Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Siksparnis rakstīja: Mercedesist nāc ar mani spēlēties.

Es varu uzsākt otru. Līdz 15.00 man laiks.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Siksparnis rakstīja: dorisa kur tu savu veceni noliki?

Laikam no manis samācijies.

Pārskatījos.

Pirmais! fiksē:

Dorisa b. vs Ideots m. = 1:0

Sikspārnis b. vs Dorisa m. = 1:0

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Es pērku Čempionus pa kādi 6 lati.

Labi kalpo.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

p.s.

mani 4 Oponenti jau vairāk kā stundu neviens netaisa Môvi.

Vai nav kāda gripa jūs nopļāvuse

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Dārgais Augstās morāles draugs Sviests!

Es pilnīgi tev piekrītu tajā ziņā, ka praktiskās nodarbības ir daudz daudz lietderīgākas par pornosaitu aplūrēšanu.

Bet kamēr es esmu ielogojies Tajā'SūdaSaitā sarkans karsts paunis, spēlējam tikai šahu un nekādi nepiedienīgi piedāvājumi caur turieni nav ienākuši.

Tā kā nebīsties! Nāc pulciņā! Turies kā ists vīrs - vispirms zaudē, tad samaksā un tikai tad ej mājās.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Zoo rakstīja:

Man volvim patlaban veel staav virsuu Sviestca Valeo (liidz šovakaram)

tas bija 55 laikam...

Tev arī liekas, ka Valeo ir sūc?

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Germānijā ražotam audi autombīlim tādas ir paredzētas.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Zoo rakstīja: Bet kaut kaada jociiga izmeera-

53 cm...

laikam tas saistaas ar collaam...

Ta jau nekaads Germans nesanaak...Germanam nav collaas, Germanam ir milimetros

Normāls izmērs. Standarta. tieši 53 cm, nekāda sakara ar collām.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Centis_Nuudele rakstīja:

Sviestc rakstīja: ai bļin, da nakuj tās vardes.lv...

sviests kaut kāds..

nu es tak saku.

nopērc ārzemju trafiku uz 1 nedēļu un nāc uz Sūda saitu. Tur viss notiek.

Tagad viņš man saka, ka nepareiza parole un vispār nelaiž iekšā.

Pīz viņu zirgs, to vardi.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Sviestc rakstīja: ai bļin, da nakuj tās vardes.lv...

sviests kaut kāds..

nu es tak saku.

nopērc ārzemju trafiku uz 1 nedēļu un nāc uz Sūda saitu. Tur viss notiek.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Pogas nereaģē.

Nesaprotu, kā mēs varam satikties pie 1 galdiņa.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Man izskātās , ka salīdzinājumā ar To Sūda Saitu, vardes ir MegaŪberSūds.

Tur nekas nenotiek.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Sviestc rakstīja:

Tur rados ka Aldonis3, nez kapēc

Es kad ielogojos otrreiz, jau biju Dorisa3.

hvz....

Bet es tur neredzu opciju, kā uzaicināt konkrētu oponentu uz spēli.:

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Zoo rakstīja: Ursi (vai kaa nu vinju tur sauc)-

tai viaadaa...

slotinjas bija zilaas pa ls 3 gabalaa jaapeerk, vai taas otras, kas tuvaak durviim

kas tas - kaut kāds rituāls Viadā obligāti jāpērk slotiņas, citādi nedo bencīnu

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Pirmais rakstīja: ir nelielas aizdomas, ka tūlīt sikspārnis beidzot iebrauks auzās

Es ar nesaprotu, kāpēc viņš nepadodas.

Būtu vieglāk gan viņam, gan man.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Siksparnis rakstīja:

tanks, sanāca.

Kas tev sanāca Man joprojām rāda, ka tavs gājiens.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

juha rakstīja: tad karali brauc nevis pie torņa, bet gan pabrauc karali uz to lauciņu, kur šamam pēc rokādes būs jāstāv - viens lauciņš pirms karaļa.

Karalis pirms karaļa

pirms torņa..

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

A nafig tev to garo rokādi, esi džentelmenis - padodies un sākam otru spēli.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Pirmais rakstīja:

Siksparnis rakstīja: Eu, šinī ēl. šahā, rokādi taisa kustinot torni, vai karali?

Nopitni, savādak Dorisa man te briesmīgi grib matu ielikt.

rokāde vienmēr ir bijis karaļu gājiens un nekur nav citādi

Varbūt garo jātaisa pavelkot karali tikai par 2 lauciņiem

Neesmu garo mēģinājis.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Siksparnis rakstīja: Eu, šinī ēl. šahā, rokādi taisa kustinot torni, vai karali?

Nopitni, savādak Dorisa man te briesmīgi grib matu ielikt.

Piebrauc karali pie torņa.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Centis_Nuudele rakstīja:

Sviestc rakstīja: Tā, esmu piereģistrējies iekš www.vardes.lv.....

mani tur var atrast kā Aldoņis Cirulauskas.....

ja kāds grib paspēlēt ar mani....

Nu, piereģistrējos iekš vardes.lv.

Dorisa Zosiite, jeb vienkārši Dorisa1.

Bet es nemāku tevi atrast, lai uzaicinātu uz spēli.

Nav sarakstē neviens Aldonis.

Davai, losi nāc spēlēt jebšu teikšu ka tev pienākas 2 zāģi no manis jo esi noraustījies!

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Sviestc rakstīja: Tā, esmu piereģistrējies iekš www.vardes.lv.....

mani tur var atrast kā Aldoņis Cirulauskas.....

ja kāds grib paspēlēt ar mani....

Nu, piereģistrējos iekš vardes.lv.

Dorisa Zosiite, jeb vienkārši Dorisa1.

Bet es nemāku tevi atrast, lai uzaicinātu uz spēli.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Pirmais rakstīja: šoreiz nelikšu trīsreiz

nsnf.times.lv/...

Nu ieliec vismaz šorīta paziņojumus;

Dorisa - Gangboy = 0:1

Dorisa - juha = 1:0

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Kaut kāds gļuks, neņem to linku.....

nu tātad - Rozes grāmatnīcā Šahs iesācējiem, cena tikai 4,60....par Ideotam paliks skaidrs, kas ir tie mazie pirmajā rindā.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

www.jr.lv/... ;jsessionid=vlrlo3ffx2?shop_id=226820

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti