Ozz rakstīja: Labriit!
Kuraa vietaa pacientam pasham veel ir jaapeerk 76% urografiins
Tu vecaa Auces padauza- pie manis negribi atbraukt ar visu savu veederu
Jelgava.
Ja man arī nākošo pirmdien piesmies, tad došu Tev ziņu par savu vēderu.
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Ozz rakstīja: Labriit!
Kuraa vietaa pacientam pasham veel ir jaapeerk 76% urografiins
Tu vecaa Auces padauza- pie manis negribi atbraukt ar visu savu veederu
Jelgava.
Ja man arī nākošo pirmdien piesmies, tad došu Tev ziņu par savu vēderu.
Tēma: Kā Tiguan?
superb rakstīja: Vai ir kāds izmēģinājis darbībā?
Ir.
Kāds noteikti ir.
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
saulesmeitina rakstīja: ...saitā... nu, labi, es varu pacilāt ar Tevi figūras tajā saitā kaut kad jaunnedēļ...
Negaidīti normāls teksts no tādas stacijas tuneļa saulcerītes.
OK, jaunnedēl.
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Zinot Ozz kulināra talantu, viš tev jebkādu mēslu varēja iebarot.
![]()
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Uzuala rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: gribat anekdoti par tomogrāfu operatoriem?
Tātad - piesakos uz datortomogrāfiju. Telefoniski, uz šodienu. Tā sieviete, kas pieņem pieteikumu man pasaka, lai nopērku 1 ampulu kontrastvielu. Viss. Šodien aizbraucu - atvainojiet, aparāts sabojājies, mēs jūs pārrakstīsim uz pirmdienu. Ak un ampulu jūs neesat izdzēris, vai cik labi vai cik labi ka neizdzērāt. Es saku - bļin, bet kā es varu zināt, ka viņu jāizdzer ja neviens nepasaka Es domāju, ka laidīs vēnā.
Oi nē, to jums jāatšķaida 1 litrā ūdens un stundu pirms tā notikuma jāizdzer. Nu bļin, un kad pierakstījos tad piekodināja lai ierodos tukšā dūšā , pat ūdeni no rīta nedrīktot iedzert.
Nu psec........medicīna eiropas kūtspakaļā....
to kontrastvielu Ozz dod par briivu dzert nekas nav jaapeerk
es nezinu, ko tev Ozz deva nosmeķēt. Man lika nopirkt aptiekā, un es nopirku. Ampulā tāds caurspīdīgs'šķ9idrums, kā ūdens. Nemaz nav līdzīgs Ozz vielai.
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
gribat anekdoti par tomogrāfu operatoriem?
Tātad - piesakos uz datortomogrāfiju. Telefoniski, uz šodienu. Tā sieviete, kas pieņem pieteikumu man pasaka, lai nopērku 1 ampulu kontrastvielu. Viss. Šodien aizbraucu - atvainojiet, aparāts sabojājies, mēs jūs pārrakstīsim uz pirmdienu. Ak un ampulu jūs neesat izdzēris, vai cik labi vai cik labi ka neizdzērāt. Es saku - bļin, bet kā es varu zināt, ka viņu jāizdzer ja neviens nepasaka
![]()
Es domāju, ka laidīs vēnā.
Oi nē, to jums jāatšķaida 1 litrā ūdens un stundu pirms tā notikuma jāizdzer. Nu bļin, un kad pierakstījos tad piekodināja lai ierodos tukšā dūšā , pat ūdeni no rīta nedrīktot iedzert.![]()
![]()
Nu psec........medicīna eiropas kūtspakaļā....
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Es biju prom.
Tagad atpakaļ.
niknis.
bet mazliet laimīgs ari.
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
stabulnieks rakstīja: Es ir prom !
Neinteresē.
Es nau prom.
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
saulesmeitina rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Ja tā saulcerīte dotos pazīstama, es uzaicinātu viņu uz spēli.
Nāc vakarā, paspēlēsimies! Būšu šodien pie tā "sūda saita" vai skapī kaut kur pēc 19:00.
nekas nesanāks.
vai nu pa dienu sūda saitā, vai svētdien parkā pie Ģintermuižas uz soliņa.
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Bucefals rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Iešu pasēdēt uz poda.
Tevi sabudināja tie Ideota teksti par brūno dušu un vasarraibumiem?
Buci, davaj uzaicini mani uz šahu. Rīt, šodien nav laika. Dorisa iekš sarkanā karstā pauņa.
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Bucefals rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Iešu pasēdēt uz poda.
Tevi sabudināja tie Ideota teksti par brūno dušu un vasarraibumiem?
Nē.
Man vienkārši sagribējās d irst.
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
Ja tā saulcerīte dotos pazīstama, es uzaicinātu viņu uz spēli.
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
Uzuala rakstīja: tev pastaastiit kaa vinji par to zin
droši vien viģikus saskatījušies.
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
Te jau baigie speci, zin kādas izskatās Holandiešu atklātnītes.
Man zināms tikai Dāmu dampīts.
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
Uzuala rakstīja:
Centi 10,ls un tev ir divas uzvaras
Tu man gribi samaksāt, lai nebūtu ar mani jāspēlē
![]()
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
Uzuala rakstīja: MUĻČI !!!!
ursis tai s ū d a saitaa nespeelee,ko piesienas?
muļči !
Ev, Urša sekretār.....kurā saitā ar tevi var spēlēt? Skaips man nespīd, tāpēc Sviestu es nevarēšu izcirst. Bet Sūda Saitā gan es tieku iekšā.