Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Centis_Nuudele rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Nu labi, nospiedu Resign, ieliku ķeksi un tālāk

Nekas nenotiek.

Sapratu. Notiek.

Pirmais - Dorisa 1:0

Pirmais ar baltajiem.

Pasakiet viņam, lai iezīmē tabulā.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Sviestc rakstīja:

varam šovakar, Lido Dzirnavās, pēc 18.00 , kas grib!!

Eu, vai caur kādiem avīzes sludinājumiem nevaram saspēlēt? Sajepal man tagad uz Lido dzirnavām jāties, ja ir Pasts un Internets

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Centis_Nuudele rakstīja: Nu labi, nospiedu Resign, ieliku ķeksi un tālāk

Nekas nenotiek.

Sapratu. Notiek.

Pirmais - Dorisa 1:0

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Nu labi, nospiedu Resign, ieliku ķeksi un tālāk

Nekas nenotiek.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Centis_Nuudele rakstīja:

Siksparnis rakstīja: Kā lai noņem ēpasta sūtīšanu, savādāk man viss epasts ir pilns?

My settings/ email settings/ Enable move reminders from opponent izņem ķeksi.

Receive automated move notifications - šito laikam pareizāk izķeksēt.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

GangBoy rakstīja:

Kāds Tev niks?

Labrīt.

Dorisa tak..

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Siksparnis rakstīja: Kā lai noņem ēpasta sūtīšanu, savādāk man viss epasts ir pilns?

My settings/ email settings/ Enable move reminders from opponent izņem ķeksi.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Siksparnis rakstīja: Kāpēc nevar garo rokādi uztaisīt. t.i uz otru pusi?

Met atpakaļ.

A tev viss OK Neizkustināji figūras, negribi taisīt pāri apdraudētai līnijai?

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Vai tajā Sūda Saitā ir iespēja padoties vai piedāvāt pretiniekam niču

Man anglene nav dzimtā valoda, es nesaprotu vai tādas fīčas tur piedāvā, un ja piedāvā - tad zem kuras pogas

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Pozij, tu mierīgi varētu nākt kopā ar visiem pastaipīt laidni.

Vai pajāt dāmu.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Nu tad ko īsti - zirgu, torni, vai varbūt kaimiņa govi

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Sviestc rakstīja:

Un kad jelgavā to ledu ievedīs, moš tad tur var ko sadarīt

Gribi pasūkāt

To ledu

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Eju pusdienās.

Pirmais, ja pareizi saprotu, aizjoza uz Vērmanīti ar mūsu partiju pierakstiem, paprasīt večiem ko tagad darīt.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Bazhix rakstīja:

farruhs rakstīja: Vai šahā ir tāds jēdziens: "PATS" ?

Protams, ir

Tas ir staavoklis, kad pretinieka karalim nav pieteikts shahs un shis nevar izdariit gaajienu taa, lai pats sev nepieteiktu shahu

Shajaa gadiijumaa partija ir beigusies neizshkjirti

correct.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

pozitiivais rakstīja: psec...I'm Afrodite.....

Točna psec......

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Pirmais rakstīja: nu kur tā dorisa palika????

kāpēc mani nedrāž līdz galam

Man ir bik arī jāstrādā.

nevar tikai šackot vuien.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Bucefals rakstīja: Labrīt!

Tas Centis_Strūdele izmanto to, ka esmu tiko pamodies un neko vēl nesaprotu!

Tu biji tas, kurš uzsāka partiju, nevis es. Netaisnojies te tagad.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

pozitiivais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Agresīvais pārkāpējs.

Un vēl lielās ar to. Laikam esi aizmirsis, ka mūs lasa visa valsts, bērni un CP tajā skaitā.

p.s. Pozjka - durak.

es jau teicu...man bij nopietns iemesls....sapulci kavēju

es jau reti tā daru...ļoti retu....un nelielos...kauns man par to...bet labāk atzīstos...nekā izliekos vot

Da labi, ko tur vairs....es jau aizsūtīju emīlu Zivtiņam.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

pozitiivais rakstīja: un vispār.............kas par klusumu!

Šahs iet pillā klapē.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Agresīvais pārkāpējs.

Un vēl lielās ar to. Laikam esi aizmirsis, ka mūs lasa visa valsts, bērni un CP tajā skaitā.

p.s. Pozjka - durak.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Pirmais, tev ir paveicies, jo:

1) es točna kādus 15 gadus neesmu spēlējis

2) sajaucu dāmu ar karali.

A tā - hana tev būtu ka smird.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Ozz rakstīja: Luudzu!

ja tur ir GE zortes stanoks, tad diez vai pirmdien buus

Vai tu mani pieņemsi ar polisi?

Divus sotakus nolikt no savas ķešas bik negribas.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

kurš man uzlaida virsū to francūzieti

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Pirmais rakstīja: man joprojām ir brīvs slots, davaj piesakās aktīvāk, vai taisīšu ar dorisu otru partiju

Kurā vietā tu ierakstīji to tekstu "Oficiala turnira partija, baltie - pirmais ', lai viņs parādās

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Paldies.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti