Kāpēc tieši uz Straupi? Kas vainas Guntarmuižai? Tuvāk mājām....
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Problēmas ar bāku.
Pēc 30 gadiem nebūs nafta, un savu ņeržas bāku varēsi nolikt turpat kur sarūsējušo.
Bucefals rakstīja: Bucefals rakstīja:
Zuzanna es nebūšu nekad!
nespļauj kāpostos!
Netirš ja nezin divreiz, nekas man nav atņemts nav atņemts. Man ir atvaļinājums divreiz.
Postējot no trubas var uzkačāt reitingu, jo viss notiek divreiz dinamiskāk divreiz dinamiskāk..
Postējot no trubas var uzkačāt reitingu, jo viss notiek divreiz dinamiskāk divreiz dinamiskāk..
Ja tu draudziņ nezini kur ir laime tava, pameklē to pudelē - ja ari tur nav, tad nava.
Ja tu draudziņ nezini kur ir laime tava, pameklē to pudelē - ja ari tur nav, tad nava.
Ozz rakstīja: a kas tur ko fanot? šrots ir un paliek šrots
par šito tev nāksies atbildēt!
sveika Dženij kā tev iet
man iet labi
vēlos ar tevi iepazīties
nopietnos nolūkos
jo vienam
kratoties renaultā
man ir auksti.
Un vēl padomā, par kāda novirziena politiķiem jau desmitiem gadu balso zviedri, un par kādiem - latvieši.
atvainojos par offtopic.
![]()
Sviestc rakstīja: nu tad es toč pilnīgi nesaprotu,
kurš ir ēzelis un kāpēc?
Ieskaties spogulī.
![]()
Tā atslēga pirmo reiz salūza kad mēģināju atskrūvēt RŪPNĪCĀ pieskrūvētos riteņus. Sametināju un nebiju aizticis līdz šodienai. Renaults ir bezcerīgs mēsls.