Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Atsauksmes par Suzuki Jimny 2008

www.englishrussia.com/...

Tēma: NSNF 158tās zālītes...

ar elektrošoku vajag risināt šitādas problēmas.

Tēma: NSNF 158tās zālītes...

Nezinu, kur problēma....ja Sviests būtu uzlicis galvā savu strīpaino ķurjagas cepuri un vēl paņēmis līdz Pirmo ar dažas dienas neskūtu bārdu, Feģa būt uz līdzenas vietas pielaidis bikses, atdevis māšīnu un vēl piemaksājis no savas kabatas, lai tādus skatus nekad dzīvē turpmāk neredzētu.

Tēma: NSNF 158tās zālītes...

Ideots rakstīja: pisec, tūlīt būs jaunas degvielas cenu kāpums

Neinteresē.

Tēma: NSNF 158tās zālītes...

Ideots rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: moins, SAAB ir super !

oho

Tīra patiesība!

Kad saņemšu nākošo algu, nopietni apsvēršu domu par sāba iegādi.

Tad nodošu viņu kādā kaktu servisā lai džeki pabraukā pāris mēnešus, lai kārtīgi noņem skaidu un visādi iztestē.

Un tad man būs labs pārbaudīts auto.

Tēma: NSNF 158tās zālītes...

2x2

Tēma: NSNF 158tās zālītes...

moins

Tēma: NSNF 158tās zālītes...

Da nu, ies tagad mājās palasīt laikrakstus.

Tēma: NSNF 158tās zālītes...

Vai kāds nevar pateikt?

Tēma: NSNF 158tās zālītes...

Vai kāds negrib pārdot?

Tēma: klab

Shiirs rakstīja: Kompresiju var nomeeriit shaadi:

Nonjem svechvadu no sveces. Iebaaz svechvada piipiitee iikshnji un pasaki lai kaads piedarbina dzineeju.

psec....

Tēma: NSNF 158tās zālītes...

Jāatzīmē acīmredzamu faktu, ka iAuto (c) ir palicis ļoti mazapmeklēts apmēram pēdējā gada griezumā.

Tēma: NSNF 158tās zālītes...

Na Kudikinu Goru!

Tēma: NSNF 158tās zālītes...

?

Tēma: NSNF 158tās zālītes...

Sviesc, es domāju ka jāsamierinās ar to, ka atkal ir atkusnis.

Pret dabu neko nevar padarīt.

Tēma: NSNF 158tās zālītes...

Ja katram klanim sanāk pa kakliņam, tad visiem pietiek un ir miers.

Tēma: NSNF 158tās zālītes...

iRAFAR rakstīja:

Nu nu... Kad tevi veikalā apčakarēs uz kortēlīti, tad būs cita runa...

Lai apčakarētu vajag vismaz divus. Vienu kurš čakarē un otru - kurš ļaujās.

Sviesta sāba remonta gadījumā, cik es saprotu, ir abi divi.

Tēma: Subaru Outback 3.0 2004.g veertiiba?

Pameklē, kur tirgo citu lauksaimniecības tehniku. Varēsi salīdzināt.

Tēma: NSNF 158tās zālītes...

Sviestc rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Sviestc rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: MB 3 litru dīselis......ja nekļūdos....

smagi kļūdies....

cik smagi? par 1 cilindru?

a Tu dom'a ka tas cilindrs ir paviegls

Paņem nozāģē to bloka daļu un pastaipi līdz, tad redzēsi, ir smagi, vai nē.....

Da labi, sapratu jau to kļūdu.

Kas ta man, ers neparko neatbildu. Bet tev gan jāzin labi, cik virzuļus klientam pārdot lai nepietrūkst vai nepaliek pāri.

Un ja nu kāds sadomā no tevis pirkt mersedesa kloķvārpstu, tad jau tev precīzi jāzin no cik kakliņiem sakomplektēt, lai katram klanim sanāk pa vienam.

Tēma: NSNF 158tās zālītes...

Centis_Nuudele rakstīja:

Sviestc rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: MB 3 litru dīselis......ja nekļūdos....

smagi kļūdies....

cik smagi? par 1 cilindru?

par 0,3 litriem jeb nedaudz vairāk kā vienu kortelīti.

Tēma: NSNF 158tās zālītes...

Šodien tak Aivari!!!

Būs kodiens!

Tēma: NSNF 158tās zālītes...

Dafaij labāk iestrēbsim kafeju!

Tēma: NSNF 158tās zālītes...

Sviestc rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: MB 3 litru dīselis......ja nekļūdos....

smagi kļūdies....

cik smagi? par 1 cilindru?

Tēma: NSNF 158tās zālītes...

Ideots rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: MB 3 litru dīselis......ja nekļūdos....

kļūdies.

tas ir cilvēcīgi.

Tēma: NSNF 158tās zālītes...

MB 3 litru dīselis......ja nekļūdos....

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti