Dorisa rakstīja: Maigs spēriens Zigmāram pa to vietu, kur jābūt vāverei!
ķipa - daudz laimes vārda dienā!
Pievienojos!!!!!
Tēma: NSNF 157tas ZILiņš
Dorisa rakstīja: Maigs spēriens Zigmāram pa to vietu, kur jābūt vāverei!
ķipa - daudz laimes vārda dienā!
Pievienojos!!!!!
Sky_Walker rakstīja:
Ozz rakstīja: kas ir fokkeris
tie AirBaltic proppellernieki
Nav nekāda kinderšpīle, kad tāds fukkkeris ar propelleri tuvojas no aizmugures....
![]()
![]()
Ozz rakstīja: kas ir fokkeris
Tu esi drošs ka korekti uzrakstiiji
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
:
Baisulis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Vienkārši viņam ādas par maz .
Vai arī āda nepietiekoši elastīga.
Nu,pasēdi pats mīnus 20 grādos regulāri,ar paliksi neelastīgs. Arī var sanākt,ka tirsa no smaidīšanas sāp
Nja, loģiski....
varbūt jārekomendē Walkeram pirms iešanas uz tupēšanu sarķīrā ieziesties ar glicerīnu biezā slānī![]()
![]()
Baisulis rakstīja:
Sky_Walker rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Pasmaidīsim visi kopā.
Tirsa jau sāp no smaidīšanas
Nu Tev izmainījuši muskuļu grupu sasaisti tajā melnajā trasē.... Kas notiek,kad uz podauzsēdies,mute veras vaļā??
Vienkārši viņam ādas par maz .
Vai arī āda nepietiekoši elastīga.
![]()
Ozz rakstīja:
Sky_Walker rakstīja:
Ozz rakstīja: saki, tirsa saap
tak pokuj, kas man sāp.
kas jums, ķēmi, te jauns
man kaa aarstnieciibas personai varbuut nav vienalga...
a varbuut arii ir....
Tev kā ārstniecības personai ....aploksnes biezums ir tieši proporcionāls sāpošās vietas nozīmīgumam cilvēka dzīvē.
![]()
Sky_Walker rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Pēc tavas pāriešanas uz melnās trases palika plata brūna strīpa.
Tev ir radies iespaids, ka apenes mainu ik pa gadam
Nē, nedomāju vis ka tu to dari tik bieži.
![]()
Sky_Walker rakstīja: . Es laizot parasti pielīpu armēli pie dzelzs
āāāā, bingo bingo!!!!!
Tātad tas nav elerons, ko tu laizi! Eleronus taisa no pārkausētām alumīnija drātīm, nevis no dzelzs!!!!!
Tu būsi laizījis moņķiroffku, tā ir no dzelzs.
![]()
Sky_Walker rakstīja:
Tā bija melnā trase
Pēc tavas pāriešanas uz melnās trases palika plata brūna strīpa.
![]()
bizenajs rakstīja: elerons??? 4e za hernjnja??? vai tas ir TAS, kas SZ biksees???
Atvaino, neesmu nekad ielūkojies SZ biksēs...tev jāmeklē atbildi kādā enciklopijā.
Skū Wolker, tev mantelīša kabatās jānēsā pa ķieģelim.
Lai vējš tevi negāž no kātiem nost 5x2 stundās.
![]()
Sky_Walker rakstīja: mans rekords-5 kritieni 2 stundu laikā.
Nu ble, tu takš esi abzolūts losis!
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
:
Vai elerons ir tas verķis, kas reizēm uz augšu, reizēm (un visbiežāk) - uz leju![]()
![]()
Tēma: opel astra 2002
shwinka rakstīja: te apgrozas nenopietni cilveeki...
Pilnīgi piekrītu Jūsu viedoklim.
Iešu uz mājām.
Esmu stulbs gana, bet tik stulbs neesmu lai te tēlotu patriotu.
![]()
Sviestc rakstīja: Izmēdīsim Centi!!!
Masveidā....
Dažādās pozās...
Ko lielies, Tev jau atkal vajadzīgajā brīdī nestāvēs.
![]()
Zoo rakstīja:
Sviestc rakstīja: Izskatās ka ar to kontaktgrupu līdzēt nevarēšu, neredzu pat cenu uz pasūtījumu...
skaidrs, tad zvaniisu pa taisno konkurentiem
Es nupat K-Rautā nopirku tādu grozāmu verķi ar kuru var istabā pataisīt lampiņas gaišākas vai tumšākas. rekomendēju arī Tev. iemontē viņu iekš sava Volvo, un pieregulē tās paneļa lampas kā vajag.
maksāja tas verķis septiņi piecdesmit. Smuks, importa, no gludas plastmasas. Ļoti labi pieskaņojams veca volvo interjēram.
Sviests, savas biznesa ģēlas tu varētu kārtot izmantojot citus masu mēdijus!
![]()