Tēma: Ultimātais Jautājums SAABistam...

Baisulis rakstīja: ko nozīmē 'ultimātais' ????

Bezogovoročnaja kapituļacija.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Ideots rakstīja: Tu tak pat ceļu uz Rīgu parasti atrast nevari,

Man ceļu nav jāmeklē. es nebraucu ar kaukādu sūda mercedesu, bet gan ar renaulta džipu!

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Ideots rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Ideots rakstīja: klau, kā lai piesmej centa Audīzeri

Iebāz savu galu viņa izpūtēja galā.

Baisulim pilnīga taisnība,'tiešām perverss tēviņš

Jā, tā ir.

Tāpēc uzmanies no manis.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Yetti rakstīja:

Ideots rakstīja: šodien biju pie Baisuļa pagalmā, māju ar rokām, taurēju, spārdīju Pirmā Miskastes...

bet velti

neviens pie manis ārā nenāca, varbūt vajadzēja saģērbties

saģērbties vajadzēja gan jo tevi vienkārši neviens neredzēja

Žetons!

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Kādu gaļu šodien lai ēd

Cūkas vai cūkas

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Ideots rakstīja: klau, kā lai piesmej centa Audīzeri

Iebāz savu galu viņa izpūtēja galā.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Izbeidz.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Nekad nav izdevies sastapt labu programmētāju.

Tēma: kur Jūs remontējat?

Sviestc rakstīja: Centi, davai aizej un izgulies....

Tas vairs naf izturami...

Sakumā , divu labu garumā nogāna Saabus, cik tik var...

un nobeigumā paziņo, ka jau pasen lolo sapni tādu iegadāties..

Vai arī Teva stratēģija ir tēmēta uz to, lai neļautu nevienam nopirkt manu Saabu, kamēr Tu nebūsi sakrājis tam pietiekoši naudu...

Es par miegu nesūdzos. Izņemot tās dažas reizes, kad tu man nakti divos piesūti SMS ar grūti saprotamiem tekstiem.

Es samērā nopietnu interesi par tavu sābu jau izrādīju apmēram pirms nedēļas, un tikpat nopietni tev atkārtoju nupat. Bet - vasaras otrā puse paliek spēkā. Ātrāk ni un ni. Vot tā.

Tēma: kur Jūs remontējat?

Sviestc rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Sviestc rakstīja: Nu ja mēs pieejam auto iegādes problēmai no Tava skatu punkta, tad ideāls variants būtu ja pasaulē ražotu tik vienas auto markas tik vienu modeli, un velam arī tikai vienā krāsā....

Un pie viena sanāk, ka visproblemātiskākās automašinās ir Bentleri, Ferrari, Lambordzīnī un tamlīdzīgi anti-širpotrebi, jo to latvijā ir vissmazāk...

Sābs IR širpotrebs.

Latvijā neiecienīts širpotrebs.

Par vidēja širpotreba cenu, bet ar kvalitāti zem vidējās.

Par to ir stāsts.

Tev laikam bērnībā ir kāds Saabs apšlaktījis riktīgi un vēll faku pa logu paradījis,prombraucot, ka tāda sāpe sirdī sēž.....

Pašam Saab nekad naf bijis, bet nu tik gudrs diskutēt par to, auto ir sūds...

Durnis tu esi.

Atkārtoju vēlreiz - uz vasaras otro pusi, kad būšu uzlicis Jumtu un redzēšu cik naudas paliek pāri, atgriezīsimies pie sarunas par tava sāba nonākšanu manā īpašumā.

Nedomāju, ka tev būs izdevies 'viņu pārdot kādam citam

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Bazhix rakstīja: Diez, cik smags ir birkavs? Nu ne tas, kas valdis, bet tas, kas svara meervieniiba?

birkavs ir 20 podi

10 gan.

20 gan....

10 pudi, bet podi ir 20

Domā, var saprast kurā brīdī tu raksti tā kā jālasa, un kurā - ar kļudām

nu jā - elektriķiem ir jāmāk skaitīt tikai līdz trīs

Algas dienās aºi mazliet tālāk.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Bazhix rakstīja: Diez, cik smags ir birkavs? Nu ne tas, kas valdis, bet tas, kas svara meervieniiba?

birkavs ir 20 podi

10 gan.

20 gan....

10 pudi, bet podi ir 20

Domā, var saprast kurā brīdī tu raksti tā kā jālasa, un kurā - ar kļudām

Tēma: Saab 9000 teh. apsk. LAMBDA

vmartini rakstīja: To ka izpūtējs ir daudz skaistāks par šveices sieru es nenoliedzu, bet vai tas varētu būt par iemeslu?

PN.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Pirmais rakstīja:

Bazhix rakstīja: Diez, cik smags ir birkavs? Nu ne tas, kas valdis, bet tas, kas svara meervieniiba?

birkavs ir 20 podi

10 gan.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Bazhix rakstīja: Diez, cik smags ir birkavs? Nu ne tas, kas valdis, bet tas, kas svara meervieniiba?

www.pasakas.net/...

Tēma: Saab 9000 teh. apsk. LAMBDA

Problēma visticamāk ir caurā izplūdes sistēmā.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Pirmais, tu pats esi riktīgs līdzPIRSONIS.

Tēma: NSNF 160tais zīmīgais

Skuj.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Tāpēc, ka perpendikuls.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti