Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Izskatās, ka es no šī turnīra izstāšos.

Nupat kā aizklapēja man to saitu ciet.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Pirmdienis rakstīja: Sukuļi.....

Jaunu biedru gaidītājs.....rupeklis tu esi.

Un, ja kas....savu jauno gultas biedreni vēl neesi mums oficiāli atrādījis - ar rasoļiem, šašļukiem un Gamzu.

Tēma: vectra c

Yetti rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Tas mēsls, ar ko es braucu, ir pirkts jauns.

Tavā atbildē nau secinājumu...

Secinājums

Lietots mēsls nekad nebūs labāks par jaunu mēslu. Jo vecāks, jo vairāk smird.

Tēma: vectra c

Yetti rakstīja:

Piebaldzens rakstīja:... Un tas ir TIKAI STULBS urlinju stereotips ka Renault ir meesls...

ir viš mēsls... ja taisies lietotu pirkt...

Tas mēsls, ar ko es braucu, ir pirkts jauns.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Zoo rakstīja:

Ja es Tevi nepaziitu, tad mani arii atgruustu tas hibriids avataraa...

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Sviests, kad es izlasīju visu , ko tu esi tam auto pirms pārdošanas samainījis, es saprotu ka tu esi žēlsirdīgais samārietis.

Tēma: Nav Audi A6 gaismas

ursis rakstīja: ne reizi vien ir dzirdeets,ka nevar abas vienlaiciigi izdegt.

VAR un IZDEG.

.

Apmēram 30 gadu laikā, kopš esmu attiecībās ar auto, nav tā gadījies.

Pat toreiz, kad joka pēc salikos ar traktoru un vienu vieglo, izdzisa tikai 1 lukturis.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Pie viena jautājums ar zinātnisku ievirzi:

Ja sābā braucējs iepirž ventilējamā sēdeklī - kurā virzienā ceļo aromāts

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Nu kāpēc uzreiz tik skarbi - iesmērēt kādam sābu.

Es uzskatu, ka jebkuram tirliņam no šī bara sābs piestāvētu kā brūtei baltā kleita. Katram šeit takš ir kaut kāda novirze no normas. Un īpašūmā esošs sābs to tikai apliecinātu.

Sviests - beņķi ir no ādas un ventīļojami?

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Yetti rakstīja:

Sviestc rakstīja:

es, teiksim, bez Pirmā nemaz savu turmāko dzīvi nevaru iedomāties....

tas gan bij nepiesardzīgi....

Bet, ja lieto Durex

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Sviestc rakstīja:

ursis rakstīja:

Sviestc rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Aldi, paskaties līdzīgus sludinājumus un nolaid cenu!

Tu par 9-5

gribi pa piečuku paraut

nu tad tā arī pasaki, a ne ļā-ļa tur, caur puķēm..

tev shodien peedeejaa iespeeja Lorisai iesmeereet savu opeli,kameer shis nav skaidraa

lētāk par 4,8 neadošu...

grozies kā gribi...

varat pat samesties, man naf žēl , priekš Labiem Cilvēkiem!!

Kas viņam par hroniskām kaitēm , ka gribi pārdot?

Ja būsi atklāts, varbūt manī sacelsies interese.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Zoo rakstīja: Taffaj, Yettij, iesaisties bet nepļurksti!

Da*uja darba, vairaak kaa Penim Strūdelei un Lorisai kopaa njemtiem....

Ozi, tev bija taisnība.

TUR nekas nebija.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Sviestc rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Aldi, paskaties līdzīgus sludinājumus un nolaid cenu!

Tu par 9-5

gribi pa piečuku paraut

nu tad tā arī pasaki, a ne ļā-ļa tur, caur puķēm..

Piečuks arī par daudz.

Piezemējies.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Aldi, paskaties līdzīgus sludinājumus un nolaid cenu!

Tēma: Nav Audi A6 gaismas

Par elektrību esi samaksājis?

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Eu, oponent,uztaisi kādu Môvi!

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

A kur tas nabaga Titāniks bija paslēpts, ka viņu tikai vakar parādīja

Juglas dzīvnieku patversmē

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

kas par lietu, ka šis topiks acīmredzami nīkuļo?

Griperis

Gaidāmais mēness aptumsums

Agrā ērču aktivitāte

Slideni ceļi blakussēdētājām

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Sviestc rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Labrīt.

Kā iet?

švaki..

nevaru atrast savas apakšbikses..

naf ne zem galda, ne mizkastē, un pat ne leduskapī..

Es neprasu atskaiti par lupatām.

Es prasu - kā iet? Pa labi, pa kreisi vai taisni!

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Labrīt.

Kā iet?

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Sviestc rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Dore (baltie) - Sviests (mellie) = 0:1

Tak varējām vēll cīnīties...

Ei takš...kāda tur cīņa, ja tu slēpies savas dāmas brunčos, bet man nav...

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Dore (baltie) - Sviests (mellie) = 0:1

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Pirmdienis rakstīja: lūk, es arī par to pašu.....

Tu aizbrauc, bet tur Tevi sasit, piedzirda, izņirgājas un tad vēl otrā dienā sveicina it kā nekas nebūtu bijis...

Es priecājos, ka manis tur nebija.

Un izsaku tev izjustu līdzjūtību.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Vismaz farruhs man nupat smuki atdevās.

Dore : Farruhs = 1:0

Dorei baltie.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Sviestc rakstīja: Dorisa laikam jau ir sākusi Valentīndienu svinēt..

Mētajās ar dāmām pa labi un pa kreisi...

Nu nez, par to niču...

ļauj padomāt...

Pļin, es divas dienas pēc kārtas dzīvojos par Stradiņiem, tikko pārbraucu caur sniegputeni....pārskatījos.

Vot!

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti