Sāksim kustināt.
Līdz vakarama.
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Rota! padjooom!!!!!
V dve šerengi stanovis! Ras dva!
Na pra - vo! Ras dva!
Žopu miķ - šagom marš!
ras dva ras dva ras dva tri.
Končilsa prazdņik, māk vašu za nogu.
Praporščik - bog voini!
![]()
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
saulesmeitina rakstīja:
Kas vēl nebūs!? Domā, ka es aizmirsīš', kā Tu sākumā mani atgrūdi?
Tu laikam nezini, ko nupat zaudēji.
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Sajep is.
Paredzams, ka tikpat labas būs vismaz nākošās septiņas.
Rīt tiekamies šepat šai pašā laikā!
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Sviestc rakstīja: Oficiāli pieprasu lai Latvenergo pagarina pa 30% uznemumā strādājošajiem darba dienu!!!!
Labrīt.
Tavas idiotiskās iegribas ir uzklausītas.
![]()
![]()
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
stabulnieks rakstīja: We are in the final stages now, but still sometime from coming back online.
Jau otro dienu mani nelaiž iekšā
Par elektrību esi samaksājis![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Siksparnis rakstīja: Centi, Korejas Hankuks nav nemaz tik lēts, un nemaz tik labs. , kaut vai salīdzinot ar to pašu Fuldu.
Nav hankūks, ir kautkāds nexens vai hexens....
priekš tiem ātrumiem, ar kādiem es pārvietojos (līdz 110 km/h) pilnīgi pietiekoši.
Lielāks ātrums, kā zināms, rada lielākus izdevumus (degviela, dārgās riepas, pusdienu naudas varas pārstāvjiem...)
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Ozz rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Ozz rakstīja: ss.ss.lv/...
Auto Dorisai
Dīzelis atkrīt. Automāts atkrīt par 50/50 atkarībā no ķerras vispārējā stāvokļa.
Kaapeec atkrit
Nu labi, katram savs...
Tāpēc, ka soļara man 100% jāpērk pa naudu.
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Sviestc rakstīja: Viss, nupat sakārtoju štelles....
tatad, sākot no ši brīža, mums kā riepu cenu etalons būss tas, ko Mixa publicē tajā audi lapā,
ja noskatat tur kādas riepas, kuras piedāva mixa, un tiešām piedava, nevis raksta ka būss pēc meneša....
tad zvanat man, un es uzreiz jums atvedu vismaz pa 1Ls lētak uz katras riepas!!
Uz Ūdensputnu tas arī attiecās..
1)tajā audi lapā neko nevar palasīt bez reģistrācijas.
2)manam ķenguram ir virsū lētas korejiešu ziemens, un - brauc labi.
3)lasot 2) rodas jautājums - kakova krena jāpērk fuldas vai gudjāri, ja to pašu var dabūt lētāk?
4)izlasot 1),2),un 3) tu sapratīsi, ka es nebūšu tavu riepu pircējs.
p.s. ja pārskatīsi sāba cenu saprāta virzienā, varam pakomunicēt.
p.p.s. Ja tiešām pārskatīsi to sāba cenu, es sākšu domāt ka tavā galvā vēl tomēr kautkādas saprāta paliekas ir saglabājušās.
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Ozz rakstīja: ss.ss.lv/...
Auto Dorisai
Dīzelis atkrīt. Automāts atkrīt par 50/50 atkarībā no ķerras vispārējā stāvokļa.
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Tāks,,uz lauka pūš tā, ka ķenguram durvis nevar dabūt vaļā.
Mazliet palasījos.....
A6.... tad jau turpinu braukt ar cigāru, neredzu nekādu atšķirību izņemot virsbūves dizainu.
Volvo 850/70.... par to ir domāts visvairāk, bet ir viena problēma - Ôme kategoriski ieciklējas pret universāli. Bet šiem modeļiem piedāvājumā attiecība sedans:universālis ir apmēram 1:3.
Pasāts ir ērts. Bet nav odziņas.
Un tāpēc ir mazliet ieķīlējies zemapziņā V40.
Apmēram šitāds: www.autonet.lv/...
A kurš ir E39? Es galīgi nerubīju fišku bembja modeļos, es tikai zinu 3., 5., 7.to
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Ozz rakstīja: Krista arii spljaudiijaas...
šefiene bija ar savu V70 paraavusi...
Saka- nu i nafig, vinja jutusies baigi iespiileeta, plata konsole un maz vietas...
900 esot daudz plasaak...
A Cik Tev ir naudas
V-70 tajā pakaļas beņķī mani Deksters vizināja. Vietas protams bija mazāk nekā cigārā, bet jutos normāli. Bet 60-tajā vispār nevar iekāpt!
S-40 ir izsēdēts, un tajā vietas bija vairāk nekā 60-tajā.
Cik man naudas...![]()
a kāpēc tāds jautājums
vai tu piestrādā VIDā ![]()
![]()
Naudas nav vispār, nauda būs tad kad nopirkšu mājai jumtu. Tad redzēs, cik atliks.
Bet vispār, neskatoties uz nievājošiem izteicieniem par S-40, kaut kas man viņā iepatikās.
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Sviests, ja pamosties.....
tu vari ieinteresēt joprojām mani apskatīt tavu sābu.
Protams, na jau par 4,5 štukām...
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Zato bagāžnieku uztaisījuši kā pikapa kravas kasti.
Bet salona izmērs ******
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Es tā pamazām ar tālejošu nolūku apskatu 4-vietīgus autombīļus. Ja Sviests tā nesēdētu uz cenas, varbūt apskatītu arī viņa sābu.
īsumā - vakar apskatīju volvo S-60. Viņam ir 4 durvis, tāpēc es savā lauku zēna naivumā biju iedomājies, ka tas auto ir 4-vietīgs. Izrādās, ka tikai 2-vietīgs. Lai iesēstos pakalējā sēdeklī gandrīz izmežģīju kāju potītes. Tik neērts nebija pat zaporožecs, par moskviņu un žiguli nemaz nerunājot.
Vai tie zviedri vairs nepazīst collštoku![]()
psec, kā var tādu moku rīku uzbūvēt
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Gandrīz nevarēju atrast šito pērļu topiku pirmajā lapā.
Tik zemu pirmo reizi nogrimis.
Laikam tas uz vētru.
![]()