Ar acetonu nav neviens mēģinājis?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Seene rakstīja: Ko tieši gļukojošs bākas līmeņa devējs var ietekmēt vairāk kā 1000 nobrauktu kilometru garumā starp uzpildēm? Pie tam rādot līmeni atbilstoši nobrauktajam attālumam...
Iespējams, ka neko....tikai pārdomas....neiespringsti.
Būsi vien 1000 km nobraucis ar arktisko dīzeli
Citreiz nepildi degvielu Kolas pussalā.
p.s. pagājušajā vasarā Vācijā pašā karstumā šoferītis kļūdījās un iegāza dīzeļa Vivaro bākā kādus 20 litrus benzīnu (gandrīz trešdaļu bākas tilpuma). Saskaņā ar Fordu InžIniera teoriju to busi ar starteri nevarētu piedarbināt....bet šis leca kā buciņš.
Labrīt.
Kas tai Rīgā tik labs, ka vajag tur atgriezties![]()
Seene rakstīja: P.S. Ir nācies piedzīvot interesantu situāciju - auto (Nissan Primastar) lec no pusapgrieziena tikai iestumjot. Ar starteri var griezt līdz apnikumam. Autorizētais serviss (Berlīnē) nekādu problēmu neatrod. Pēc nākamās bākas pieliešanas vaina pazūd un neatgriežas - tātad cēlonis skaidrs. Motors - renault 1.9 turbodīzelis.
Te nu jautājums Renault speciālistiem un inžInieriem - kādi fizikas likumi var radīt šādu nekvalitatīvas degvielas izpausmi.
kāpēc tu domā ka slikta degviela? Varbūt gļuko bākas līmeņa devējs?
Seene rakstīja: P.S. Ir nācies piedzīvot interesantu situāciju - auto (Nissan Primastar) lec no pusapgrieziena tikai iestumjot. Ar starteri var griezt līdz apnikumam. Autorizētais serviss (Berlīnē) nekādu problēmu neatrod. Pēc nākamās bākas pieliešanas vaina pazūd un neatgriežas - tātad cēlonis skaidrs. Motors - renault 1.9 turbodīzelis.
Te nu jautājums Renault speciālistiem un inžInieriem - kādi fizikas likumi var radīt šādu nekvalitatīvas degvielas izpausmi.
kāpēc tu domā ka slikta degviela? Varbūt gļuko bākas līmeņa devējs?
Centis_Nuudele rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: ?
€
¤
Centis_Nuudele rakstīja: Hoho, atkal dubultojas.
losis
Ozz rakstīja:
ursis rakstīja: burkāniņš
kāpostiņš
tas ir
...
gardumiņš
saka pļjurkš
saka pjurkšķj
man ar velo mīties bail ...
reaala hohma...
ieved pacientu reanimaacijas palaataa- bomzi.... saak ostiit- jooptv. čalim gangreena...izsludinaata Trauksme, visi saģērbjas, tuuliit saaks aarsteet, un tad peekšņi viens atziistas- soorree, balodiits paspruka....
visi atviegloti uzelpoja. nav gangreenas, viss OK
jūsu servisā diagnostika augstā līmenī.
Ozz rakstīja:
ursis rakstīja: burkāniņš
kāpostiņš
tas ir
...
gardumiņš
saka pļjurkš
saka pjurkšķj
man ar velo mīties bail ...
reaala hohma...
ieved pacientu reanimaacijas palaataa- bomzi.... saak ostiit- jooptv. čalim gangreena...izsludinaata Trauksme, visi saģērbjas, tuuliit saaks aarsteet, un tad peekšņi viens atziistas- soorree, balodiits paspruka....
visi atviegloti uzelpoja. nav gangreenas, viss OK
jūsu servisā diagnostika augstā līmenī.
Vai ta SEA nav audzis mērkaķu barā
Kā Tarzāns
ļoti atgādina....
SEA rakstīja: Incanti, par ko tie bērni izaugs...
Kā mammas audzinās, tā izaugs.
Centis_Nuudele rakstīja: Tā gribas ēst, ka acīs cērt.
Vairs negribas.
Un tām kas tagad maximā, pirms virtenes ir transformators. Nav 220, ir kādi 9 vai 12 volti.
Ozz rakstīja: taas lampiņas veel jo projaam reizi gadaa maksimaa var nopirkt
TĀS lampiņas bija no kabatas lukturīšiem - ar vītni.
Šitās kas tagad maximā, ir iespraužamas.
nejauc kāpostu zupu ar atrabotku!
Pirmais rakstīja: ritīgiem padiņiem bēmēvē ražo minī
Tu esi paºliecināts, ka šito k;ads nej;uzeris nelasa?
![]()
Ozz rakstīja: skaade....kaa ta 60tajos gados gaismas diodes moskvičiem nelika pavarotņikos
Nu tak nebija kur nopirkt, maxima vēl nebija!
Viš jau nemaina zeķes (jo šrotos nevar atrast), tāpēc šitās tā sakaltušas ka nekas vairs nesūcas cauri.
ursis rakstīja: ,bet kā paliek ar -tableti- ?
Ej uz aptieku, saki ka vienmēr nošpricē kurpju purngalus, tad tev pustableti viagras var'būt pārdos bez ārsta receptes.