Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Pirmais rakstīja: pamēģini babelfish.altavista.com/...

ieraksti tur urli www.redhotpawn.com/mygames/mygames.php

izvēlies no angliešu uz krieviešu valodu

tad tajā logā, kas atvērsies iebaksti savus ligina datus un gamblē vesels

Mūsu sisadminis ir gudrāks par tevi.

Viņu ar tik lētiem jociņiem nevar paņemt.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Šveikas!

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Drošības politika..

Laikam šaha uzspēlēšana (kādi 10 gājieni dienā) var izraisīt revolūciju.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Pirmais rakstīja: Dorisai tek jumts

Vēl netek.

Bet es negribu tik tālu nolaisties.

vispār - dd. beigusies, uz redzēšanos.

p.s.Attiecībā uz šaha portālu:

Pieeja Liegta (policy_denied)

Jūsu pieprasītais resurss tika kategorizēts kā (Games/Gambling).

Šī resursa izmantošana ir aizliegta ar uzņēmuma IT drošības politiku

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Es vakar nopirku gandrīz jaunu ādas žaķetīti par 70 Ls - tas būtu 100 ēriki.

Varbūt kāds drēbnieks var pateikt, cik tādas žaketītes var uzšūt no viena sāba sēdekļiem. Tad mēs varētu tās mašīnas cenu aprēķināt jau ļoti precīzi.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Sviestc rakstīja: pa 3500 vari lūkot pēc kāda 9000 pēc reklāmas, a ne uz 9-5 ačus mest...

Kārumnieks-Holjavšiks, ognako!!!

Es jau teicu, ka man mājai jānopērk jumtu.

Auto tagad nav plānā, pirkšu pēc tam.

Bet šoreiz ieraudzīju pazīstama cilvēka reklāmu, un mana mīkstā izpalīdzēt gribošā sirds neizturēja .

Ja tā reklāma nebūtu pazibējusi iAuto pirmajā lapā, ja nebūtu pazīstams vārds un visu izsakošs e pasts, es vispār nepievērstu uzmanību.

Nu labi, atvaino ka tā patarucēju Tavu tirgošanos. Tagad jau visi potenciālie pircēji zin, ka esi nometis 7 sotakus. Es ceru, ka šodien, vēlākais pēc 3 mēnēšiem būsi to ķerru pārdevis.

Tēma: Pārdod - VW Passat 1.9 TDi, 2003.g

senuks rakstīja: ss.ss.lv/...

Kura no cenām runājama?

Pārdošanas menedžeris pieskaitījis maksu par savu ieguldījumu.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Sviestc rakstīja: "Spītīgi sēž uz cenas"

Tak es Tev 700 eirikus jau nometu no no "sēdošās" cenas...

kas, tas Tev škiet tāds "pūt un pavelc" mājiens...

Uzliec viņam starta cenu 10 štukas, tad vēl lepnāk varēsi paziņot, ka esi gatavs nomest 5000.

Es tev saku - 3500.

Dumai, Feģa.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Ozz rakstīja:

Kas , Tu pavisam dum-dum

Pagaidi veell, kad apmainiis veel paaris daargaas detaļas (stuures reiku u.c.) un tad rikteejies raudziibaas

Atšķirībā no Sviesta, es pats māku nomainīt stūres reiku. Man stellatslēga no rokām ārā nekrīt.

Ja es dabūšu to Sviesta sābu savā īpašumā, tad Slaviks nomirs badā.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Ple, es jau biju nobriedis runāt strelku ar Sviestu un braukt skatīties to sābu. Sūds par mājas jumtu, ko šovasar jānopērk, vēl 1 gadu izturēs.

Bet ja viņš tik spītīgi sēž uz cenas, un vēl nesmuki izsakās par volvo, nu tad lai viņš dzimumdzīvojās pats ar to opeli.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Ozz rakstīja: A Tu aizej un paskaties kas tam volvim uz restes....un padomaa...

Spēks un daile tur ira.

Tas pats, kas uz Livol Multi vitamīniem.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Ingaaaaa rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Ingaaaaa rakstīja:

mīlu kantainos

Žēl gan, nekas nesanāks......es esmu tāds diezgan apaļīgs.

uz vīriešiem tas neattiecās

Kas tev teica, ka es esmu vīrietis

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Sviestc rakstīja: ah 80-desmitais...

Nu tak vispār ir riktīgs mēsls...

Jā, es to zinu.

Vissūdīgākais 8desmitajam ir tas, ka viņš nepieder nevienam sābistam.

Citu īpašu sūdzību par viņu nav dzirdēts.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Ingaaaaa rakstīja:

mīlu kantainos

Žēl gan, nekas nesanāks......es esmu tāds diezgan apaļīgs.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Es nezinu, kā šahā ir ar 4 zirgiem, bet ka renaulta kabluks ar 100 zirgiem ņifiga neiiet, to gan es varu apliecināt.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Siksparnis rakstīja:

Sviestc rakstīja: un vēll, to astoņsimto tieši tad beidza ražot, jo bij novecojis, kad Saab 9-5 tik sāka.....

Centis jau runā par 80-o, nevis 800-o.

Da viņš jau neatšķir, viņam vienalga.

pat es zinu, ka nekāds 8simtais volvis nav, ir 8simt5desmitais.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Pirmais ģēlu runā.

Sviest, ja esi godavīrs, tev tagad ir 2 iespējas:

1)atdot man to sābu par reālu cenu - tas ir apmēram 3,5 štukas

2)sēdēt uz cenas kā sunim uz sienakaudzes un gaidīt pasaules brīnumu pircēja izskatā.

Abos gadījumos tu man esi parādā kādu krūku Hennesī vai tamlīdzīga kaluma sirdsdrapes - par tava autombīļa reklamēšanu visas valsts mērogā.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Tavu sludekli no 06.02. apskatījuši vairāk kā 100 lūkotāji.

cik vēl no viņiem, izņemot mani ir izrādījuši kaut kādu interesi?

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Sviestc rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Sviestc rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Sviestc rakstīja: Labrīt, Skaistuļi!!!

Sābu

Pārdevi

Kas, baigais Skaistulis jūties, ka atbildi

P.S.

da nē, palasīju sludinājumu, papētīju auto, un zini, pašam iepatikās, liels, ērts, naf dārgs......

i napig japārdod

Vo vo, es to pašu saku.

par 5 štukām sludinājumā var atast 80to volvo , tas ir vēl lielāks un ērtāks.

8-simto volvo

To kantaino briesmoni?

Tak ar to tik sarkofāgus vadāt......

neko vairāk...

8 - desmito, skaistuli. 8-desmito. Viņš ir mazāk kantains par tavu opeli un nāk no daudz cienījamākas ģimenes - no forda.

Sarkanie bloki viņam nemirst. Info displejam pikseļi nepazūd. Ķēde vispār nav jāmaina. utt.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Sviestc rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Sviestc rakstīja: Labrīt, Skaistuļi!!!

Sābu

Pārdevi

Kas, baigais Skaistulis jūties, ka atbildi

P.S.

da nē, palasīju sludinājumu, papētīju auto, un zini, pašam iepatikās, liels, ērts, naf dārgs......

i napig japārdod

Vo vo, es to pašu saku.

par 5 štukām sludinājumā var atast 80to volvo , tas ir vēl lielāks un ērtāks.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Sviestc rakstīja: Labrīt, Skaistuļi!!!

Sābu

Pārdevi

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Ozz rakstīja: Večerņij zvonnnnnnnnnn

Bommmmmmmmmmmmmmmm

Veeeečeeeeeerņij zvonnnnnnn

Bommmmmmmm, Bommmmmmmmmm

Ev praideri - davaj, nolejupielaadee man Duke nukem 2D!

Gribaas plakanos pašaut

Man kādreiz, bet dikti sen gan, mājās mētājās ripulis ar šito šaudīkli. VARBŪT varu atrast.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Ja tev nav kārtīgi zvani, tad nekāda zvanīšana nesanāk. Tikai tāds ļirļir ļerļer.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

saulesmeitina rakstīja: nakrenizējiet mani ...

Ieņem pozu!

Nakrenizātôrs tūlīt nāks!

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

ursis rakstīja: ZVANI !

Bimm Bamm

Bimmm Bamm

Bimm Bamm

Bimm Bamm

Pietiek

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti