Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Sviests, piedāvāju tev niču.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Aī, 'pleēēēēē'

Sviests, es pārskatījos...

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Pirmdienis rakstīja:

kur un kas vakar notika ?

Es....... neatceros.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Kur jūs vakar bijāt

tu arī nabadziņš klīdi pa lido slidotavu ar pingvīnu rokās un meklēji kur var šahu uzlaist?

Nē, es vakar ļoti laicīgi - 17.30 izbraucu no Rīgas.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Bukafalls, vai tu tiešām gribi nospēlēties līdz plikam karalim Tak padodies, tās divas peškas pret manām divām vai trim dāmām tevi neglābs!

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Kur jūs vakar bijāt

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Jā, ple, laimīgus helovīnus!

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Na kudikinu gôru!

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

ā, jā...

visiem, kuriem patīk tie importa svētki, sveiciens Valentīndienā!

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

morgenz.

šodien akal nebūšu pie tāpeles.

parunājat paši kaut ko foršu.

Tēma: Jaunā A klasse!!!

Ich weis es nicht.

Ich habe B Klasse beendet, keine A klasse.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Inga, atvaino....bet es tā sapratu, ka Bucefalls runā par to bārdu, kas pie viņa mutes....

Tēma: Jaunā A klasse!!!

Pirmdienis rakstīja:

Wer ist das größte A.r.s.chloch hier ?

Ich bin

Du bin

Sie bin.

Tēma: Jaunā A klasse!!!

Pirmdienis rakstīja: wo bin ich hier gelandet ?

Ich jāraksta ar lielo burtu!

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Es šodien off, diemžēl....tāda dzīve

Bet rīt' dos akal vaļā!

Tēma: pērku AUDI-80

90. gads un jaunāks ar karburatoru.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Labrīt.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Pirmais rakstīja: nsnf.times.lv/...

au siksparni..... nu vaj

pa ašo....

ieliec šodienas rezultātus

kādus????

Patin lapas atpakaļ.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Pirmais rakstīja: nsnf.times.lv/...

au siksparni..... nu vaj

pa ašo....

ieliec šodienas rezultātus

Tēma: Opel Omega univers., 1996.g., 2.0

smart235 rakstīja: Nav, nav griesti 300 k, vnk jābūt gatavam jebkurā mirklī ķerties pie remontiem /lasi-ieguldīt naudu, kā arī nebraukt tajā laikā.../.

Parādi man kaut vienu ķerru no pārdošanas sludinājumiem ar uzrādīto noskrējienu ap 150 kkm, kurai nav jāiegulda remontos.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Sviest, beidz spamot, taisi Môvi!

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Sviestc rakstīja: Kas vēll rīt taisās ierasties uz Lidiņu

Es nē.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

GangBoy rakstīja: Būtu jauki ja tomēr varētu noprecizēt tad to laiku - ........

neliels aizrādījums - ar pieklājības frāzēm neko nepanāksi.

Raksti tā - Tu Maitas Gabals Sviests ka Tavu Māti Pa Kājiņu uttt. kur tu sprāgoņa biji vakar kad es tevi gaidīju iekš lido tu svoločs neieradies kaut gan pats noteici datumu un laiku un tagad maķ peremaķ pamēģini tikai rītvakar neierasties margala vikoļu reģiska jopannaja!

Uzreiz redzēsi, kā tevi sāk respektēt!

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

ursis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

ursis rakstīja: a ko man zaudi ierakstiija,par ko ?

Nospiedi Resign ?

piedaavaaju izbeigt,jeb nicju.... resign,,,,

Zini, ...OK

Es pieņemu to piedāvājumu.

Pirmais, ieraksti tabulā, ka Ursis: Dorisa = 0,5:0,5

Ursim baltie.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Resign - padevies.

Ja gribi piedāvāt niču, raksti messagi oponentam.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti