![]()
E kādus vārdus 7klasnieks samācījies!
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Pirmdienis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Ir pielipis kārtīgi.
aha
Pie vaigiem.
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
A tas mazais Šmārts mums te brīvprātīgi pieteicās pildīt pirtsslotas lapas funkciju.
Ir pielipis kārtīgi.
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
stabulnieks rakstīja:
Smart7 rakstīja: Narkomāni!
Kas man paskaidros kas šis ir par m udaku?
Kāpēc tāda aizdomīga interese
![]()
modena rakstīja: toties sūda tablete ko Grosa nopirku periekš Bosch ģenerātora - ta tikai izvilka 45000km....
tablete vai oglītes?
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
Baigi sarežģīti.
Mums Loha noteikšanai jānotiek dažu stundu laikā. nav ko vilkt garumā.
Katrs takš var ar flomāsteri uz monitora savilkt rūtiņas, no kožļenes sataisīt figūriņas un spēlēt.
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
klons rakstīja: drags līdz Liepājai...kurš pirmais
Katrs startē no savas darba vietas. Bet visi vienā laikā.
Es par.
![]()
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
juha rakstīja: Šis būs 100 lauciņu vai 64 lauciņu šahs?
nezinu.
Sviests piemēram taisās spēlēt kladē. Kladēm ir 96 lapas???
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
Ozz rakstīja: Labi- saku:
Tornis no A2 uz F15
der
Neder. Tornis iet tikai taisni. Tā kā sābs apmēram.
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
bizenajs rakstīja:
klons rakstīja: kāpēc SZ uz palodzes vedā kaut kādu mīksto futbolbumbu? viņam kaut kādi kompleksi?
vinjam patiik no darba briivos briizhos kaa runchukam pamiileeties ar miikstaam mantinjaam
A mīkstajiem futbolbumba savādāka nekā visiem pārējiem![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
juha rakstīja: Vēl jau var mēģināt dubļu cīņas.
Tādas jau bija. Pozijs pēc tam trīs dienas raudāja ka nevar aiziet pusdienās jo visu mammas doto naudu atstājis moikā par mašīnas mazgāšanu.
![]()
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
Kādu tur vēl tabulu stādīt
Es saku Sviestam d2 - d4
viņš man saka c2 - c4
es viņam Df7 šahs un mats.
Sviests zaudē un ir Lohs.
Visi, kas neprot spēlēt šahu ir lohi.
![]()
Tēma: NSNF Šaha turnīrs
Ozz rakstīja: es šachu neprotu...
Tad tu automātiski esi Lohs.
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Ozz rakstīja: paliek žanra klasika-bowlings
Boulilngu atkal tas losis Pozijs novinnēs.
korespondencšaha turnīrs. Blicene.Kopējais apdomas laiks - 5 minūtes. Kaut kā tā apmēram.
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Nez kāpēc man šī topika virsrakstas visu laiku lasās kā "NSNF 159tais pajolītis"
![]()
![]()
![]()
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Pirmdienis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Viņai tādi puišeļi kā tu neinteresē.
da ne jau piedāvāties, bet Tavu sarunu izdruku nosūtīt
A viņa sen zin, ka es sarunās laižu muļļki!
![]()
Tēma: NSNF 159tais dzejolītis
Mjā...atceros....kādreiz ziemas bija kā ziemas.
Grants arī bija pavisam citāda.
Un topiki bija sakarīgi.
ekhhh....
![]()