Sviests, piedāvāju tev niču.
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Pirmdienis rakstīja:
kur un kas vakar notika ?
Es....... neatceros.
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Pirmais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Kur jūs vakar bijāt
tu arī nabadziņš klīdi pa lido slidotavu ar pingvīnu rokās un meklēji kur var šahu uzlaist?
Nē, es vakar ļoti laicīgi - 17.30 izbraucu no Rīgas.
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
Bukafalls, vai tu tiešām gribi nospēlēties līdz plikam karalim
Tak padodies, tās divas peškas pret manām divām vai trim dāmām tevi neglābs!
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
ā, jā...
visiem, kuriem patīk tie importa svētki, sveiciens Valentīndienā!
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
morgenz.
šodien akal nebūšu pie tāpeles.
parunājat paši kaut ko foršu.
Tēma: Jaunā A klasse!!!
Ich weis es nicht.
Ich habe B Klasse beendet, keine A klasse.
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Inga, atvaino....bet es tā sapratu, ka Bucefalls runā par to bārdu, kas pie viņa mutes....
Tēma: Jaunā A klasse!!!
Pirmdienis rakstīja:
Wer ist das größte A.r.s.chloch hier ?
Ich bin
Du bin
Sie bin.
![]()
Tēma: Jaunā A klasse!!!
Pirmdienis rakstīja: wo bin ich hier gelandet ?
Ich jāraksta ar lielo burtu!
![]()
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
Pirmais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Pirmais rakstīja: nsnf.times.lv/...
au siksparni..... nu vaj
pa ašo....
ieliec šodienas rezultātus
kādus????
Patin lapas atpakaļ.
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
Pirmais rakstīja: nsnf.times.lv/...
au siksparni..... nu vaj
pa ašo....
ieliec šodienas rezultātus
smart235 rakstīja: Nav, nav griesti 300 k, vnk jābūt gatavam jebkurā mirklī ķerties pie remontiem /lasi-ieguldīt naudu, kā arī nebraukt tajā laikā.../.
Parādi man kaut vienu ķerru no pārdošanas sludinājumiem ar uzrādīto noskrējienu ap 150 kkm, kurai nav jāiegulda remontos.
![]()
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
Sviestc rakstīja: Kas vēll rīt taisās ierasties uz Lidiņu
Es nē.
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
GangBoy rakstīja: Būtu jauki ja tomēr varētu noprecizēt tad to laiku - ........
neliels aizrādījums - ar pieklājības frāzēm neko nepanāksi.
Raksti tā - Tu Maitas Gabals Sviests ka Tavu Māti Pa Kājiņu uttt. kur tu sprāgoņa biji vakar kad es tevi gaidīju iekš lido tu svoločs neieradies kaut gan pats noteici datumu un laiku un tagad maķ peremaķ pamēģini tikai rītvakar neierasties margala vikoļu reģiska jopannaja!
Uzreiz redzēsi, kā tevi sāk respektēt!
![]()
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
ursis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
ursis rakstīja: a ko man zaudi ierakstiija,par ko ?
Nospiedi Resign ?
piedaavaaju izbeigt,jeb nicju.... resign,,,,
Zini, ...OK
Es pieņemu to piedāvājumu.
Pirmais, ieraksti tabulā, ka Ursis: Dorisa = 0,5:0,5
Ursim baltie.
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
Resign - padevies.
Ja gribi piedāvāt niču, raksti messagi oponentam.