Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Šņāci Minna!

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

MINNA!

Tēma: Kāda eļla labāka --- 325i 24V

Centis_Nuudele rakstīja: Tad tā arī saki - otrais cipars norāda viskozītāti pie tik un tik grādiem celsija.

Tavs termins "cik viņa eļļojoša" varētu interesēt mājsaimnieci pankūku cepšanas laikā.

Tas uupim bij adresēts.

Un vispār eļļas kvalitāti un piemērotību attiecīgam motoram nenosaka viskozitāte, bet gan eļļas kvalitātes klase.

Pēs API, vai ACEA...vai krievu GOSTa...kam dikti vajag, pats var pameklēt interneta plašumos.

Viskozitāte jau attiecas uz apkārtējās vides temperatūru, kādā motors tiek expluatēts.

Tēma: Kāda eļla labāka --- 325i 24V

Tad tā arī saki - otrais cipars norāda viskozītāti pie tik un tik grādiem celsija.

Tavs termins "cik viņa eļļojoša" varētu interesēt mājsaimnieci pankūku cepšanas laikā.

Tēma: Kāda eļla labāka --- 325i 24V

uupis rakstīja: bet otrais cik viņa ir eļļojoša.

tu gribi teikt - jo lielāks cipars, jo slidenāka?

Tēma: Renault interesju klubs

Drīz atnāks Edzulis un pateiks rezumējumu jūsu bazāram.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Sviestam arī pie Supernetto iemestu cepurē.

Tik nožēlojami reti kurš izskatās.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Siksparnis rakstīja:

Sviestc rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Sviestc rakstīja: Paklau, Centi, a moš pārvākties var pie Jums tur...

Vai Tur var atrast labi apmaksātu darbu padzivojis un padumjš spekulants

...

Es domāju, ka var gan.

Piemēram, reņģes te viens vīriņš tirgo tikai sestdienās. Pārējās dienās tu varētu to darīt neskādējot viņa biznesam un tādējādi neizraisot bruņotu konfliktu.

siļkes.....

a kur tās siļkes tur var dabūt

pašam jāķer

Es tak nemāku, un man naf makškeres...

Esmu dzirdējis, ka labi varot sasmelt ar cepuri, nevajag nemaz makšķeri.

Jā.

Noliec cepuri uz trotuāra iepretīm Ôperai, pats apsēdies blakus un stāsti, cik grūti tagad kaiju pabarot. ..cik elektrība būs dārga.....cik grūti sābu pārdot...

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Sviestc rakstīja: Paklau, Centi, a moš pārvākties var pie Jums tur...

Vai Tur var atrast labi apmaksātu darbu padzivojis un padumjš spekulants

...

Es domāju, ka var gan.

Piemēram, reņģes te viens vīriņš tirgo tikai sestdienās. Pārējās dienās tu varētu to darīt neskādējot viņa biznesam un tādējādi neizraisot bruņotu konfliktu.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

2)

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Ceturtdienās ap plkst diviem pēcpusdienā kad uz ielas skan zvans, tad ir atbraukusi druvas saldējuma mašīna.

Tad jožam lejā un tik pērkam un pērkam.

1 komplekts (7 gab. vienas šķirnes saldējumi) maksā 1,20 Ls, jeb 17 santīmi par vienu kāruma vienību.

Dzīvei uz laukiem iº buºvība sava!

Tēma: Renault interesju klubs

Lido_82 rakstīja:

Kādas markas Renaultu varat ieteikt, ar bendzīna dzinēju un lai pirmā iemaksa nebūtu vairāk kā 1000 Eur.

Golf IV.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Sviestc rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Gribu rozīņu saldējumu!

saki rozīņu....

Ah, Draiskule, Tu....

Nupat esmu dabūjis vienu Druvenieku un ēdu ka šņakst.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

2)

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Gribu rozīņu saldējumu!

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Sviestc rakstīja: tad tā ari pasaki ,ka nomīzī....

Pieprasu sodīt sportistu Sviestc par spļaudīšanos pāri galdiņam!

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Jelgavā redzu uzcelta jauna ēstuve. Nosaukums

"Pozij Pine Fāst Fūd".

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Pusotra astoņdesmit.

Labrīt.

Uz redzēšanos.

p.s. .......

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Pirmais rakstīja: vai ta tev zaķis gadījumā nebija arī admins????

Tas jau tikai mājās.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Pozijs Mizgrauzis.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Sviestc rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Sviestc rakstīja: nu napig tadu bērna matu...

Apsveicu, tu to jau sen biji pelnījis!

A Tu davai nepriecājies par cita nelaimi, bet labāk izvirzi versijas kur un kā varam uzraut ar Tevi otru partiju, lai varu Tev atkārtoti paradī, kur ziemo vēži!!!

Šodien nevaru.

Rīt no rīta jābrauc uz Zaļeniekiem.

Piektdien jānoslēdz mēnesi.

Sestdien/svētdien būšu kopā ar ģimeni

Pirmdien jābrauc pie daktera

Otrdien jāiet pie dakteres

Trešdien jābrauc uz teātri

Ceturtdien jābrauc pie daktea

Piektdien vēlreiz jābrauc turpat

Sestdien/svētdien kopā ar ģimeni.....

Šomēnes nekādi nevaru paspēt.viss saplānots, pats redzi.

Tēma: Renault interesju klubs

Re, kā renaulta fani kašķējas!

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Sviestc rakstīja: nu napig tadu bērna matu...

Apsveicu, tu to jau sen biji pelnījis!

Tēma: Renault interesju klubs

Mēs Maximā drīzumā sāksim tirgot tos Indijā ražotos renaultus, lai cilvēkiem nav jāstumj ārā no veikala preces ar ratiņiem, bet var piebraukt līdz automobīlim.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Pa kreisi?

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti