Pirmais rakstīja: pamēģini babelfish.altavista.com/...
ieraksti tur urli www.redhotpawn.com/mygames/mygames.php
izvēlies no angliešu uz krieviešu valodu
tad tajā logā, kas atvērsies iebaksti savus ligina datus un gamblē vesels
Mūsu sisadminis ir gudrāks par tevi.
Viņu ar tik lētiem jociņiem nevar paņemt.

Drošības politika..
Laikam šaha uzspēlēšana (kādi 10 gājieni dienā) var izraisīt revolūciju.

Pirmais rakstīja: Dorisai tek jumts
Vēl netek.
Bet es negribu tik tālu nolaisties.
vispār - dd. beigusies, uz redzēšanos.
p.s.Attiecībā uz šaha portālu:
Pieeja Liegta (policy_denied)
Jūsu pieprasītais resurss tika kategorizēts kā (Games/Gambling).
Šī resursa izmantošana ir aizliegta ar uzņēmuma IT drošības politiku
Es vakar nopirku gandrīz jaunu ādas žaķetīti par 70 Ls - tas būtu 100 ēriki.
Varbūt kāds drēbnieks var pateikt, cik tādas žaketītes var uzšūt no viena sāba sēdekļiem. Tad mēs varētu tās mašīnas cenu aprēķināt jau ļoti precīzi.

Sviestc rakstīja: pa 3500 vari lūkot pēc kāda 9000 pēc reklāmas, a ne uz 9-5 ačus mest...
Kārumnieks-Holjavšiks, ognako!!!
Es jau teicu, ka man mājai jānopērk jumtu.
Auto tagad nav plānā, pirkšu pēc tam.
Bet šoreiz ieraudzīju pazīstama cilvēka reklāmu, un mana mīkstā izpalīdzēt gribošā sirds neizturēja .
Ja tā reklāma nebūtu pazibējusi iAuto pirmajā lapā, ja nebūtu pazīstams vārds un visu izsakošs e pasts, es vispār nepievērstu uzmanību.
Nu labi, atvaino ka tā patarucēju Tavu tirgošanos. Tagad jau visi potenciālie pircēji zin, ka esi nometis 7 sotakus. Es ceru, ka šodien, vēlākais pēc 3 mēnēšiem būsi to ķerru pārdevis.

senuks rakstīja: ss.ss.lv/...
Kura no cenām runājama?
Pārdošanas menedžeris pieskaitījis maksu par savu ieguldījumu.

Sviestc rakstīja: "Spītīgi sēž uz cenas"
Tak es Tev 700 eirikus jau nometu no no "sēdošās" cenas...
kas, tas Tev škiet tāds "pūt un pavelc" mājiens...
Uzliec viņam starta cenu 10 štukas, tad vēl lepnāk varēsi paziņot, ka esi gatavs nomest 5000.
Es tev saku - 3500.
Dumai, Feģa.
Ozz rakstīja:
Kas , Tu pavisam dum-dum
Pagaidi veell, kad apmainiis veel paaris daargaas detaļas (stuures reiku u.c.) un tad rikteejies raudziibaas
Atšķirībā no Sviesta, es pats māku nomainīt stūres reiku. Man stellatslēga no rokām ārā nekrīt.
Ja es dabūšu to Sviesta sābu savā īpašumā, tad Slaviks nomirs badā.

Ple, es jau biju nobriedis runāt strelku ar Sviestu un braukt skatīties to sābu. Sūds par mājas jumtu, ko šovasar jānopērk, vēl 1 gadu izturēs.
Bet ja viņš tik spītīgi sēž uz cenas, un vēl nesmuki izsakās par volvo, nu tad lai viņš dzimumdzīvojās pats ar to opeli.

Ozz rakstīja: A Tu aizej un paskaties kas tam volvim uz restes....un padomaa...
Spēks un daile tur ira.
Tas pats, kas uz Livol Multi vitamīniem.

Ingaaaaa rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Ingaaaaa rakstīja:
mīlu kantainos
Žēl gan, nekas nesanāks......es esmu tāds diezgan apaļīgs.
uz vīriešiem tas neattiecās
Kas tev teica, ka es esmu vīrietis
Sviestc rakstīja: ah 80-desmitais...
Nu tak vispār ir riktīgs mēsls...
Jā, es to zinu.
Vissūdīgākais 8desmitajam ir tas, ka viņš nepieder nevienam sābistam.
Citu īpašu sūdzību par viņu nav dzirdēts.

Ingaaaaa rakstīja:
mīlu kantainos
Žēl gan, nekas nesanāks......es esmu tāds diezgan apaļīgs.

Es nezinu, kā šahā ir ar 4 zirgiem, bet ka renaulta kabluks ar 100 zirgiem ņifiga neiiet, to gan es varu apliecināt.

Siksparnis rakstīja:
Sviestc rakstīja: un vēll, to astoņsimto tieši tad beidza ražot, jo bij novecojis, kad Saab 9-5 tik sāka.....
Centis jau runā par 80-o, nevis 800-o.
Da viņš jau neatšķir, viņam vienalga.
pat es zinu, ka nekāds 8simtais volvis nav, ir 8simt5desmitais.

Pirmais ģēlu runā.
Sviest, ja esi godavīrs, tev tagad ir 2 iespējas:
1)atdot man to sābu par reālu cenu - tas ir apmēram 3,5 štukas
2)sēdēt uz cenas kā sunim uz sienakaudzes un gaidīt pasaules brīnumu pircēja izskatā.
Abos gadījumos tu man esi parādā kādu krūku Hennesī vai tamlīdzīga kaluma sirdsdrapes - par tava autombīļa reklamēšanu visas valsts mērogā.

Tavu sludekli no 06.02. apskatījuši vairāk kā 100 lūkotāji.
cik vēl no viņiem, izņemot mani ir izrādījuši kaut kādu interesi?
Sviestc rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Sviestc rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Sviestc rakstīja: Labrīt, Skaistuļi!!!
Sābu
Pārdevi
Kas, baigais Skaistulis jūties, ka atbildi
P.S.
da nē, palasīju sludinājumu, papētīju auto, un zini, pašam iepatikās, liels, ērts, naf dārgs......
i napig japārdod
Vo vo, es to pašu saku.
par 5 štukām sludinājumā var atast 80to volvo , tas ir vēl lielāks un ērtāks.
8-simto volvo
To kantaino briesmoni?
Tak ar to tik sarkofāgus vadāt......
neko vairāk...
8 - desmito, skaistuli. 8-desmito. Viņš ir mazāk kantains par tavu opeli un nāk no daudz cienījamākas ģimenes - no forda.
Sarkanie bloki viņam nemirst. Info displejam pikseļi nepazūd. Ķēde vispār nav jāmaina. utt.

Sviestc rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Sviestc rakstīja: Labrīt, Skaistuļi!!!
Sābu
Pārdevi
Kas, baigais Skaistulis jūties, ka atbildi
P.S.
da nē, palasīju sludinājumu, papētīju auto, un zini, pašam iepatikās, liels, ērts, naf dārgs......
i napig japārdod
Vo vo, es to pašu saku.
par 5 štukām sludinājumā var atast 80to volvo , tas ir vēl lielāks un ērtāks.
Sviestc rakstīja: Labrīt, Skaistuļi!!!
Sābu
Pārdevi


Ozz rakstīja: Večerņij zvonnnnnnnnnn
Bommmmmmmmmmmmmmmm
Veeeečeeeeeerņij zvonnnnnnn
Bommmmmmmm, Bommmmmmmmmm
Ev praideri - davaj, nolejupielaadee man Duke nukem 2D!
Gribaas plakanos pašaut
Man kādreiz, bet dikti sen gan, mājās mētājās ripulis ar šito šaudīkli. VARBŪT varu atrast.
Ja tev nav kārtīgi zvani, tad nekāda zvanīšana nesanāk. Tikai tāds ļirļir ļerļer.

saulesmeitina rakstīja: nakrenizējiet mani ...
Ieņem pozu!
Nakrenizātôrs tūlīt nāks!

Bimm Bamm
Bimmm Bamm
Bimm Bamm
Bimm Bamm
Pietiek