Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Ideots rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Vai jums kājas neož?

tikko novilku kurpes, un birojā visi sāka bļaut...

Tu to domā ?

Nezinu....es neredzu, kas tev tajās kurpēs paslēpts. Varbūt zutis

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Vai jums kājas neož?

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Siksparnis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Atkal nepareizi.

Pie dāmām vajag nomest koku, nevis cimdu.

Nāc labāk spēlēt, tīri labi, tikai kompis laiku pa laikam uzkarās.

Nav laika.

Varbūt sākot ar trešdienu varu kādu partiju uzlaist.

Tad jau redzēs.

A kā pareizi jāiet ar zirgu? 2 uz priekšu 1 uz sāniem? Uz kuriem sāniem - labajiem vai kreisajiem?

lasīju vakar cītīgi šaha pašmācību, bet šito nevarēju saprast.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Atkal nepareizi.

Pie dāmām vajag nomest koku, nevis cimdu.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Par ko šodien ticis runāts?

negribu nemaz zināt, vienkārši nav ko teikt tāpēc pavaicāju.

Tēma: deg panelis bez atsleegas

Cigarešu piepīpētājā var iedot spriegumu.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Dāmas vajag kniebt, nevis sist!

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Ideoto!

es netīšām bi ieklīdis draugos un apskatījos Tavu profila bildi. Nu smuka, smuka bilde. Bizenaju gandrīz nevar pazīt baltajā kleitā.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Ideots rakstīja: a ko darīt, ja es neesmu šahmātists Tad man nebūs labrīta šluka ?

Tad tu esi jopmātists

p.s. es kādus 15 gadus neesmu spēlējis šahu, labprāt tagad uzrautu....nav laika. Galīgi nav laika

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Oij, sajaucu tupikus.

labrīt šite ar.

PN pa labi, PN pa kreisi.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Labrīt, šahmātisti!

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Ir kaukādas neskaidºibas

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Ir kaukādas neskaidºibas

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Pirmdienis rakstīja:

patasi

apakštasi

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

OK, izcīniet savā starpā vienu visvisvis uzvarētāju. Tad es saspēlēšu ar viņu un noteiksim Lohu.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Kas te lamājas

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

sviestdienis rakstīja:

sviestdienis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: morjenz.

tev ar draugiem.lv iet?

vairs neiet

Labi vien ir.

Jāstrādā.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

sviestdienis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: morjenz.

tev ar draugiem.lv iet?

100 gadu neesmu mēģinājis.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

morjenz.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Sviestc rakstīja: Ursim ir deviņvīru spēks...

Ursis visus apspēlē!!

Ursi pa čempionu!!

Un tad nolocekļot, sapendeļot, un Nolohot!!!

P.S.

Ursis sen jau to ir pelnījis!!!!

šitā šaha spēlēšana internetā nekam neder.

Tu jau neredzi, ka Ursim uz galda priekšā "Škola igri v šahmati", viņš tik šķir lapas un masē tevi.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Atlokos visu priekšā un aizmugurē.

Bai!

p.s. Pozjka -turak!

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Bazhix rakstīja:

Ingaaaaa rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

Ingaaaaa rakstīja:

stabulnieks rakstīja:

Smart7 rakstīja: Narkomāni!

Kas man paskaidros kas šis ir par m udaku?

tas ir tas ar to kaifigo urīnkrāsas autīņu, kuram ir Mpaketes, un 1.4motors ar karburatoru....

āaaaaaaaaa un arī īss krāns.....

tā vismaz saka pats

taa i nepastiepi

kam daba nav devusi, tam pat BMW nepalīdz

Vispaar kaut kur neta plashumos biju pamaniijis beemeevee reklaamu, kur blondiine brauc ar sho paarvietoshanaas liidzekli pa tuksnesi, apstaajas pie vientulja koka, sarausta svaarkus uz augshu un taapat staavus pachuraa.. Taa kaa pagarina arii tiem, kam daba nav devusi. Vieniigi vajag pareizo beemeevee

Smarts jau ar parauj kleitu uz augšu, lai neapšpricē.

Tēma: NSNF 159tais dzejolītis

Ingaaaaa rakstīja:

Smart7 rakstīja:

kam daba nav devusi, tam pat BMW nepalīdz

TU esi &^%^*%!!! Vai nu tu sāc uzvesties pieklājīgi, vai nu es tev rādīšu! (es tevi ar sākšu aizskart par nereālām tēmām, un tad bļ,ē tu man rezēsi kas par laukji esi). Cerams ka asipisīsies no manis ka.za!!!

nu parādi parādi, ir ienākusies interese redzēt, cik tad īss ir....

[/c]

Viņam vispirms jāiet pie friziera lai izskuj bikini, citādi tur neko nevar saredzēt.

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

Sviestc rakstīja: nupat skaypā pakāsu Ursim...

Ko jūs spēlējāt?

Durakus:

Tēma: NSNF Šaha turnīrs

nu vispār jau es biju domājis korespondencšahu....

tas ir, kad spēlētāji viens otram sūta smuki noformētas vēstules ar gājieniem un labas veselības vēlējumiem. Zin, ku feini, kad pastnieks 5x dienā atnes vēstuli. Vēlams - iearkstītu, lai svarīgā informācija nenoklīst kaut kur. Santīmjājējs SZ izņēmuma kārtā varētu sūtīt otkritkas.

Latvijas pastam būtu vārījiens, citādi viņiem grūti tas bizness sokas.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti