Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

stabulnieks rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Spēlē, kas tev neļauj

bikšu kabatas par šaurām

Plaukstiņrūdi kuš, nav visiem tik plašs kabinets kā tev!

Izej ielās, tur plašuma netrūkst.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Spēlē, kas tev neļauj

bikšu kabatas par šaurām

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

GangBoy rakstīja: Kāds vēl ar Pērkonu spēlē? Viņš tā reti kaut kā piestaigā, pa diviem gājieniem dienā sanāk

normāli. vismaz nevari sūdzēties, ka nepietiek apdomas laika.

Nav kā man aizvakar, vidēji 10 - 15 sekundes uz gājienu

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

stabulnieks rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Vai juglas dīķmala būtu pēkšņi par galvaspilsētu tapuse

Ja viņš to dzirdētu , tad izrautu sev visu atlikušo apmatojumu

No kurienes

No Sāba ādas beņķiem

Tēma: VW Golf IV 1.6 automāts

Ludviks rakstīja: Nekas nesanāk velk aizmugurējos ratus līdzi.

Nu re, vismaz roceni jau esi notestējis.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Vai juglas dīķmala būtu pēkšņi par galvaspilsētu tapuse

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

elektriķisks sveiciens arī Stabu niekam.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Siksparnis rakstīja: Dorisa, ko Tu ar mani dari?

Un kur lai es eju?

Padodies, samaksā....un ej mājās!

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Yetti rakstīja: kuce, tek... nabagam, daba tā liek cirsties, ka ar mieru kaķim atdoties....

nopērc viņai vibratoru.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Yetti rakstīja: klau, tai nūdelei nav kaut kādas attiecības ar elektrību?

nevaru iebraukt, kas viš pa kurmi....

A tev gadījumā nav kaut kādas radniecīgas saites ar šimpanzes un afrikānietes krustojumu? Nu, sniega cilvēku jeb jetiju....

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Eu, Mercedesist....nāc fiksi pabeigt partiju.

Man šodien īsā diena.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Pirmdienis rakstīja:

nopirtni nevienu SAAB par sūdu saucis neesmu, tikai un vienīgi kaitinot Bizi un Sviestu

tas jau ir pat ļoti nopietni.

Tēma: Renault Megane

Ne vienmēr lēti nopērkama autombīļa ekspluatācija arī ir lēta.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Pirmdienis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: iešu ar. nav ko staipīt līdz lieku svaru.

esi tik laipns, aiztaisi duravas

Tu' šodien negribi lūrēt kā es kakāju

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Yetti rakstīja:

Pirmais rakstīja:

saulesmeitina rakstīja: Pirmais! Tu man sāc patikt, bet apnikt!

moš man par trijām bučām uzreiz atdoties?

un ja nu tas ir Viņš?

Pirmajam tak vienalga - male, female, samtaims camel.....

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Yetti rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Yetti rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Kam neceļās, tam nesanāks.

vienā anekdotē bij savādāk teikts...

Es tādas jēlas anekdotes neklausos.

tad ei tirst

VO!

Ideja!

iešu ar. nav ko staipīt līdz lieku svaru.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Pirmdieni, vai nu tu esi nokavējis, vai arī par ātru atvilcies.

Šodien ir Piektdiena.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Yetti rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Kam neceļās, tam nesanāks.

vienā anekdotē bij savādāk teikts...

Es tādas jēlas anekdotes neklausos.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Kam neceļās, tam nesanāks.

Tēma: Renault Megane

Piebaldzens rakstīja:

Webster rakstīja: Kas varētu būt pa podiem, ka nedēļas laikā nokāvās divas aizdedzes spoles (otrā in trešā cilindra). Tagad sakostiem zobiem jāgaida atlikušās divas

Megene 1.4i 16v 2002.g.

EURO AUTO diagnostika Raudas ielaa un tur ir taads diezgan zinosj viirs (autoelektrikjis) ar brileem, laikam Aleksandrs vaardaa. Ir dzirdeets ka jams ne taadus vien mirnjus ir speejis uzcelt! Kaa saka viirs zina ko dara

Neko viņš neuzcels.

Šitiem mēsliem (Renault) indukcijas spoles nosprāgst bez izskaidrojuma. Ar svecēm nav nekāda sakara, jo spoles nosprāgst arī mašīnām kurām noskrējiens zem 20 kkm. Nomaina spoli, atstājot to pašu sveci un brauc, un spole nemirst. Un ir mašīnas, kurām līdz 100 kkm spoles nenomirst.

Bet kur ir problēma Tās spoles takš nav deficīts, samaksā nieka 90 Ls par vienu un maini kaut katru dienu.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Labrīt!

Apsveicu Aldoni Cīruļeiti Vārda dienā!!

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

nu ko jūs dzisinat vēderus!

Tak visiem redzams, ka Sviests ir no*īzis..tobiš - noraustījies.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Uzuala rakstīja:

a kaa tu sagaidiisi sho sveetku vokaru?

Plānots, ka stāvus.

bet var sanākt visādi....

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Uzuala rakstīja: n a a k u j

kāpēc spama lapā vajag bāzties ar šitik dziļu filozofiju

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti