stabulnieks rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Spēlē, kas tev neļauj
bikšu kabatas par šaurām
Plaukstiņrūdi kuš, nav visiem tik plašs kabinets kā tev!
Izej ielās, tur plašuma netrūkst.
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
stabulnieks rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Spēlē, kas tev neļauj
bikšu kabatas par šaurām
Plaukstiņrūdi kuš, nav visiem tik plašs kabinets kā tev!
Izej ielās, tur plašuma netrūkst.
![]()
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
GangBoy rakstīja: Kāds vēl ar Pērkonu spēlē? Viņš tā reti kaut kā piestaigā, pa diviem gājieniem dienā sanāk
normāli. vismaz nevari sūdzēties, ka nepietiek apdomas laika.
Nav kā man aizvakar, vidēji 10 - 15 sekundes uz gājienu![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
stabulnieks rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Vai juglas dīķmala būtu pēkšņi par galvaspilsētu tapuse
Ja viņš to dzirdētu , tad izrautu sev visu atlikušo apmatojumu
No kurienes
No Sāba ādas beņķiem
![]()
Tēma: VW Golf IV 1.6 automāts
Ludviks rakstīja: Nekas nesanāk velk aizmugurējos ratus līdzi.
Nu re, vismaz roceni jau esi notestējis.
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Vai juglas dīķmala būtu pēkšņi par galvaspilsētu tapuse![]()
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
Siksparnis rakstīja: Dorisa, ko Tu ar mani dari?
Un kur lai es eju?
Padodies, samaksā....un ej mājās!
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Yetti rakstīja: kuce, tek... nabagam, daba tā liek cirsties, ka ar mieru kaķim atdoties....
nopērc viņai vibratoru.
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Yetti rakstīja: klau, tai nūdelei nav kaut kādas attiecības ar elektrību?
nevaru iebraukt, kas viš pa kurmi....
A tev gadījumā nav kaut kādas radniecīgas saites ar šimpanzes un afrikānietes krustojumu? Nu, sniega cilvēku jeb jetiju....![]()
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Eu, Mercedesist....nāc fiksi pabeigt partiju.
Man šodien īsā diena.
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Pirmdienis rakstīja:
nopirtni nevienu SAAB par sūdu saucis neesmu, tikai un vienīgi kaitinot Bizi un Sviestu
tas jau ir pat ļoti nopietni.
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Pirmdienis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: iešu ar. nav ko staipīt līdz lieku svaru.
esi tik laipns, aiztaisi duravas
Tu' šodien negribi lūrēt kā es kakāju![]()
![]()
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
Yetti rakstīja:
Pirmais rakstīja:
saulesmeitina rakstīja: Pirmais! Tu man sāc patikt, bet apnikt!
moš man par trijām bučām uzreiz atdoties?
un ja nu tas ir Viņš?
Pirmajam tak vienalga - male, female, samtaims camel.....
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Yetti rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Yetti rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Kam neceļās, tam nesanāks.
vienā anekdotē bij savādāk teikts...
Es tādas jēlas anekdotes neklausos.
tad ei tirst
VO
!
Ideja!
iešu ar. nav ko staipīt līdz lieku svaru.
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Pirmdieni, vai nu tu esi nokavējis, vai arī par ātru atvilcies.
Šodien ir Piektdiena.
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Yetti rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Kam neceļās, tam nesanāks.
vienā anekdotē bij savādāk teikts...
Es tādas jēlas anekdotes neklausos.
Tēma: Renault Megane
Piebaldzens rakstīja:
Webster rakstīja: Kas varētu būt pa podiem, ka nedēļas laikā nokāvās divas aizdedzes spoles (otrā in trešā cilindra). Tagad sakostiem zobiem jāgaida atlikušās divas
Megene 1.4i 16v 2002.g.
EURO AUTO diagnostika Raudas ielaa un tur ir taads diezgan zinosj viirs (autoelektrikjis) ar brileem, laikam Aleksandrs vaardaa. Ir dzirdeets ka jams ne taadus vien mirnjus ir speejis uzcelt! Kaa saka viirs zina ko dara
Neko viņš neuzcels.
Šitiem mēsliem (Renault) indukcijas spoles nosprāgst bez izskaidrojuma. Ar svecēm nav nekāda sakara, jo spoles nosprāgst arī mašīnām kurām noskrējiens zem 20 kkm. Nomaina spoli, atstājot to pašu sveci un brauc, un spole nemirst. Un ir mašīnas, kurām līdz 100 kkm spoles nenomirst.
Bet kur ir problēma
Tās spoles takš nav deficīts, samaksā nieka 90 Ls par vienu un maini kaut katru dienu.
![]()
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
nu ko jūs dzisinat vēderus!
Tak visiem redzams, ka Sviests ir no*īzis..tobiš - noraustījies.
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Uzuala rakstīja:
a kaa tu sagaidiisi sho sveetku vokaru?
Plānots, ka stāvus.
bet var sanākt visādi....
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Uzuala rakstīja: n a a k u j
kāpēc spama lapā vajag bāzties ar šitik dziļu filozofiju![]()
![]()