Kārtot: Augošā secībā

Tēma: iAuto rallija kauss

Centis_Nuudele rakstīja:

Pirmais rakstīja:

.... es tik un tā neremontēšu tam sūda audī odometru.... vienkārši pārtaisīsu kompī tā lai datus par nobraukto attālumu ņem no kāda riteņa... rezultātā tiks iegūts precīzāks mērījums.... jo GPS ir daudz reizes lielāka kļūda attāluma rēķināšanā kā abs datčikam no riteņa...

bet ja paredzamā nākotnē būs aizliegts lietot parastos portatīvos datorus, tad es jau tagad taisīšu man nepieciešamās fīčas mašīnā speciāli iebūvētā mikroprocesorā

Arī pēc visas aprakstītās fīčēšanas procedūras tavs auto paliks vienkāršs sūda audī.

...ar nestrādājošu odometru.

Tēma: iAuto rallija kauss

Pirmais rakstīja:

.... es tik un tā neremontēšu tam sūda audī odometru.... vienkārši pārtaisīsu kompī tā lai datus par nobraukto attālumu ņem no kāda riteņa... rezultātā tiks iegūts precīzāks mērījums.... jo GPS ir daudz reizes lielāka kļūda attāluma rēķināšanā kā abs datčikam no riteņa...

bet ja paredzamā nākotnē būs aizliegts lietot parastos portatīvos datorus, tad es jau tagad taisīšu man nepieciešamās fīčas mašīnā speciāli iebūvētā mikroprocesorā

Arī pēc visas aprakstītās fīčēšanas procedūras tavs auto paliks vienkāršs sūda audī.

Tēma: seat toledo salona smaka

Es arī par tiem seskiem neticu.

Tamā bagāžniekā vairāk par septiņiem beigtiem seskiem nevar ielikt, vāks neiet ciet.

Tēma: NSNF 157tas ZILiņš

Labas rytas bezdelnieki!

Tēma: NSNF 157tas ZILiņš

Dabljū.

Tēma: NSNF 157tas ZILiņš

Igrek.

Tēma: NSNF 157tas ZILiņš

Uz redzēšanos.

Braucu ielās.

Tēma: Motora ķēde.

Žiguļa ķēdi kādreiz mainīja, izsitot vienu štifti un pievienojot jauno kēdi vecajai galā.

Tēma: NSNF 157tas ZILiņš

JLo rakstīja: 535 d

ZIL -133.

Tēma: iAuto rallija kauss

Sviestc rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: traki ir.

Ja Sviestam jāpērk citu telefonu, tad viņam nepietiks naudas evakuācijai. tas točno.

P.S.

lai gan neko smieklīgu neredzu tajā, ka Redaktors ar savu jauno nolikumu atšuj veselu rindu braukt gribētāju...

Neesmu lasījis Nolikumu, jo tikpat nepiedalīšos..bet ja pareizi saprotu, tad galvenais cepiens tikai par GPS???

Tad nu gan , nenotiks takš rallijs Sahāras tuksnesī vai Klusajā okeānā, kur nav neviena orientiera.

Tēma: iAuto rallija kauss

traki ir.

Ja Sviestam jāpērk citu telefonu, tad viņam nepietiks naudas evakuācijai. tas točno.

Tēma: iAuto rallija kauss

Redaktors rakstīja: par evakuāciju (dažiem Saabiem).

Tēma: NSNF 157tas ZILiņš

Bazhix rakstīja: Ja topicaa rakstiits ZIL, tad ZIL..

Nav ko ar tiem BMW njemties

Atbalstīts.

paskaties vēsturi - kuras valsts ražotie autombīļi vinnēja karu????

Tēma: NSNF 157tas ZILiņš

Dorisa rakstīja: Ja pamanījāt, Dorisai šodien ir aºi Pievienošanaš jubileja!

Tad jau turpinam bučot!!!

Tēma: NSNF 157tas ZILiņš

Turpinās Dorisas bučošana!

Tēma: ATRUMKLOKIS

Zinu kur meklēt.

Ja stūre kreisajā pusē, tad kloķis ir pa labi no stūres.

Ja angļu variants, tad kloķis no stūres pa kreisi.

Tēma: NSNF 157tas ZILiņš

Labrīt.

Dorisai joprojām sveiciens. Turpinām šajā lapā.

Tēma: NSNF 157tas ZILiņš

Jā jā, Dorisai žilbinošu pendeli pa resno dupsi!!!!!!

Vārda dienā!!!!!

Tēma: NSNF 157tas ZILiņš

Ziemas laikā katlu mājā ir forši.

Tēma: NSNF 157tas ZILiņš

No seksa nav jākaunās!

Ar to ir jāsadzīvo.

Tēma: NSNF 157tas ZILiņš

Lose....

Tēma: NSNF 157tas ZILiņš

klons rakstīja: ...kāpēc Stabulnieks ar Baisuli liftā sadevās rokās un aizvēra acis vot man tāds āķīgs jautājums

Sabijās no augstuma.

Tēma: NSNF 157tas ZILiņš

Idiņ, mīļumiņ.....kveščens ir šit tāds:

Vai smaka no Liepājas puses var nokļut pa vējam lidostas ēkā, ja airoplāni paceļoties un nolaižot (ies) samaisa gaisu virs skrejamceļa??

Tēma: NSNF 157tas ZILiņš

Ideots rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: laba smaka pa vējam lido tālu.

das stimmt, das stimmt.....

Tu arī jau sajūti

Tēma: Meklēju \"Smadzenes\".

Sviestc rakstīja: Varbūt pastāv arī šāda bloka remonta iespējas

Varbūt. Skatoties, kas un cik tur ir nodedzis.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti