Čau!
Kā sokas pārdošana?
Bet, kā esmu dzirdējis, pilsētas mašīnas ar lauku metodēm nedrīkstot remontierēt. drīkst tikai sertificētos autorizētos ar tonētu stiklu izbūvētos servisos.
![]()
Auzinjsh rakstīja: bet kods komplekta cits..
moš tur biezumi mainās, vai vēll kāds ākis, no vopšem Džeks palika gribot...
Soory..
uz laukiem dara tā: noņem veco sajūgu nost, pasit padusē kopā ar bīdmēru un litrīgo līmeņrādi, un brauc uz lielo pilsētu pirkt jaunu. I nekādu problēmu. Tad i pie kājas- sapas kodi vai nesapas.
![]()
Da nē, ar Širi viss ir OK.
Viņš kā parasti - tēmā iebraukt nespēj, bet pačatot grib.
![]()
aanuss rakstīja: centi, pakasi mani.
Nāc šurp.
Man kā reiz eglītē karājas viens ļoti glīts un pietiekami liels čiekurs.
Iespraudīšu tev, varēsi dižoties kamēr kāds ķirurgs tevi atpestīs no tā rotājuma.
Ideots rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Un vispār - es neesmu nekāds idiots.
nevaru piekrist šim apgalvojumam
Bet tu nemocies ar problēmām, kuras neizproti.
![]()
Gandrīz dabūju iet pēc traktora. Sūc gan tas renaults, galīgz sūc.
Jātaisa pašam.
Dari pac, jebšu čaklās rokas...kaut kā tā apmēram.
Pļāāāā, experts nopirka iekārtu kurai nav sofc uzražots!![]()
![]()
![]()
nekad nav nācies braukt ar auto, kam ir lukturu mazgātāji. Bet jābrauc pa dubļainiem zemes ceļiem diezgan daudz. Nu nav nemaz tik grūti izkāpt un noslaucīt tos lukturus. Pie reizes var pačurāt utt.
Steigties nav labi.
stress, nervi čupā....labāk lēnām.
![]()
Pamazām palēnām
kakājam uz velēnām.
Labdien, sevišķais sveiciens Pozitīvajai.
![]()
šeku reku kā no gaisa
plika tirsa parādās.
Priecīgus svētkus!
![]()
Baisulis rakstīja:
HaLs rakstīja:
Baisulis rakstīja:
HaLs rakstīja: labrīt
Izkāpi no akvārija??
nea, pamodos ofisa krēslā
Man ar pirms stundas tā sanāca,knapi nenogāzos
Tas soliņš, uz kura tupēdams tu mizo kartupeļus, nav ofisa krēsls.
nevaig jaukt mušas ar rozīņiem.
![]()
Baisulis rakstīja: Kāds vēl tur galvenais. Buļļa pakaļas izkritnis mož galvenais,tur nu es ticētu.
Palūgšu izteikties pieklājīgāk.
šeit tu neesi purvā, bet gan zolīdā portālā.
Baisulis rakstīja: A kas tas par Anusu Jubeli??
Vai es
Defektologs. Galvenais.
Lēni gan šeitan viss notiek....
Varbūt piedāvāt resnākus vadus , lai elektroni nemet kūleņus![]()
![]()
Laika galīgi vairs nav.
Iekšzemes kopprodukts briesmās.
Plan gorit.
Celies, latvieti, strādā arī Ziemassvētkos!
partija tevi par to aizmirsīs.
PN!
Uz šeit klātesošajiem TAS neatttiecas.
![]()
Tēma: slāpst
Tukšgaitas vārsts, droseļvārsta aizvērtā' stāvokļa slēdzis, caurums gaisa vai vakuuma caurulēs, temperatūras devējs, nekontakts štepseļos vai vados.....utt.
Tēma: Drošības karkass
Bucefals rakstīja: Manuprāt, ka neprofesionāli pēc "draugu ieteikumiem" un pēc "internetā atrastiem rasējumiem" iemetinats karkass var drīzāk izraisīt pretēju efektu, avārijas gadījumā salokotiesvai ieduroties visnepiemērotākajās vietās un leņķos.
.
Lai taisa to karkasu pa ārpusi.