Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Ozz rakstīja: Labriit!

Kuraa vietaa pacientam pasham veel ir jaapeerk 76% urografiins

Tu vecaa Auces padauza- pie manis negribi atbraukt ar visu savu veederu

Jelgava.

Ja man arī nākošo pirmdien piesmies, tad došu Tev ziņu par savu vēderu.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Labriht.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Tas Perpendikuls.

Tēma: Kā Tiguan?

superb rakstīja: Vai ir kāds izmēģinājis darbībā?

Ir.

Kāds noteikti ir.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

saulesmeitina rakstīja: ...saitā... nu, labi, es varu pacilāt ar Tevi figūras tajā saitā kaut kad jaunnedēļ...

Negaidīti normāls teksts no tādas stacijas tuneļa saulcerītes.

OK, jaunnedēl.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Zinot Ozz kulināra talantu, viš tev jebkādu mēslu varēja iebarot.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Uzuala rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: gribat anekdoti par tomogrāfu operatoriem?

Tātad - piesakos uz datortomogrāfiju. Telefoniski, uz šodienu. Tā sieviete, kas pieņem pieteikumu man pasaka, lai nopērku 1 ampulu kontrastvielu. Viss. Šodien aizbraucu - atvainojiet, aparāts sabojājies, mēs jūs pārrakstīsim uz pirmdienu. Ak un ampulu jūs neesat izdzēris, vai cik labi vai cik labi ka neizdzērāt. Es saku - bļin, bet kā es varu zināt, ka viņu jāizdzer ja neviens nepasaka Es domāju, ka laidīs vēnā.

Oi nē, to jums jāatšķaida 1 litrā ūdens un stundu pirms tā notikuma jāizdzer. Nu bļin, un kad pierakstījos tad piekodināja lai ierodos tukšā dūšā , pat ūdeni no rīta nedrīktot iedzert.

Nu psec........medicīna eiropas kūtspakaļā....

to kontrastvielu Ozz dod par briivu dzert nekas nav jaapeerk

es nezinu, ko tev Ozz deva nosmeķēt. Man lika nopirkt aptiekā, un es nopirku. Ampulā tāds caurspīdīgs'šķ9idrums, kā ūdens. Nemaz nav līdzīgs Ozz vielai.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

gribat anekdoti par tomogrāfu operatoriem?

Tātad - piesakos uz datortomogrāfiju. Telefoniski, uz šodienu. Tā sieviete, kas pieņem pieteikumu man pasaka, lai nopērku 1 ampulu kontrastvielu. Viss. Šodien aizbraucu - atvainojiet, aparāts sabojājies, mēs jūs pārrakstīsim uz pirmdienu. Ak un ampulu jūs neesat izdzēris, vai cik labi vai cik labi ka neizdzērāt. Es saku - bļin, bet kā es varu zināt, ka viņu jāizdzer ja neviens nepasaka Es domāju, ka laidīs vēnā.

Oi nē, to jums jāatšķaida 1 litrā ūdens un stundu pirms tā notikuma jāizdzer. Nu bļin, un kad pierakstījos tad piekodināja lai ierodos tukšā dūšā , pat ūdeni no rīta nedrīktot iedzert.

Nu psec........medicīna eiropas kūtspakaļā....

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Es biju prom.

Tagad atpakaļ.

niknis.

bet mazliet laimīgs ari.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

stabulnieks rakstīja: Es ir prom !

Neinteresē.

Es nau prom.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

saulesmeitina rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Ja tā saulcerīte dotos pazīstama, es uzaicinātu viņu uz spēli.

Nāc vakarā, paspēlēsimies! Būšu šodien pie tā "sūda saita" vai skapī kaut kur pēc 19:00.

nekas nesanāks.

vai nu pa dienu sūda saitā, vai svētdien parkā pie Ģintermuižas uz soliņa.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Bucefals rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Iešu pasēdēt uz poda.

Tevi sabudināja tie Ideota teksti par brūno dušu un vasarraibumiem?

Buci, davaj uzaicini mani uz šahu. Rīt, šodien nav laika. Dorisa iekš sarkanā karstā pauņa.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Bucefals rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Iešu pasēdēt uz poda.

Tevi sabudināja tie Ideota teksti par brūno dušu un vasarraibumiem?

Nē.

Man vienkārši sagribējās d irst.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Iešu pasēdēt uz poda.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Ja tā saulcerīte dotos pazīstama, es uzaicinātu viņu uz spēli.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Uzuala rakstīja: tev pastaastiit kaa vinji par to zin

droši vien viģikus saskatījušies.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Pamukāt

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Dāmas ar Dampīti!

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Te jau baigie speci, zin kādas izskatās Holandiešu atklātnītes.

Man zināms tikai Dāmu dampīts.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Uzuala rakstīja:

Centi 10,ls un tev ir divas uzvaras

Tu man gribi samaksāt, lai nebūtu ar mani jāspēlē

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Uzuala rakstīja: MUĻČI !!!!

ursis tai s ū d a saitaa nespeelee,ko piesienas?

muļči !

Ev, Urša sekretār.....kurā saitā ar tevi var spēlēt? Skaips man nespīd, tāpēc Sviestu es nevarēšu izcirst. Bet Sūda Saitā gan es tieku iekšā.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Purkš.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Grhmm.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Kāpēc es te vēl sēžu, kad jau sen vajadzēja tīt fraku

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Ideots rakstīja: Vāverīte bļā

Kāpēc viņa ir Bļā

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti