Ozz rakstīja: nelss logi kaa izraadaas, nenodrosina aareejo apdari ar liisteem tur esot cita firma jaasauc
šaubos, vai kāda logu firma to dara.
Tēma: \"LDM koks\" koka logi
Ozz rakstīja: nelss logi kaa izraadaas, nenodrosina aareejo apdari ar liisteem tur esot cita firma jaasauc
šaubos, vai kāda logu firma to dara.
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Ozz rakstīja: nu i jums te vakar kaisliibas bijusas
Kā nu kuram.
![]()
Tēma: \"LDM koks\" koka logi
Savai 80 gadus jaunajai koka mājai ieliku plastmasniekus pirms 4 gadiem. Kāpēc plastmasas?
1) lētāki, bet loga funkciju pilda tāpat kā koka vai alumīnija izstrādājumi.
2) neprasa nekādu apkopi. Ja kāds te stāsta, ka ir periodiski jāregulē, tad vai nu pielietota sūdīga furnitūra, vai nohaltūrēts ar ielikšanu vai pati ēķa škobās un šķoba logus.
3) pēc manas pārliecības koka logiem nav derīga konstrukcija, kad logi verami uz iekšu, kad nav apakšmalā lietus aizsarglīste, un visa blīvēšana notiek tikai gumijās. Tāpēc, ka koks lai arī cik izžāvēts un kā ieeļļots vai nolakots gaisa mitruma , saules iedarbības un temperatūras maiņu ietekmē maina savu ģeometrisko izmēru jūtamāk nekā plastmasa. Ja tam klāt vēl pieskaita vēja spiedienu no ārpuses, ūdens iekļuve telpas iekšpusē gandrīz garantēta. Plastmasnieki labāk blīvē, un manā gadījumā tas bija ļoti svarīgi, jo vecā koka māja labi elpo caur sienām
, nav nekādu problēmu ar gaisa mitrumu .
4) atgriežoties pie 2. punkta par apkopi- ja gribēsi ilgu mūžu koka logiem, tie periodiski jākrāso. Un kārtīgi jākrāso- ar vecā slāņa noņemšanu, gruntenes iesūcināšanu un visu pārējo. Par to pašu naudu, ko izmaksās tādi koka logi ar visu uzturēšanu 60 gados, var atļauties plastmasniekus mainīt ik pēc 20 gadiem.
p.s. logus man izgatavoja un uzstādīja Līvas. Esmu pilnīgi apmierināts ar viņu darba kvalitāti, lai gan tas nav lētākais kantoris.
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Smart7 rakstīja: Labrīt! Jūs te dzīvojat?
Esi atnesis vēstuli?
Pabāz zem durvīm un paldies - tinies.
![]()
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Kindzulis rakstīja: Tev pasham ar jautri gadijienaa neiet gad uzsnieg taa kaartiigi?
tidliidum
Man nekas.
man ir atbilstoši apavi. Gan pašam, gan ķerrai.
![]()
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
jo vairāk snieg tidlībums
jo vairāk tiek tidlībums
jo vairāk tiek tidlībums
mums darba.
Ar šim jaukajām dzejas rindām no Vinnija Pūka repertuāra es gribu šorīt sveicināt skrejceļa šķūrētāju SZ.
Lai tev šodien labi strādājas!
![]()
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Ingaaaaa rakstīja: un jā...
...brīt...
Brīvpusdienas tev dod?
![]()
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Yetti rakstīja: tā dodos kost... laulībai 10 gadu...
Salaga....
![]()
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Yippīīīīī!!!!!
Mazā sestdiena ir klāt!!!
Labrīt.
Sniega nav.
Paģiras arī nav.
darbaprieka nepavisam nav.
nekā man nav.
![]()
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Atklanos.
Priecājos, ka man šovakar nav jābrauc pa Rīgas ielām, kurās ganīsies daži uzvilkušies autovadītāji.
![]()
p.s. - nekā personīga.
![]()
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Ingaaaaa rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Ingaaaaa rakstīja: ...brīt...
Uzrādi apliecību!!!!!
KĀDU VAJG
VARU AUTOVADĪTĀJU, TRAKTORISTU, HIDROMANIPULATORA
HUSQWARNAS UN KĀDAS TUR VĒL
SKOLNIEKA apliecību uzrādi.
Ja ne - PN.
iesi ar kājām.
![]()
Tēma: MAZDA 626 2.0 `92
LABINAIS rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Negribu uzbāzties ar pamācībām speciālistam, kurš prot izjaukt sadaleni (diez vai šajā forumā atradīsies vēl kāds, kurš to prot bez autogēna vai flekša). Tikai pateikšu, ka ir tāds temperatūras devējs, kurš paziņo degvielas iesmidzināšanas ierīcei par motora temperatūru un atbilstoši ierīce regulē maisījumu.
nu piedo ja aizvainoju spechuku, bet mana sadalenes izjaukshanas prasme ir bijui noderiiga. jo i cilveeki kas peec moikaam motora mazgaashanas tad seezh un sauc SOS, ir naacies pielietot savu prasmi un viniem paliidzeet taaka nejutiishos abizhots ja rezdeeshu kaadu ar fleksi jaucot sadaleni
Tu proti atšķirt sadalītāju no sadalenes![]()
Tēma: MAZDA 626 2.0 `92
LABINAIS rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Es sāktu ar temperaturas dačiku.
nu temperatuurai itkaa viss shtokos normaali uzsilst un turaas normaa ne paarkartst ne keko
Negribu uzbāzties ar pamācībām speciālistam, kurš prot izjaukt sadaleni (diez vai šajā forumā atradīsies vēl kāds, kurš to prot bez autogēna vai flekša). Tikai pateikšu, ka ir tāds temperatūras devējs, kurš paziņo degvielas iesmidzināšanas ierīcei par motora temperatūru un atbilstoši ierīce regulē maisījumu.
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Ideots rakstīja:
Pirmais rakstīja:
varētu īsumā paskaidrot palūgt?
par cilvēku ATTIEKSMI, protams, arī par vecāku nespēju iemācīt, ka nav vienam jāšpago nez kur
Zigi.....sarunāsim, ka šodien tu vairāk uz skrejceļa nelien.
Ka nesanāk kādi lieli mesli.
![]()
![]()
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Tā skuķa vecāki ir zem katras kritikas.
Normāla mamma būtu bērnam iemācījusi - ja tevi izmet no tramvaja, tad pastāvi pieturā un pagaidi nākošo.
![]()
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Pirmais rakstīja: es savā laikā esmu strādājis TTP par biļešu kontrolieri,
![]()
Kādi tik talanti neatklājas mūsu visū...
![]()
![]()
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Ir tramvajs - ir problēmas.
nav tramvajs - nav problēmas, jo ārpus Rīgas lielākā daļa bērnu tiek līdz skolai bez tramvaja.
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Sviestc rakstīja: un vispār, es jau no otrās klases katru rītu un p;ec skolas gāju ar kājām 3 km, a no 12 gadu vecuma, no mežciema uz teiku ziemā ar slēpēm braucu caur bikernieku mežu,
Sapratu. Grūtā bērnība ir iemesls tavam sābismam.
![]()
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Uzsnidzis sniedziņs balts
iešu ka iekāpti viņā.
Ieiesim sniegā!
![]()
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Siksparnis rakstīja: nobrauktos km atpakaļ neatgriezīsi, bija tādi eksemplāri kuriem spidiķi bija griezti pa 3 reizēm, kas tur var būt labs ar 700 vai 800 t.km, ai izļurkātu bundžu? Un ko tu tur izdarīsi?
Es rēķinu, ka manam baltajam varētu būt tāds noskrējiens. Varbūt pat viss miljons. Nekas tai bundžai nav izļurkāts. Visi kronšteini, pie kuriem stiprinās hadene, ir vietās un negatavojas atrauties. Nav jau opelis, ka vajadzētu pakaļtiltu ar trosēm atsiet.
![]()
Tēma: NSNF 158tās zālītes...
Sviestc rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Pērku sābu!
Fartuks tak savu tirgo pa 120Ls...
Man nav tik daudz naudas tādam mēzlam.
![]()