Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... 377 >

Tēma: Mondeo DPF tīrīšana vai atjaunošana

Ar acetonu nav neviens mēģinājis?

Tēma: Vajadzīgs autoatslēdznieks

Seene rakstīja: Ko tieši gļukojošs bākas līmeņa devējs var ietekmēt vairāk kā 1000 nobrauktu kilometru garumā starp uzpildēm? Pie tam rādot līmeni atbilstoši nobrauktajam attālumam...

Iespējams, ka neko....tikai pārdomas....neiespringsti.

Būsi vien 1000 km nobraucis ar arktisko dīzeli Citreiz nepildi degvielu Kolas pussalā.

p.s. pagājušajā vasarā Vācijā pašā karstumā šoferītis kļūdījās un iegāza dīzeļa Vivaro bākā kādus 20 litrus benzīnu (gandrīz trešdaļu bākas tilpuma). Saskaņā ar Fordu InžIniera teoriju to busi ar starteri nevarētu piedarbināt....bet šis leca kā buciņš.

Tēma: NSNF 187 Meklļ¿½t visos topikos !

Labrīt.

Kas tai Rīgā tik labs, ka vajag tur atgriezties

Tēma: NSNF 187 Meklļ¿½t visos topikos !

Ēnāk - tas ir mērkaķu valodā?

Tēma: Vajadzīgs autoatslēdznieks

Seene rakstīja: P.S. Ir nācies piedzīvot interesantu situāciju - auto (Nissan Primastar) lec no pusapgrieziena tikai iestumjot. Ar starteri var griezt līdz apnikumam. Autorizētais serviss (Berlīnē) nekādu problēmu neatrod. Pēc nākamās bākas pieliešanas vaina pazūd un neatgriežas - tātad cēlonis skaidrs. Motors - renault 1.9 turbodīzelis.

Te nu jautājums Renault speciālistiem un inžInieriem - kādi fizikas likumi var radīt šādu nekvalitatīvas degvielas izpausmi.

kāpēc tu domā ka slikta degviela? Varbūt gļuko bākas līmeņa devējs?

Tēma: Vajadzīgs autoatslēdznieks

Seene rakstīja: P.S. Ir nācies piedzīvot interesantu situāciju - auto (Nissan Primastar) lec no pusapgrieziena tikai iestumjot. Ar starteri var griezt līdz apnikumam. Autorizētais serviss (Berlīnē) nekādu problēmu neatrod. Pēc nākamās bākas pieliešanas vaina pazūd un neatgriežas - tātad cēlonis skaidrs. Motors - renault 1.9 turbodīzelis.

Te nu jautājums Renault speciālistiem un inžInieriem - kādi fizikas likumi var radīt šādu nekvalitatīvas degvielas izpausmi.

kāpēc tu domā ka slikta degviela? Varbūt gļuko bākas līmeņa devējs?

Tēma: NSNF 187 Meklļ¿½t visos topikos !

Centis_Nuudele rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: ?

¤

Tēma: NSNF 187 Meklļ¿½t visos topikos !

Centis_Nuudele rakstīja: ?

Tēma: NSNF 187 Meklļ¿½t visos topikos !

?

Tēma: NSNF 187 Meklļ¿½t visos topikos !

Katram bomzim savu jājamštrausu!

Tēma: NSNF 187 Meklļ¿½t visos topikos !

Centis_Nuudele rakstīja: Hoho, atkal dubultojas.

losis

Tēma: NSNF 187 Meklļ¿½t visos topikos !

Hoho, atkal dubultojas.

Tēma: NSNF 187 Meklļ¿½t visos topikos !

Hoho, atkal dubultojas.

Tēma: NSNF 187 Meklļ¿½t visos topikos !

Ozz rakstīja:

ursis rakstīja: burkāniņš

kāpostiņš

tas ir

...

gardumiņš

saka pļjurkš

saka pjurkšķj

man ar velo mīties bail ...

reaala hohma...

ieved pacientu reanimaacijas palaataa- bomzi.... saak ostiit- jooptv. čalim gangreena...izsludinaata Trauksme, visi saģērbjas, tuuliit saaks aarsteet, un tad peekšņi viens atziistas- soorree, balodiits paspruka....

visi atviegloti uzelpoja. nav gangreenas, viss OK

jūsu servisā diagnostika augstā līmenī.

Tēma: NSNF 187 Meklļ¿½t visos topikos !

Ozz rakstīja:

ursis rakstīja: burkāniņš

kāpostiņš

tas ir

...

gardumiņš

saka pļjurkš

saka pjurkšķj

man ar velo mīties bail ...

reaala hohma...

ieved pacientu reanimaacijas palaataa- bomzi.... saak ostiit- jooptv. čalim gangreena...izsludinaata Trauksme, visi saģērbjas, tuuliit saaks aarsteet, un tad peekšņi viens atziistas- soorree, balodiits paspruka....

visi atviegloti uzelpoja. nav gangreenas, viss OK

jūsu servisā diagnostika augstā līmenī.

Tēma: NSNF 187 Meklļ¿½t visos topikos !

Vai ta SEA nav audzis mērkaķu barā Kā Tarzāns

ļoti atgādina....

Tēma: NSNF 187 Meklļ¿½t visos topikos !

SEA rakstīja: Incanti, par ko tie bērni izaugs...

Kā mammas audzinās, tā izaugs.

Tēma: NSNF 187 Meklļ¿½t visos topikos !

Centis_Nuudele rakstīja: Tā gribas ēst, ka acīs cērt.

Vairs negribas.

Tēma: NSNF 187 Meklļ¿½t visos topikos !

Tā gribas ēst, ka acīs cērt.

Tēma: Vajadzīgs autoatslēdznieks

Un tām kas tagad maximā, pirms virtenes ir transformators. Nav 220, ir kādi 9 vai 12 volti.

Tēma: Vajadzīgs autoatslēdznieks

Ozz rakstīja: taas lampiņas veel jo projaam reizi gadaa maksimaa var nopirkt

TĀS lampiņas bija no kabatas lukturīšiem - ar vītni.

Šitās kas tagad maximā, ir iespraužamas.

nejauc kāpostu zupu ar atrabotku!

Tēma: NSNF 187 Meklļ¿½t visos topikos !

Pirmais rakstīja: ritīgiem padiņiem bēmēvē ražo minī

Tu esi paºliecināts, ka šito k;ads nej;uzeris nelasa?

Tēma: Vajadzīgs autoatslēdznieks

Ozz rakstīja: skaade....kaa ta 60tajos gados gaismas diodes moskvičiem nelika pavarotņikos

Nu tak nebija kur nopirkt, maxima vēl nebija!

Tēma: NSNF 187 Meklļ¿½t visos topikos !

Viš jau nemaina zeķes (jo šrotos nevar atrast), tāpēc šitās tā sakaltušas ka nekas vairs nesūcas cauri.

Tēma: NSNF 187 Meklļ¿½t visos topikos !

ursis rakstīja: ,bet kā paliek ar -tableti- ?

Ej uz aptieku, saki ka vienmēr nošpricē kurpju purngalus, tad tev pustableti viagras var'būt pārdos bez ārsta receptes.

< 1 ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... 377 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti