Sviestc rakstīja: Nu ja mēs pieejam auto iegādes problēmai no Tava skatu punkta, tad ideāls variants būtu ja pasaulē ražotu tik vienas auto markas tik vienu modeli, un velam arī tikai vienā krāsā....
Un pie viena sanāk, ka visproblemātiskākās automašinās ir Bentleri, Ferrari, Lambordzīnī un tamlīdzīgi anti-širpotrebi, jo to latvijā ir vissmazāk...
Sābs IR širpotrebs.
Latvijā neiecienīts širpotrebs.
Par vidēja širpotreba cenu, bet ar kvalitāti zem vidējās.
Par to ir stāsts.
Magistrs rakstīja: Pēc nūdeles teiktā sanāk, ka maybach arī ir problēma
Un tu varbūt teiksi, ka nav?
Pamēģini atrast latvijā kādā šrotā kādu maibaha detaļu!

Sviestc rakstīja: nu nevaig jau pārspīlēt, ka tikai Saabiem ir remonta topiki, tas, ka vienu laiku te grozījās padaudz Saabistu un pie viena izrunaja visādas remontu problēmas, tak nenozīmē ka tadas ir tikai Saabam, ieej jebkuras automarkas majas lapā, da Opel, Audi, MB, BMW un visās tajās ir speciāli auto remontu sadaļa, kur cilvēki nemitīgi raksta par šis automarkas remontiem un ar to sastītām problēmām, .
Hehe, ja jau tu gribi salīdzināt ar citām markām - tad līdzini objektīvi. Cik ir Latvijā reģistrēti sābi un cik - citu marku auto. Līdz ar to remontu bāzes un rezerves daļu (oriģinālo/aftermarketa/'srotinieku) pieejamība.
paskatos kaut vai tajā pašā ss.lv - cik pārdošanas sludekļu pa tevis minētajām markām:
Opel = 1500
Audi = 3000
MB = 1800
BMW = 3300
SAAB = 300.
Vai joprojām tu gribi apgalvot, ka sābs nav problēma?

Siksparnis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Ideots rakstīja:
neviens pie manis ārā nenāca, varbūt vajadzēja saģērbties
Tu biji galīgi pliks
Tā, kā bikiņ pa vēsu.
Normāliem cilvēkiem - jā. Bet ne ideotiem.

Sviestc rakstīja: blablabla....
kopts un mīlēts vai nekopts un nemīlēts - info displejs viņam nomirst šā vai tā. Sarkani pelēkais bloks nomirst.
utt.
Saproti mani pareizi - ja man būtu sābs, es nesūdzētos par tām problēmām bet pats viņas atrisinātu, jo man ir iespēja to izdarīt. Un tas man nemaksātu nemaz tik dārgi.
Bet te cilvēks, kam nav iespējas, prasa par servisiem. A tu saki- luksuss opelis, tikai motora bloks no sāba.
Nu nevajag tādas dakšas spraust.
Ja cilvēks nebūs slinks un palasīsi sābu remonta topikus, varbūt viņš uzreiz atmetīs domu par tāda auto iegādi.
Bet varbūt nopirks tieši tavi auto, jo tam viss ir nomainīts un kādu laiku tai ķerrai vajadzētu ripot.

Ideots rakstīja:
neviens pie manis ārā nenāca, varbūt vajadzēja saģērbties
Tu biji galīgi pliks
Ideots rakstīja: tāx....wot smirdeļi nu
Tev ļoti piemērots niks - uztaisi jaunu topiku!
Sviestc rakstīja: Tak Saab 9-5 ir GM produkts, tajā no orgīnālām Saab tehnoloģijām ir atlicis dzinēja bloks un emblēma uz haubes... , ne pa velti tautā mēdz saukt šo modeli par Luksus Klases Opeli...
tehnisko risinājumu ziņā nekā īpaši atskirīga no standarta automarkām tajā vairs naf....
Tikai sābam raksturīgi specifiski tehniskie risinājumi tur ir gan vairāk nekā tu nosauci, un specifiskās problēmas arī ir vairāk nekā tikai dzināja bloks.
Davai, esi objektīvs.
Centis_Nuudele rakstīja: Tu tak labi zini, ka patiesā vērtība tam sābam ir tālu zem 4,5 štukām.
Oficiāli atsaucu šo tekstu!
.
Es saprotu, ka tev grūti samierināties ar domu, ka sābs nav baltmaizes kukulis, kam katru dienu tūkstôsiem pircēju.
Bet kur te mana vaina
vai tu man prasīji padomu, kad to ķerru pats pirki?

Sviestc rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Atļaušos netaktiski ........
vot taktika izjūta, spriežot pēc tekstiem remontu topikā, Tev toč pieklibo....
Nu piedod..... ja vari......

Sviestc rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Sviestc rakstīja: Tumši zils sedans 97.gada,2,3 turbo ar mehānisko kārbu.cena 4800 Eur.
Tomēr tu esi alkatīgs....Ozis jau pirmajā lapā palaida ziņu, ka patiesībā tu būtu ļoti priecīgs, ja kāds to ķerru paņemtu pa 4500.
Nu jau Tu gan škērsām fleitē!!!!
Ja Es Tev, kā Rodgabalam, nometu maksimāli cenu, jo gribēju lai LAbs Auto nekur tālu neaiziet no ģimenes, tas jau nenozīmē ka esmu gatavs pa tādu ciparu atdot jebkuram, kurš to Saabu tā, nemaz pa īstam nemīlēs varbūt...
Žell jau palaist pa rokām, nebūti tie apstākļi ar jaunceltnēm, da nekad mūžā vispār.... Tu ko
labi labi, nesāc jau bimbāt.
Tu tak labi zini, ka patiesā vērtība tam sābam ir tālu zem 4,5 štukām.

Atļaušos netaktiski atkārtot jautājumu par jaunu tupaku.
Zoo rakstīja:
Sviestc rakstīja: Labrītt!!
Šodien ir īpaša diena, jo šodien es iesāku jaunu Rulli!!
foto.inbox.lv/...
Apsveicu ,šajā Īpašajā Dienā, arī jūss visus!!
Davaj, mees Tev naudinju sametiisimies, nopeerc normaalu papiiru-puuciiti vai ko citu...
Tev takš seedošs darbs-hemoroiidi un taa... s šitais plaani/abraziivais leišu sūds.
labi vēl, ka nav smilšpapīrs.

Sviestc rakstīja: Tumši zils sedans 97.gada,2,3 turbo ar mehānisko kārbu.cena 4800 Eur.

Tomēr tu esi alkatīgs....Ozis jau pirmajā lapā palaida ziņu, ka patiesībā tu būtu ļoti priecīgs, ja kāds to ķerru paņemtu pa 4500.

Labrīt.
jauns tupiks būs?
Nav ko džegoties.
Jāiet mājās.
Es gan domāju, ka priekš Pozija 1,57m auguma arī parastais mini būtu pašā laikā.
Ozz rakstīja: Mini Clubman...
tas ir pataisiit aarkaartiigi neertu auto mazliet eertaaku un uzcelt cenu par 25%
Ha, bet cik gadījumos nav otrādi?

Varbūt Pirmdienis ir ieplānojis nostāties tuvumā kādam BMW
JLo rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Tu stāvēsi tuvu pie BMW, kad Pozjka Tevi testēs
it kā nav plānots....
Mini Clubman pie manis būs
sorrī, nesapratu.
Ko tad Pozjka testēs, ja tu būsi pie Mini un Mini būs pie tevis
Kas vēl var stāvēt tuvu pie bmw

JLo rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Kūper mini?
šis pie manis būs....
Tu stāvēsi tuvu pie BMW, kad Pozjka Tevi testēs

Pozijam Mini ļoti pat piestāvētu.
Būtu mums pašiem savs misters Bīns.
