Sviestc rakstīja: Gaidi mani
Ej takš tu tirst vienreiz ar saviem piedāvājumeim!!!!!
![]()
![]()
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Sviestc rakstīja: Gaidi mani
Ej takš tu tirst vienreiz ar saviem piedāvājumeim!!!!!
![]()
![]()
shibernieks rakstīja: tad piepiņķerē vel klāt jaudu! jauda, massa, bremžu virsma... 1t smagam auto un 2t smagam parēķini bremzēšanas virsmas... varu tev pa 99% apgalvot ka bremzēšanas virsmas neatšķiras pa 2x
Kāda nozīme jaudai? nekāda.
Ja diska diametrs lielāks, lielāks spēka plecs ar kādu bremzes dabojas...utt. blablabla.
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
JLo rakstīja: Pasaule pilna lošiem
Morgenz visiem
Būtu man vairāk laika, es tev iedotu buču.
shibernieks rakstīja: Būtisks aspekts ir arī auto massa kas bremzēm jāaptur un bremzes krietni ilgāk kalpos 1t smagam auto kā 2t smagam.
Bullšits.
Smagākam auto lielāki diski un kluči - attiecīgi lielāka bremžu darba virsma.
Visu nosaka braukšanas stils, nekas cits. ja pacenšas, bremzes var nobraukt dažu dienu laikā, tāpat kā riepas.
Man bija darba auto ar pilno masu virs 2 tonnām. 240 kkm ar oriģinālajiem diskiem, un vēl neprasījās uz maiņu.
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Nu nav jau ne vainas sābam.
Tikai vajag atbilstoši sakārtot vidi. Vajag uzbūvēt zolīdu garāžu ar kondicionētu gaisu vienmērīgi siltu un sausu un ventilētu visa gada garumā. *Un nevajag to sābu braukt laukā. Ilgi viņš saglabāsies, tici man. Re kā Motormuzejā tak vēl daudz vecāki autombīļi stāv.
![]()
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Sviestc rakstīja: Man , ar vēsu galvu, no malas skatot...
ir ieteikums....
lai cik tas arī nebūtu grūti, bet vaig mierīgi pievakarē piesēst, paņemt kalkulātoru, un tēju dzerot , mierīgi, nesteidzoties parēkinā, kas kur kā maksā, un ko kur pa cik var iepirkt auto remontam...
un ja cipari kļūst fantastiski, un sāk jau pāris reizes pārsniegt auto cenu pēc reklāmas....
tad, lai cik tas nebūtu grūti...
nakuj nogrūzt to uz tolmetu, un ņemt citu vietā, bet caur pamatigu diagnostiku....
un nesipt sev prātu un maku....
nu tas tā, mans viedoklis....
Vai tagad Tu runā par saviem sābiem![]()
Ja tā, tad apsveicu sakarā ar saprāta skaidrības mirkli!
![]()
![]()
didzinators rakstīja: kaa jau mineju ieprieks, tad bija 7 gabali, palikusi vairs tikai 4
Labs teksts.
Tas pārliecina mani, ka tieši šo busi jānopērk.
![]()
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Braukšu akal uz Jelgavu.
kaut kas mani tur visu laiku pievelk.....
![]()
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Ideots rakstīja: ir rokturis, kuru satverot un izliecot uz āru, var tās durves bīdīt
ārkārtīgi izsmeļoša tehniska informācija.
Zigi, tu gadījumā pēc pamatizglītības neesi zootehniķis
![]()
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Katrā gadījumā lai kur tas mehānisms neatrastos, iesaku vispirms ar dažiem pirkstiem viņu pakustināt un secināt, vai atspere pietiekoši viegli spēj pārvietot tos dzelzgabalus.
Kā jau teicu - es lieku uz ūdeni un salu.
![]()
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Kindzulis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Ideots rakstīja:
uz stoiksas jamā ir.....it kā liekas, ka ciet neiet/nenofiksējas
Buss tiek ekspluatēts ne Rīgā
Kā bīdāmajām durvīm slēdzene var būt uz stoikas Tām durvīm ir 2 rokturi 1 ar kuru attaisīt, 2. aiz kura durvis bīdīt
nu kas tad? raamis?
Ple, mehānikas ģēniji!
Tas slēdzenes mehānisms, satvērējs, mēlīte vai sauc kā gribi, tak ir ar kaut ko jākustina, jādarbina, jāpārvieto vai arī sauc kā gribi. Ja tas rokturis kloķis ričags sauc kā gribi atrodas uz bīdāmajām durvīm, tad kāt as kustināmais mehānisms var būt us stoikas
Ja nu MB ir bijis tik pārgudrs, ka iekārtojis durvīs kaut kādu puļķi, ar kuru atspiest to mehānismu vaļā.
![]()
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Ideots rakstīja:
uz stoiksas jamā ir.....it kā liekas, ka ciet neiet/nenofiksējas
Buss tiek ekspluatēts ne Rīgā
Kā bīdāmajām durvīm slēdzene var būt uz stoikas![]()
Tām durvīm ir 2 rokturi![]()
1 ar kuru attaisīt, 2. aiz kura durvis bīdīt![]()
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Ideots rakstīja:
bet jaunie CDI rulez ar 5.0 robu kalnā un i to spiež sēdeklī
Nu nu....vakar Jelgavā viens MB buss dikti gribēja skrieties ar manu veco, smagi piekrauto audi. Kas ir tas ir - no krustojuma viņš izrāvās man priekšā, bet pie nākošā krusta tomēr es biju pirmais.
![]()
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Ideots rakstīja:
atvedām no ģermānijas, bīdījas viss normāli....a tagad hvz
Ūdens un sals. Tas pats kas renaultam. Visi vienādi mēzli.
![]()
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Ideots rakstīja: Kindza dza... durvis jāver/jābīda reizes 4-5 , savādāk LEC atpakaļ, tobiš neiztaisās līdz galam....
nevar saprast, kas un vai tur jāregulē... un kur tieši?
Mehānisms sprūst. Tas, kurš nokrampē cilpu vai stieni, kas nu tur stenderē ir ieskrūvēts. Izžāvē ūdeni, sapūt iekšā kaut ko labāku.
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Kindzulis rakstīja:
Ideots rakstīja: eu Kin dza dza.....
Tu esi involvēts Sprintera sānu/bīdāmo durvju mehānikā?
vajag padomu....
nekaa tur nav- apakshaa 3 rulliishi un augshaa 1 vai 2i kas biidaas pa siliedi izliektu... reguleeshana ar kronshteinu skruuveem ...
Man liekas, ka visiem mersedesiem bīdāmās durvis salokās garmoškā, ar dermatīna strēmelēm pa vidu...no veciem krievu autobusiem tas ir nošpikots.
![]()
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Izej uz skrejceļa un nekaunoties uztaisi seksu!
Lai visa pasaule redz un brīnās, kā Tev nav kauna!
![]()