Davaj, piegriezusies sītā stūlbā zālīte.
Vajag jaunu tofiku.
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Davaj, piegriezusies sītā stūlbā zālīte.
Vajag jaunu tofiku.
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Sviestc rakstīja: naf tak laika, jabrauc Saabs ķert ,pa Latviju..
nu tak uzskati, ka esi veiksmīgi ticis no viņa vaļā un nopērc kādu normālu auto. Citronu vai peguetu.
Yetti rakstīja:
Magistrs rakstīja:
p.s. Latvenergu un Lattelekom iepērk Ņivas, kas pierāda to, ka auto tiešām der bezceļiem.
tas galīgi neko nepierāda...
nu pajem palasi krievu 4x4 žurnālus... paši krievi saka, ja brauc no 1dienas līdz 5dienai, 6,7skrūvē... ja smagāk ekspluatē, tad 6,7dien mauc un no 1dienas līdz 5dienai skrūvē vai arī tur no Nivas tik bundža palikusi...
Nu jau pāris gadi kopš vairs nepērk.
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Savelkat līdz sotakam, lai parādās kāds sakarīgāks topiks!
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Sviestc rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Ar vārītu olu varēja izberzēt divniekus.
nu re....
a vai ta jauna paaudze to zin, vai smeļās informāciju par vecajām, labajām metodem...
ne tak...
ies zin čakarēties, un varīt olu...
skuj tur....
noslauc Mammai naudu, nopērk bodē korektoru un pavirši pašvīkā pa virsu......
nu negrib radoši pieiet lietai, nu negrib...
Nu tak priecājies, ka tikai sašvīkāta dienene.
Mana meita skolā izgāja caur stiklotām durvīm....caur neatvērtām.
Vot tas bij prikols un iepriecinājums vecākiem!
![]()
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
klons rakstīja: Yonas...tiešām ir foršs čalis, ja vien tupus nečurātu
paldies
pagaidām gan tas čubriks ir ārpus zonas...bet tiklīdz ieies zonā tā ņemšu to aiz gala un pratināšu
Pameklēsim citu, ja nesanāks.
Bet rīt. Tagad jau taisos uz mājām.
Pirmdienis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Tomātmobīļiem bremžu pedālis ir divreiz platāks nekā mešalkām
?
nu ko bolies
Mērījis neesmu, varbūt nav divreiz bet 2,1 reizi platāks....lietas būtība jau nemainās.
Viņi rūpnīcā savādāk nezin kādu kārbu kurā vāģī likt. Ja redz, ka sajūga pedālis sametināts kopā ar bremžinieku - jāliek automātu.
![]()
Pirmdienis rakstīja: vispār jau sāksim ar to, ka vismaz MB, kam ir automātiskas kārbas, bremzes ir jaudīgākas, savādākas, dārgākas kā tiem MB, kam ir Mešalka....
ir sava loģika, ne ?
Protams, ka ir loģika!
Tomātmobīļiem bremžu pedālis ir divreiz platāks nekā mešalkām, tāpēc arī diskus vajag lielākus.
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Centis_Nuudele rakstīja: Ple, man tagad būs jākavē dārgo laiku lai noskaidrotu kas tas ir W140, citādi nespēju kvalificēti sekot līdzi sarunai.
phe...es domāju ka kaut kas īpašš![]()
es tādā esu sēdējis. nekā sevišķa.
![]()
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Ple, man tagad būs jākavē dārgo laiku lai noskaidrotu kas tas ir W140, citādi nespēju kvalificēti sekot līdzi sarunai.
![]()
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Sviestc rakstīja:
Sviestc rakstīja:
Pirmdienis rakstīja:
Sviestc rakstīja: ( stacionāro, automašinas, kuru aiz dusmām ir izravis no sava Mersedesa 600 SEL ) ........
šo auto Tu liec mirrā
a kas
Tas bija 90 gadu vidū ,viens no popolārakajiem transporta lidzekļiem ,starp kriminalo grupējumu Krustēviem...
vielailako rēku man parava kad skatijos filmu "Kriminalā Peterburga"
titros paradās uzraksts
Maskava, 90 gads...
un fonā pierullē W140 , kuru razot sāka 91 gada vidū vai beigās..
bet tas jau vēll neliels kasjaks, nu par vienu gadu....
bet pēcāk, jau kautkadā N-taja serijā, 5 daļā, vai
Stoholmas lidostā ielidojošo zurnalistu sagaidīt atbrauc Nastja, vai ka tur sauca to draiskuli, kuru taja filmā , n-to sēriju garumā pa apli laidā to Kompartijas bijušais dabinieks, to divi bandīti-Advokāti, to tas žurnālists, kas mūžigi baza avu degunu, ne tur, kur vaig, un traucēja Brigadieriem štelles kruķit....
nu vo, tad Viņa 1994. gada pavasarī, atbrauca uz Stoholmas lidostu ar Saab 9-5, kuru sāka ražot un tirgot tikai no 1997.gada...
Bijušajā PSRS bija ļoti labs izlūkdienests,kuru pārmantoja Krievija.
Nav nekāds brīnums, ka krievi jau divus gadus iepriekš zināja, ka būs jauns sābs.
![]()
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Smart7 rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: 14431 lietotāji
Vispār gāja runa par patstāvīgiem lietotājiem!!! Cik 20, varbūt 100?
Patstāvīgs pie mums cilvēks skaitās, kad ir sasniedzis 14 gadu vecumu - kad var sākt tiesāt.
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Sviestc rakstīja:
ursis rakstīja: nu vai vinsh auto dabuuja atpakalj?
Ursi a Tu negribi uzfilmēties kino
Epizodes lomā
Es te strādāju pie filmas
"Bandītiskā Rīga" sauksies...
nu tur ir epizode jafilmē, ka liels Brigadieris ierodas pie viena meistara uz autoservisu, un sit tam pa seju ar savu mobīlo telefonu ( stacionāro, automašinas, kuru aiz dusmām ir izravis no sava Mersedesa 600 SEL ) ........
Tu meklē kandidātu tā servisa meistara lomai
![]()
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Bazhix rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Nepārspīlē nu. Paskaties, cik daudz ir reģistrēto lietotāju.
Kur tad to var redzeet?
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Smart7 rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Iespējams, ka veicot dzimummaiņas operāciju viņam tās zarnas nav pareizi saliktas atpakaļ.
0.3% iauto patstāvīgo lietotāju vajadzētu atrasties sarķenē, 97.5% vajadzētu izsūtīt no Latvijas!!! Atlikušie 2.2% vairs nav ārstējami!!!
Nepārspīlē nu. Paskaties, cik daudz ir reģistrēto lietotāju.
Tu viens pats nevari būt 2.2%
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Iespējams, ka veicot dzimummaiņas operāciju viņam tās zarnas nav pareizi saliktas atpakaļ.
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Tu saki, ka Bizenajam pastāvīgi
Tad viņam kaut kas nav kārtībā ar zarnu konfigurāciju.
![]()
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
klons rakstīja: Bizenājam mutē ānuss visi tagad zin
Kas tur sevišķs
Kad pirdiens apmet kūleni, tad katram uz brīdi mutē ir ānuss.
![]()
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Sviestc rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Sviestc rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
bizenajs rakstīja: ak jaa, privet vsem pacanam i vawam pelotkam
Pasol, daragoj, pasol......
Centi, Tev nevaig auto saremontēt
vaig.
auto vaig vienmēr remontēt.
Man vaig parremontēt vecu audi par jaunu citroēnu.
varēsi?
naf nekādu problēmu, dzen tik auto šurp, un uznes man aukšā atslēgas
rīt, vēlākais parīt, būss gatavs, un nebūss dārgi...
Kādas taslēgas tev vajadzēs? Man ir muciņu komplekts ar tarkšķi, un ir arī divas gab. stellatslēgas. No tām gan viena ir noregulēta uz gāzes balona reduktora gaikas izmēru un bik ierūsējusi. Bet ja pamērcēsi petrolejā, varbūt varēs izkustināt.
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Sviestc rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
bizenajs rakstīja: ak jaa, privet vsem pacanam i vawam pelotkam
Pasol, daragoj, pasol......
Centi, Tev nevaig auto saremontēt
vaig.
auto vaig vienmēr remontēt.
Man vaig parremontēt vecu audi par jaunu citroēnu.
varēsi?
![]()