Labrīt.
Man kaut kur bija viens kontakts.
Sviestc rakstīja: Izskatās ka ar to kontaktgrupu līdzēt nevarēšu, neredzu pat cenu uz pasūtījumu...
ja nav cena, tad uzdāvini uz jauno gadu!
![]()
Baisulis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Man domāt, ka 400 Ls par siltām kājām nav nemaz tik dārgi.
Tie ir kādi labi ziemas polārzābaki?
Nē, tās ir īpašās sildošās plastmasas klapes.
![]()
Tēma: SAAB for nesaabists
oskarz rakstīja:
autors grib volvo.
tad kāpēc jātaisa kārtējo spama topiku par sābu![]()
![]()
Ursim ir līdzi nēsājamā brille.
katram gadījimam.
![]()
Man domāt, ka 400 Ls par siltām kājām nav nemaz tik dārgi.
Sviestc rakstīja:
Zoo rakstīja:
ursis rakstīja:
Zoo rakstīja: Nee...
fiška...reizeem starteejot neiedegas visas lampinjas panelii (ellja, bremzes logu skjidrums abs utt) un tahometrs neraadiija....domaaju ka laadeeshana tirzaa, bet nee-viss griezhas...uzgaazee un aiziet...
a ja pasleegaa jau no saakuma, un izdodas visus lampionus iededzinaat, tad ij taho raada, gan gaismas normaalas... un reizeem sit, pagaans taads, rādžam atminu aaraa....
kontaktgrupa...kaut kas nesasleedzas....
ieliec savaa aparaataa un uztaisi rentgenu.i zinaasi kas kur kaa...
vienkaarsaak buutu vnk iznjemt un apskatiit ar aciim...
a slinkums....
un tāpēc pirksi sakuma kontaktgrupu, un p;ec tam tik skatītsies
Iestāsti, lai viņš vispirms aiziet pārbaudīt redzi. Uzliks jaunas brilles, un visas lampiņas degs tik spoži kā nekad agrāk.
Centis_Nuudele rakstīja: Paldies.
Sorry, ne tur iepostēju.
pozitiivais rakstīja: čau
šosdien....dapiga darāmā............kāds var ieteikt kur 8+ vietīgu mikrobusiņu uz 2 dienām iznomāt???
Es tev varu piedāvāt 2+vietīgu auto uz 8 dienām. Summa tā pati.
![]()
Kad kafijas krējums saiet rūgušpienā, tad ir absolūti Bambāļi.
saugen rakstīja: iebraucot bedrē, nomaucās nost aizmugurējais ritenis ar pusi no barabana. ?
Tas barabāns pārplīsis uz pusēm![]()
Tad nav tolkas likt atpakaļ, jāmeklē jaunu.
![]()
Tēma: TDI Golf IV pārdodu
TDI rakstīja:
man , kaa jau paakjim , aviizes labi noder kraashnju iekurinaashanai , taxshto 'takoje dobro somim prigogjicsa'
Iekurināšanai tev pietiek ar mazajiem formātiem - ķipa ultūras, karjeras, tirgus utt. diena.
Lielās davai šurp.
Baisulis rakstīja: Tev-Rimi ratiņi,Losi.
'Maximas ratiņi ir efektīvāki.
Tēma: TDI Golf IV pārdodu
TDI rakstīja: pakku ar vecaam Diena'am maskiroffkai
Es zinu vienu cilvēku, kurš tieši tādai vajadzībai patērē vecās Dienas biezā slānī. Tagad sakarā ar jauno atraktīvo avīzes formātu viņš plēš matus no spraugas.
Ja tev tās avīzes daudz, varbūt varu par nelielu bet taisnīgu samaksu (no tavs puses) iztīrīt tev māju.
![]()
Ja Tu uzskati, ka šis topiks ir izveidots neatbilstošā vietā vai tas vispār nav lietderīgs, ziņo par to iAuto moderatoram!
Es uzskatu, ka šis topiks ir izveidots ATBILSTOŠĀ vietā.
Bet lietderīgs NAV.
sakiet lūdzu, kā man darīt?
slēgt ārā kompi uz 6 brīvdienām vai neslēgt![]()
pozitiivais rakstīja: paldies Jums!!!
!
PN
pozitiivais rakstīja: vajag busu 2 stūra dīvānu transportēšanai....vai ir kādi varianti??????????
vienīgais variants.
volvo rakstīja: nopirku v940 ar autonomku, jautājums-cik dieseli pečka patērē 1h.?
Mazāk par litru.