Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Labrīt.

Man kaut kur bija viens kontakts.

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Sviestc rakstīja: Izskatās ka ar to kontaktgrupu līdzēt nevarēšu, neredzu pat cenu uz pasūtījumu...

ja nav cena, tad uzdāvini uz jauno gadu!

Tēma: Šofera puse nepuš silto GAISU:-/Saab 9-5

Baisulis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Man domāt, ka 400 Ls par siltām kājām nav nemaz tik dārgi.

Tie ir kādi labi ziemas polārzābaki?

Nē, tās ir īpašās sildošās plastmasas klapes.

Tēma: SAAB for nesaabists

oskarz rakstīja:

autors grib volvo.

tad kāpēc jātaisa kārtējo spama topiku par sābu

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Ursim ir līdzi nēsājamā brille.

katram gadījimam.

Tēma: Šofera puse nepuš silto GAISU:-/Saab 9-5

Man domāt, ka 400 Ls par siltām kājām nav nemaz tik dārgi.

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Sviestc rakstīja:

Zoo rakstīja:

ursis rakstīja:

Zoo rakstīja: Nee...

fiška...reizeem starteejot neiedegas visas lampinjas panelii (ellja, bremzes logu skjidrums abs utt) un tahometrs neraadiija....domaaju ka laadeeshana tirzaa, bet nee-viss griezhas...uzgaazee un aiziet...

a ja pasleegaa jau no saakuma, un izdodas visus lampionus iededzinaat, tad ij taho raada, gan gaismas normaalas... un reizeem sit, pagaans taads, rādžam atminu aaraa....

kontaktgrupa...kaut kas nesasleedzas....

ieliec savaa aparaataa un uztaisi rentgenu.i zinaasi kas kur kaa...

vienkaarsaak buutu vnk iznjemt un apskatiit ar aciim...

a slinkums....

un tāpēc pirksi sakuma kontaktgrupu, un p;ec tam tik skatītsies

Iestāsti, lai viņš vispirms aiziet pārbaudīt redzi. Uzliks jaunas brilles, un visas lampiņas degs tik spoži kā nekad agrāk.

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Pa lampiņu ir.

Tēma: Zuminaajums Redam (tas kas Elmaars)!!!

Centis_Nuudele rakstīja: Paldies.

Sorry, ne tur iepostēju.

Tēma: Zuminaajums Redam (tas kas Elmaars)!!!

Paldies.

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

pozitiivais rakstīja: čau

šosdien....dapiga darāmā............kāds var ieteikt kur 8+ vietīgu mikrobusiņu uz 2 dienām iznomāt???

Es tev varu piedāvāt 2+vietīgu auto uz 8 dienām. Summa tā pati.

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Kad kafijas krējums saiet rūgušpienā, tad ir absolūti Bambāļi.

Tēma: Vw golf II trumuļu bremzes

saugen rakstīja: iebraucot bedrē, nomaucās nost aizmugurējais ritenis ar pusi no barabana. ?

Tas barabāns pārplīsis uz pusēm

Tad nav tolkas likt atpakaļ, jāmeklē jaunu.

Tēma: TDI Golf IV pārdodu

TDI rakstīja:

man , kaa jau paakjim , aviizes labi noder kraashnju iekurinaashanai , taxshto 'takoje dobro somim prigogjicsa'

Iekurināšanai tev pietiek ar mazajiem formātiem - ķipa ultūras, karjeras, tirgus utt. diena.

Lielās davai šurp.

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

gūt gūt môrgen.

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Baisulis rakstīja: Tev-Rimi ratiņi,Losi.

'Maximas ratiņi ir efektīvāki.

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

ēēēēēēēēēēēēēēēē

Tēma: TDI Golf IV pārdodu

TDI rakstīja: pakku ar vecaam Diena'am maskiroffkai

Es zinu vienu cilvēku, kurš tieši tādai vajadzībai patērē vecās Dienas biezā slānī. Tagad sakarā ar jauno atraktīvo avīzes formātu viņš plēš matus no spraugas.

Ja tev tās avīzes daudz, varbūt varu par nelielu bet taisnīgu samaksu (no tavs puses) iztīrīt tev māju.

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Ja Tu uzskati, ka šis topiks ir izveidots neatbilstošā vietā vai tas vispār nav lietderīgs, ziņo par to iAuto moderatoram!

Es uzskatu, ka šis topiks ir izveidots ATBILSTOŠĀ vietā.

Bet lietderīgs NAV.

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

sakiet lūdzu, kā man darīt?

slēgt ārā kompi uz 6 brīvdienām vai neslēgt

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

pozitiivais rakstīja: paldies Jums!!!

!

PN

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

pozitiivais rakstīja: vajag busu 2 stūra dīvānu transportēšanai....vai ir kādi varianti??????????

c.wrzuta.pl/...

vienīgais variants.

Tēma: autonomā apkure Volvo 740 td

volvo rakstīja: nopirku v940 ar autonomku, jautājums-cik dieseli pečka patērē 1h.?

Mazāk par litru.

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Tā jau viš ir.

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Nelaiza

Pirelli.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti