Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 157tas ZILiņš

Dorisa rakstīja: Maigs spēriens Zigmāram pa to vietu, kur jābūt vāverei!

ķipa - daudz laimes vārda dienā!

Pievienojos!!!!!

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Sky_Walker rakstīja:

Ozz rakstīja: kas ir fokkeris

tie AirBaltic proppellernieki

Nav nekāda kinderšpīle, kad tāds fukkkeris ar propelleri tuvojas no aizmugures....

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Ozz rakstīja: kas ir fokkeris

Tu esi drošs ka korekti uzrakstiiji

:

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Baisulis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Vienkārši viņam ādas par maz .

Vai arī āda nepietiekoši elastīga.

Nu,pasēdi pats mīnus 20 grādos regulāri,ar paliksi neelastīgs. Arī var sanākt,ka tirsa no smaidīšanas sāp

Nja, loģiski....

varbūt jārekomendē Walkeram pirms iešanas uz tupēšanu sarķīrā ieziesties ar glicerīnu biezā slānī

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Baisulis rakstīja:

Sky_Walker rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Pasmaidīsim visi kopā.

Tirsa jau sāp no smaidīšanas

Nu Tev izmainījuši muskuļu grupu sasaisti tajā melnajā trasē.... Kas notiek,kad uz podauzsēdies,mute veras vaļā??

Vienkārši viņam ādas par maz .

Vai arī āda nepietiekoši elastīga.

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Pasmaidīsim visi kopā.

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

2.

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Man gan šodien nekas nesāp!

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Ozz rakstīja:

Sky_Walker rakstīja:

Ozz rakstīja: saki, tirsa saap

tak pokuj, kas man sāp.

kas jums, ķēmi, te jauns

man kaa aarstnieciibas personai varbuut nav vienalga...

a varbuut arii ir....

Tev kā ārstniecības personai ....aploksnes biezums ir tieši proporcionāls sāpošās vietas nozīmīgumam cilvēka dzīvē.

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Sky_Walker rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Pēc tavas pāriešanas uz melnās trases palika plata brūna strīpa.

Tev ir radies iespaids, ka apenes mainu ik pa gadam

Nē, nedomāju vis ka tu to dari tik bieži.

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Sky_Walker rakstīja: . Es laizot parasti pielīpu armēli pie dzelzs

āāāā, bingo bingo!!!!!

Tātad tas nav elerons, ko tu laizi! Eleronus taisa no pārkausētām alumīnija drātīm, nevis no dzelzs!!!!!

Tu būsi laizījis moņķiroffku, tā ir no dzelzs.

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Sky_Walker rakstīja:

Tā bija melnā trase

Pēc tavas pāriešanas uz melnās trases palika plata brūna strīpa.

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

bizenajs rakstīja: elerons??? 4e za hernjnja??? vai tas ir TAS, kas SZ biksees???

Atvaino, neesmu nekad ielūkojies SZ biksēs...tev jāmeklē atbildi kādā enciklopijā.

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Skū Wolker, tev mantelīša kabatās jānēsā pa ķieģelim.

Lai vējš tevi negāž no kātiem nost 5x2 stundās.

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Sky_Walker rakstīja: mans rekords-5 kritieni 2 stundu laikā.

Nu ble, tu takš esi abzolūts losis!

:

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Vai elerons ir tas verķis, kas reizēm uz augšu, reizēm (un visbiežāk) - uz leju

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Nav ko teikt.

vienkārši - nav ko teikt.

Tēma: opel astra 2002

shwinka rakstīja: te apgrozas nenopietni cilveeki...

Pilnīgi piekrītu Jūsu viedoklim.

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Iešu uz mājām.

Esmu stulbs gana, bet tik stulbs neesmu lai te tēlotu patriotu.

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Sviestc rakstīja: Izmēdīsim Centi!!!

Masveidā....

Dažādās pozās...

Ko lielies, Tev jau atkal vajadzīgajā brīdī nestāvēs.

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Zoo rakstīja:

Sviestc rakstīja: Izskatās ka ar to kontaktgrupu līdzēt nevarēšu, neredzu pat cenu uz pasūtījumu...

skaidrs, tad zvaniisu pa taisno konkurentiem

Es nupat K-Rautā nopirku tādu grozāmu verķi ar kuru var istabā pataisīt lampiņas gaišākas vai tumšākas. rekomendēju arī Tev. iemontē viņu iekš sava Volvo, un pieregulē tās paneļa lampas kā vajag.

maksāja tas verķis septiņi piecdesmit. Smuks, importa, no gludas plastmasas. Ļoti labi pieskaņojams veca volvo interjēram.

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Sviests, savas biznesa ģēlas tu varētu kārtot izmantojot citus masu mēdijus!

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Kontakts ar Gripu.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti