Biju apsolūtā Šengenas pierobežā.
Mani gribēja sakost 1 suns.
Vienojāmies, ka atvedīšu kādu vēl resnāku, piem. SZ ko viņam ēst.
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Biju apsolūtā Šengenas pierobežā.
Mani gribēja sakost 1 suns.
Vienojāmies, ka atvedīšu kādu vēl resnāku, piem. SZ ko viņam ēst.
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
juha rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
ursis rakstīja:
vai obligaati jaanjem torings lai vadaatu sleepes vai pietiek ar sedanu?
Ja slēpes atāķē no kājām, tad pietiek ar sedanu.
Ursim tas var būt sarežģīti, jo pirms slēpju atāķēšanas jānomet divus kokus.
varbūt viņš saskatījies to reklāmu, kur audi uzbrauc Gaiziņā un tagad domā izmantot savu vāgenu pacēlāja vietā lai iesistu santīmu behas iegādei.
![]()
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
ursis rakstīja:
vai obligaati jaanjem torings lai vadaatu sleepes vai pietiek ar sedanu?
Ja slēpes atāķē no kājām, tad pietiek ar sedanu.
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Ideots rakstīja: es pēdējā laikā, kāpjot ārā, dodu biļetes cilvēkiem....
Vai visiem MBistiem jāpērk biļetes, lai brauktu savās ķerrās![]()
![]()
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
pozitiivais rakstīja: kur kāda biļete ...man nav biļešu
Ar ko tad tu noslauki dupsi![]()
![]()
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
pozitiivais rakstīja:
Urologa Krūmiņa privātprakse "Es ar savu cisumaisu".
![]()
![]()
![]()
![]()
Tēma: \"LDM koks\" koka logi
Nevis Līvi, bet Līvas....pat pareizu firmas nosaukumu tu nezini.
![]()
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Ideot...es takš neesmu idiots....
pirms viņiem pārplīsīs asinsvadi, viņi visi būs jau bezsamaņā dēļ skābekļa deficīta....tā kā samērā vieglī var pārciest tādus ekstrēmos lidojumus.
![]()
Tēma: \"LDM koks\" koka logi
Pirmais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Līvu uzstādītāji atbrauca ar Līvu busiņu - .
...un specovkā ar firmas logo.
tātad Līvi logus neražo
Tu kārtējo reizi nezini, ko runā.
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Centis_Nuudele rakstīja:
Ideots rakstīja:
pasažierenei ja attaisīsi kaut lūku, būs liela iespeja, ka visiem salonā būs abrikt
Kāpēc
Tad takš ienāk svaigs gaiss!
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Ideots rakstīja:
pasažierenei ja attaisīsi kaut lūku, būs liela iespeja, ka visiem salonā būs abrikt
Kāpēc![]()
Tēma: \"LDM koks\" koka logi
Centis_Nuudele rakstīja: Līvu uzstādītāji atbrauca ar Līvu busiņu - .
...un specovkā ar firmas logo.
![]()
Tēma: \"LDM koks\" koka logi
Pirmais rakstīja: firmas, kas ražo plastmasas logus - tās ražo logus.... vai kāds iedomājas cik maksā līnijas un cik logi tiek dienā saražoti????
firmeles, kas uzstāda, tās uzstāda, ja viņām kāds paprasa
tā ir savstarpējā sadarbība, ķipa apakšuzņēmēji
Līvu uzstādītāji atbrauca ar Līvu busiņu - tātad bija savējie. Floras gadījumā tā tiešām bija apakšfirmele.
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Ideots rakstīja:
wa ta neesi lidojis ?
esmu.
Vienreiz no trepēm, vienreiz no 3. stāva loga.
Bet tur nebija biļešu kontrole .
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Man jautājums gaisa satiksmes specālistam Ideotam:
Kā tas notiek lidmašīnās?
Nu - tā bezbiļetnieku ķeršana un izsēdināšana?
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Sviestc rakstīja: Uj pļā, izskatās ka Pirmajam ir iesprūdis pa riktīgam...
Laikam nakts bija pa tukšo, negulēta...
pilna atmiņu par sūri grūto konduktora darbu 90 gados, kad iekš biķernieku meža vilki no trolejbusa ārā tantukus, slāniji un uz aiz škirkas vilki tramvajus mazgāt, jo tās bij valsti par 4 sanjiem apdalījušas...
Bērnības atmiņas iesēžas visdziļāk.
![]()
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Pirmais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Bizenajs gan laikam krustadūrienos nešuj
šuj gan, tā ir viena no tehnikām
Nu re....tikai viņš specializējies uz ādām, es iesākumā gribētu izšūt kādu audeklu. Piemēram - Sviesta portretu uz apenēm.
![]()
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Cita starpā - vienu vai divas govis es esmu izslaucis praxes laikā. Tobiš - uzstutējis tai govei uzpupeņus, un aparāts tad izslauca.
![]()
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Ideots rakstīja: Pirmo un Dorisu par slaucējām!
Šobrīd arī Tu runā dīvaini.
![]()
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Yetti rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Gribu apgūt izšūšanu krustadūrienu tehnikā. Vai kāds nevar palīdzēt ar pieredzi? Kurus kursus jūs apmeklējāt un kādas atsauksmes
u.tmldz.
te tev nepalīdzēs... vajag jaunu topiku... vēlams katrā zonā...
Es varu pagaidīt līdz vakaram. Varbūt adatas speciālists Bizenajs var kautko ieteikt, varbūt vēl kāds pazīst drēbi un diegus.
![]()
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Gribu apgūt izšūšanu krustadūrienu tehnikā. Vai kāds nevar palīdzēt ar pieredzi? Kurus kursus jūs apmeklējāt un kādas atsauksmes![]()
u.tmldz.
Tēma: \"LDM koks\" koka logi
kliks rakstīja:
* ļoti labus logus taisot Jelgavā. Tagad nosaukumu nepateikšu.
Flora...
ir bijusi darīšana 2reiz ar plastmasniekiem. Logi kā tādi uztaisīti kvalitatīvi, no laba profila ar labu furnitūru.
Bet montāžnieki viņiem šķidri.