Pirmdienis rakstīja: a kas ir tir mazie pirmajās rindās? torņi
www.jr.lv/...
;jsessionid=vlrlo3ffx2?shop_id=226820
neskopojies, nopērc.
![]()
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
Pirmdienis rakstīja: a kas ir tir mazie pirmajās rindās? torņi
www.jr.lv/...
;jsessionid=vlrlo3ffx2?shop_id=226820
neskopojies, nopērc.
![]()
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
saulesmeitina rakstīja: Da kas man Tev jāstāsta?! Ko Tev jāzina viena turnīra sakaram? Romantiķis atradies! Pfe! Vai nu ņem vai neņem... to manu brīvo slotu šahā
Nu, kā vēlies.....
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
Bazhix rakstīja: Un vispaar
Apskatiijos tabulu.. Taa kaa taadi auni.. Pirmajam vairs nestaav un shis noleema uzpuceet.. Uz juusu reekjina, ierosinot uzspeeleet shahu
Ierosināju es. Pirmais paķēra ideju un fiksi sataisīja tabulu.
Bet es ierosināju tāpēc, ka domāju ka Pirmais šahā ir tikpat stūlbs kā autombīļos.
Nākošreiz ierosināšu bundzinieku konkursu.
![]()
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
Dorisa (baltie) - gangBoy (arī baltie.....tfu, melnie, nolāpītais daltonizms) = 0:1
Dorisa zaudēja.
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
Sviestc rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Sviestc rakstīja:
Pirmdienis rakstīja:
GangBoy rakstīja: Pirmdieni, mums tur saruna palika gaisā par MB QP. Neesmu iekš MB club, un dzīvē Tevi nepazīstu.
droši reģistrejies, kupeju īpašniekiem ir smuki pasākumi
www.mbclub.lv/...
ar Saab kupejām tur nevar piedalīties
Vai tu negribētu mazliet veltīt savu sābista enerģiju citā virzienā
tobiš - izdomāt mums ABIEM pieņemamu veidu, kā izspēlēt divas šacha partijas?
paspēlēsim rīt iekš www.vardes.lv vai kā tur, ko
varam pamēģināt.
Bet davai, nevis rīt bet jaunnedēļ otrā pusē - ceturtdien, piektdien??????
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
Sviestc rakstīja:
Pirmdienis rakstīja:
GangBoy rakstīja: Pirmdieni, mums tur saruna palika gaisā par MB QP. Neesmu iekš MB club, un dzīvē Tevi nepazīstu.
droši reģistrejies, kupeju īpašniekiem ir smuki pasākumi
www.mbclub.lv/...
ar Saab kupejām tur nevar piedalīties
Vai tu negribētu mazliet veltīt savu sābista enerģiju citā virzienā
tobiš - izdomāt mums ABIEM pieņemamu veidu, kā izspēlēt divas šacha partijas?
![]()
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
Centis_Nuudele rakstīja:
Pirmdienis rakstīja: kura tur vispār ir dāma ?
Tā, kura sākumā uz d lauciņa.
Ar lielo kroni.
Tā pati, kuru es tev nupat nokāvu.
![]()
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
Pirmdienis rakstīja: kura tur vispār ir dāma ?
![]()
Tā, kura sākumā uz d lauciņa.
Ar lielo kroni.
![]()
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Pirmais rakstīja: eu praideri, Sviestvcam ir izvirzījusies ideja to pupaino šahisti izvirzīt par Locekļa Kandidāti
Eu, praideri, man vienalga ko Sviests virza par kandidāti, jo teorētiski esmu atlocekļojies.
Bet manuprāt pupainajai šahistei nav nekādu nopelnu NSNF labā, lai taisītu tādu izņēmumu.
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
Pirmdienis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Kurš ir Mercedesists?
Kamēr neatklāsies, tikmēr spēle nebūs.
domā, Fedja, domā
Tu tak teici, ka nespēlēsi![]()
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
GangBoy rakstīja: Dorisa tāda agresīva, bet šķiet, ka ieberzās
Tak nav laika, ar vienu aci tur ar otru te.
Bet ļoti nopietni, ja kas...
![]()
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
Eu, cienājamie Oponenti!
Vesela rinf=da man sarakstījušuies, visiem jātaisa Môve, bet jūs te laižat spamu![]()
![]()
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
Pirmais rakstīja: man ir divas dāmas
Mēs tāpat visi zinām, ka tu esi jāklis.
![]()
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
Bucefals rakstīja: Saulesmeitiņa jau nu nevarētu pretendēt uz anonīmās statusu... Ņemot vērā, ka viņa pat personīgi vaigā ir skatīta no manas puses, no sviestca puses, no Urša un Mdrivera puses kā arī no Fartuka puses. (Sorry, ja kadu piemirsu...)
Bet nu sīkāk lai pate stāsta.
Nus, lai stāsta. Es viņas vaigus neesmu redzējis.......man tā liekas vismaz....
![]()
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
Pirmais rakstīja: izskatās, ka dorisa lēnām padodas
Man rāda -Oponenta mūve. nu, gaidu...
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Pirmdienis rakstīja:
pozitiivais rakstīja: normāla...es biju kluss...tikai plati turēju kājas
...kam negadās....
no bailēm vēders sastreikoja...
![]()
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
saulesmeitina rakstīja: Man ir divi brīvi sloti. Piesakās, kurš grib, lai viņu izfukā, kā Māris saka Es nevienu jēdzīgi nevaru atrast pēc tiem jūsu nikiem...
Pastāsti, kas tu tāda esi un kāpēc šeit uzradies, tad varbūt pieteikšos.
Ar anoņimkām nespēlēšu.
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
Pirmais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Pirmais rakstīja:
GangBoy rakstīja: Vari nepūlēties. Es lieku uz Pirmo Pēc tabulas spriežot šķiet, ka viņam vēl neviens "zāģis" nav bijis
Siksparnis rakstīja:
Sviestc rakstīja: Pirmais vispār kaut kur pazuda, laikam apmīzās no laimes..
Tāpēc, ka es šo uzaicināju paspēlēties?
tūlīt ar dorisu vienā partijā izskatās, ka būs sūīdgi, es pats vainīgs - iebraucu auzās, bet vēl spirinos, un vēl tā pupainā šahiste neatdodas pa labam
Es jau teicu, ka sajaucu dāmu ar karali
nu jau arī TĀ otra partija sāk izskatities cerīgāk
Jā.
Un lai tev būtu labs noskaņojums, tu drīksti uzskatīt, ka es spēlēju baigi nopietni.
![]()
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
Pirmais rakstīja:
GangBoy rakstīja: Vari nepūlēties. Es lieku uz Pirmo Pēc tabulas spriežot šķiet, ka viņam vēl neviens "zāģis" nav bijis
Siksparnis rakstīja:
Sviestc rakstīja: Pirmais vispār kaut kur pazuda, laikam apmīzās no laimes..
Tāpēc, ka es šo uzaicināju paspēlēties?
tūlīt ar dorisu vienā partijā izskatās, ka būs sūīdgi, es pats vainīgs - iebraucu auzās, bet vēl spirinos, un vēl tā pupainā šahiste neatdodas pa labam
Es jau teicu, ka sajaucu dāmu ar karali![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
pozitiivais rakstīja: eu...ko nepriecājaties, ka es sveiks un vesels no zobārsta atgriezos...a?
Un kāda pašsajūta Zobārstam?