Centis_Nuudele rakstīja:
Pirmais rakstīja:
.... es tik un tā neremontēšu tam sūda audī odometru.... vienkārši pārtaisīsu kompī tā lai datus par nobraukto attālumu ņem no kāda riteņa... rezultātā tiks iegūts precīzāks mērījums.... jo GPS ir daudz reizes lielāka kļūda attāluma rēķināšanā kā abs datčikam no riteņa...
bet ja paredzamā nākotnē būs aizliegts lietot parastos portatīvos datorus, tad es jau tagad taisīšu man nepieciešamās fīčas mašīnā speciāli iebūvētā mikroprocesorā
Arī pēc visas aprakstītās fīčēšanas procedūras tavs auto paliks vienkāršs sūda audī.
...ar nestrādājošu odometru.

Pirmais rakstīja:
.... es tik un tā neremontēšu tam sūda audī odometru.... vienkārši pārtaisīsu kompī tā lai datus par nobraukto attālumu ņem no kāda riteņa... rezultātā tiks iegūts precīzāks mērījums.... jo GPS ir daudz reizes lielāka kļūda attāluma rēķināšanā kā abs datčikam no riteņa...
bet ja paredzamā nākotnē būs aizliegts lietot parastos portatīvos datorus, tad es jau tagad taisīšu man nepieciešamās fīčas mašīnā speciāli iebūvētā mikroprocesorā
Arī pēc visas aprakstītās fīčēšanas procedūras tavs auto paliks vienkāršs sūda audī.


Es arī par tiem seskiem neticu.
Tamā bagāžniekā vairāk par septiņiem beigtiem seskiem nevar ielikt, vāks neiet ciet.
Žiguļa ķēdi kādreiz mainīja, izsitot vienu štifti un pievienojot jauno kēdi vecajai galā.
Sviestc rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: traki ir.
Ja Sviestam jāpērk citu telefonu, tad viņam nepietiks naudas evakuācijai. tas točno.
P.S.
lai gan neko smieklīgu neredzu tajā, ka Redaktors ar savu jauno nolikumu atšuj veselu rindu braukt gribētāju...
Neesmu lasījis Nolikumu, jo tikpat nepiedalīšos..bet ja pareizi saprotu, tad galvenais cepiens tikai par GPS???
Tad nu gan , nenotiks takš rallijs Sahāras tuksnesī vai Klusajā okeānā, kur nav neviena orientiera.
traki ir.
Ja Sviestam jāpērk citu telefonu, tad viņam nepietiks naudas evakuācijai. tas točno.


Redaktors rakstīja: par evakuāciju (dažiem Saabiem).


Bazhix rakstīja: Ja topicaa rakstiits ZIL, tad ZIL..
Nav ko ar tiem BMW njemties
Atbalstīts.
paskaties vēsturi - kuras valsts ražotie autombīļi vinnēja karu????

Dorisa rakstīja: Ja pamanījāt, Dorisai šodien ir aºi Pievienošanaš jubileja!

Tad jau turpinam bučot!!!
Turpinās Dorisas bučošana!
Zinu kur meklēt.
Ja stūre kreisajā pusē, tad kloķis ir pa labi no stūres.
Ja angļu variants, tad kloķis no stūres pa kreisi.
Labrīt.
Dorisai joprojām sveiciens. Turpinām šajā lapā.
Jā jā, Dorisai žilbinošu pendeli pa resno dupsi!!!!!!
Vārda dienā!!!!!
Ziemas laikā katlu mājā ir forši.
Idiņ, mīļumiņ.....kveščens ir šit tāds:
Vai smaka no Liepājas puses var nokļut pa vējam lidostas ēkā, ja airoplāni paceļoties un nolaižot (ies) samaisa gaisu virs skrejamceļa??
Sviestc rakstīja: Varbūt pastāv arī šāda bloka remonta iespējas
Varbūt. Skatoties, kas un cik tur ir nodedzis.