Kas šeit par vietu![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Zoo rakstīja: Bisakodils!
iedzeram pirms guleetiesanas 2 tabletes, un no riita kaa ceļamies, taa ceram ka Cabbinett buus tukšs
Un atceries dēls - ja gribi asas izjūtas, bisakodilu iedzer vakarā kopā ar miega zālēm!
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Pirmais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Kolēģim gluži jaunam Reņaulta kablukam nupat nobeidzās pakaļējās bremžu kolodkas. Noskrējiens 3 (trīs) 000 (tūkstoši) km (kilometri).
Es ticu, ka Renaultu kā brendu gaida spoža nākotne.
ferodo vainīgs
vai arī kolēģis bija uzdrošinājies nobraukt no asfalta
Es domāju, ka viss kopā. Un nosaukums tam ir īss un konkrēts - Renault.
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Plūmes (vēlams negatavas) un tamlīdz. ēdienkarte - un infarkts tev ies ar līkumu!
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Zoo rakstīja: Starp citu....
Spiežot kluci gana daudz viiriešu nomirst ar infarktu ....Taada ir skaudraa realitaate....un tas ir normaali, jo viiriesiem esot tikai divi koronaaraass arteerijas atzari, bet sievieteem -5 kaut kaa taa...
Jo sieveiešu organisms ir sagatavots daudz lielaakaam paarslodzeem pa spiediena liiniju
Nu es tak tev saku, pļin, MĪKSTA VĒDERA IZEJA.....u.t.t.
![]()
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
Sviestc rakstīja: Juha, ko Tu tur āksties, kādas man ničas piedāvā
Tur tak Tava zaude 100%, ja nepadodies, tad davai spelējam pa fiksam, tad manīsi..
Sviestc, neapcel bērnu, padodies pa labam![]()
Citādi tev būs darīšana ar MANI!!
![]()
undars rakstīja: Pēc KAMAZS ieteikuma ... beidzot atradu kaut kādu lapeli, kurā uzskaitīts standart aprīkojums tam autiņam. Beņķu apsilde ierakstīta, kā standarta fīča. A poga salonā nav.
Pameklē bagāžniekā.
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Zoo rakstīja: Paldies, no riita bija OK....
aiz kam taada interese
Mīksta vēdera izeja esot cietas veselības ķīla.
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Kolēģim gluži jaunam Reņaulta kablukam nupat nobeidzās pakaļējās bremžu kolodkas. Noskrējiens 3 (trīs) 000 (tūkstoši) km (kilometri).
Es ticu, ka Renaultu kā brendu gaida spoža nākotne.
![]()
![]()
viktors1961 rakstīja: A mož kāds zina labu paņēmienu, kā tā vāka grabēšanu novērst?
Pielīmē ar balto līmi.
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Centis_Nuudele rakstīja:
Kindzulis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Kindzulis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Labdien.
Prieks gan, ka esat šodien tā kārtīgi parunājušies.
Veseli 5 postiņi pa visu dienu
visu uzmaniiba anrijam aka finansu gjeenijam
Kas notiek
Jaunas avīzes iznākušas
Es neko nezinu.
tak esi palaidis garaam peedeejaa gada iauto komenteetaako raxtu
Vo ple, nemaz nepamanīju ka tāda ažiotāža
Es šorīt tur iekomentēju kā apmēram 46-tais.
Ups...apmēram 84.-tais.
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Kindzulis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Kindzulis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Labdien.
Prieks gan, ka esat šodien tā kārtīgi parunājušies.
Veseli 5 postiņi pa visu dienu
visu uzmaniiba anrijam aka finansu gjeenijam
Kas notiek
Jaunas avīzes iznākušas
Es neko nezinu.
tak esi palaidis garaam peedeejaa gada iauto komenteetaako raxtu
Vo ple, nemaz nepamanīju ka tāda ažiotāža
Es šorīt tur iekomentēju kā apmēram 46-tais.
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Kindzulis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Labdien.
Prieks gan, ka esat šodien tā kārtīgi parunājušies.
Veseli 5 postiņi pa visu dienu
visu uzmaniiba anrijam aka finansu gjeenijam
Kas notiek
Jaunas avīzes iznākušas
Es neko nezinu.
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Varbūt es jau tagad varu teikt labrīt?
Diez vai šovakar kāds vēl ko ierakstīs.....Sviestam Juglā sastrēgums uz ilgu laiku. Un vispār Sviesta firmas virpotājs Germans turpmāk taisīšot detaļas priekš Volvo Liepājā.
da labi, kren viņš ko uzvirpos kamēr nav elektrības, kren.
![]()
Vai krāsainās bildes izgatavošana nemaksāja pārāk dārgi salīdzinājumā ar auto cenu?
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Labdien.
Prieks gan, ka esat šodien tā kārtīgi parunājušies.
Veseli 5 postiņi pa visu dienu![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
klons rakstīja: vel vakar redzēju Cris Rea....labi gičas dragāja...labs koncis bij...respect
un šodien Raimja rīdienas konča ģenerālmēģis ar bij labs...itsevišķi otrā daļa...
Tu gribi teikt, ka Krišus bija uzaicināts par iesildītāju Ziņģu Ješkas ģenerālmēģim
![]()