Kārtot: Augošā secībā

Tēma: kur Jūs remontējat?

Sviestc rakstīja: Nu ja mēs pieejam auto iegādes problēmai no Tava skatu punkta, tad ideāls variants būtu ja pasaulē ražotu tik vienas auto markas tik vienu modeli, un velam arī tikai vienā krāsā....

Un pie viena sanāk, ka visproblemātiskākās automašinās ir Bentleri, Ferrari, Lambordzīnī un tamlīdzīgi anti-širpotrebi, jo to latvijā ir vissmazāk...

Sābs IR širpotrebs.

Latvijā neiecienīts širpotrebs.

Par vidēja širpotreba cenu, bet ar kvalitāti zem vidējās.

Par to ir stāsts.

Tēma: kur Jūs remontējat?

Magistrs rakstīja: Pēc nūdeles teiktā sanāk, ka maybach arī ir problēma

Un tu varbūt teiksi, ka nav?

Pamēģini atrast latvijā kādā šrotā kādu maibaha detaļu!

Tēma: kur Jūs remontējat?

Sviestc rakstīja: nu nevaig jau pārspīlēt, ka tikai Saabiem ir remonta topiki, tas, ka vienu laiku te grozījās padaudz Saabistu un pie viena izrunaja visādas remontu problēmas, tak nenozīmē ka tadas ir tikai Saabam, ieej jebkuras automarkas majas lapā, da Opel, Audi, MB, BMW un visās tajās ir speciāli auto remontu sadaļa, kur cilvēki nemitīgi raksta par šis automarkas remontiem un ar to sastītām problēmām, .

Hehe, ja jau tu gribi salīdzināt ar citām markām - tad līdzini objektīvi. Cik ir Latvijā reģistrēti sābi un cik - citu marku auto. Līdz ar to remontu bāzes un rezerves daļu (oriģinālo/aftermarketa/'srotinieku) pieejamība.

paskatos kaut vai tajā pašā ss.lv - cik pārdošanas sludekļu pa tevis minētajām markām:

Opel = 1500

Audi = 3000

MB = 1800

BMW = 3300

SAAB = 300.

Vai joprojām tu gribi apgalvot, ka sābs nav problēma?

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Siksparnis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Ideots rakstīja:

neviens pie manis ārā nenāca, varbūt vajadzēja saģērbties

Tu biji galīgi pliks

Tā, kā bikiņ pa vēsu.

Normāliem cilvēkiem - jā. Bet ne ideotiem.

Tēma: kur Jūs remontējat?

Sviestc rakstīja: blablabla....

kopts un mīlēts vai nekopts un nemīlēts - info displejs viņam nomirst šā vai tā. Sarkani pelēkais bloks nomirst.

utt.

Saproti mani pareizi - ja man būtu sābs, es nesūdzētos par tām problēmām bet pats viņas atrisinātu, jo man ir iespēja to izdarīt. Un tas man nemaksātu nemaz tik dārgi.

Bet te cilvēks, kam nav iespējas, prasa par servisiem. A tu saki- luksuss opelis, tikai motora bloks no sāba.

Nu nevajag tādas dakšas spraust.

Ja cilvēks nebūs slinks un palasīsi sābu remonta topikus, varbūt viņš uzreiz atmetīs domu par tāda auto iegādi.

Bet varbūt nopirks tieši tavi auto, jo tam viss ir nomainīts un kādu laiku tai ķerrai vajadzētu ripot.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Ideots rakstīja:

neviens pie manis ārā nenāca, varbūt vajadzēja saģērbties

Tu biji galīgi pliks

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Ideots rakstīja: tāx....wot smirdeļi nu

Tev ļoti piemērots niks - uztaisi jaunu topiku!

Tēma: kur Jūs remontējat?

Sviestc rakstīja: Tak Saab 9-5 ir GM produkts, tajā no orgīnālām Saab tehnoloģijām ir atlicis dzinēja bloks un emblēma uz haubes... , ne pa velti tautā mēdz saukt šo modeli par Luksus Klases Opeli...

tehnisko risinājumu ziņā nekā īpaši atskirīga no standarta automarkām tajā vairs naf....

Tikai sābam raksturīgi specifiski tehniskie risinājumi tur ir gan vairāk nekā tu nosauci, un specifiskās problēmas arī ir vairāk nekā tikai dzināja bloks.

Davai, esi objektīvs.

Tēma: kur Jūs remontējat?

Centis_Nuudele rakstīja: Tu tak labi zini, ka patiesā vērtība tam sābam ir tālu zem 4,5 štukām.

Oficiāli atsaucu šo tekstu!

.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Es saprotu, ka tev grūti samierināties ar domu, ka sābs nav baltmaizes kukulis, kam katru dienu tūkstôsiem pircēju.

Bet kur te mana vaina

vai tu man prasīji padomu, kad to ķerru pats pirki?

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Sviestc rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Atļaušos netaktiski ........

vot taktika izjūta, spriežot pēc tekstiem remontu topikā, Tev toč pieklibo....

Nu piedod..... ja vari......

Tēma: kur Jūs remontējat?

Sviestc rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Sviestc rakstīja: Tumši zils sedans 97.gada,2,3 turbo ar mehānisko kārbu.cena 4800 Eur.

Tomēr tu esi alkatīgs....Ozis jau pirmajā lapā palaida ziņu, ka patiesībā tu būtu ļoti priecīgs, ja kāds to ķerru paņemtu pa 4500.

Nu jau Tu gan škērsām fleitē!!!!

Ja Es Tev, kā Rodgabalam, nometu maksimāli cenu, jo gribēju lai LAbs Auto nekur tālu neaiziet no ģimenes, tas jau nenozīmē ka esmu gatavs pa tādu ciparu atdot jebkuram, kurš to Saabu tā, nemaz pa īstam nemīlēs varbūt...

Žell jau palaist pa rokām, nebūti tie apstākļi ar jaunceltnēm, da nekad mūžā vispār.... Tu ko

labi labi, nesāc jau bimbāt.

Tu tak labi zini, ka patiesā vērtība tam sābam ir tālu zem 4,5 štukām.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

JLo rakstīja: Morgenz

S dobrim utrom!

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Atļaušos netaktiski atkārtot jautājumu par jaunu tupaku.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Zoo rakstīja:

Sviestc rakstīja: Labrītt!!

Šodien ir īpaša diena, jo šodien es iesāku jaunu Rulli!!

foto.inbox.lv/...

Apsveicu ,šajā Īpašajā Dienā, arī jūss visus!!

Davaj, mees Tev naudinju sametiisimies, nopeerc normaalu papiiru-puuciiti vai ko citu...

Tev takš seedošs darbs-hemoroiidi un taa... s šitais plaani/abraziivais leišu sūds.

labi vēl, ka nav smilšpapīrs.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

smeķīga.

Tēma: kur Jūs remontējat?

Sviestc rakstīja: Tumši zils sedans 97.gada,2,3 turbo ar mehānisko kārbu.cena 4800 Eur.

Tomēr tu esi alkatīgs....Ozis jau pirmajā lapā palaida ziņu, ka patiesībā tu būtu ļoti priecīgs, ja kāds to ķerru paņemtu pa 4500.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Labrīt.

jauns tupiks būs?

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Nav ko džegoties.

Jāiet mājās.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Es gan domāju, ka priekš Pozija 1,57m auguma arī parastais mini būtu pašā laikā.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Ozz rakstīja: Mini Clubman...

tas ir pataisiit aarkaartiigi neertu auto mazliet eertaaku un uzcelt cenu par 25%

Ha, bet cik gadījumos nav otrādi?

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Varbūt Pirmdienis ir ieplānojis nostāties tuvumā kādam BMW

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

JLo rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Tu stāvēsi tuvu pie BMW, kad Pozjka Tevi testēs

it kā nav plānots....

Mini Clubman pie manis būs

sorrī, nesapratu.

Ko tad Pozjka testēs, ja tu būsi pie Mini un Mini būs pie tevis

Kas vēl var stāvēt tuvu pie bmw

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

JLo rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Kūper mini?

šis pie manis būs....

Tu stāvēsi tuvu pie BMW, kad Pozjka Tevi testēs

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Pozijam Mini ļoti pat piestāvētu.

Būtu mums pašiem savs misters Bīns.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti