Kārtot: Augošā secībā

Tēma: TDI Golf IV pārdodu

Čau!

Kā sokas pārdošana?

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

labrīt, tizleņi!

Priecīgus svētkus!

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Uz redzēšanos, nejēgas.

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Bet, kā esmu dzirdējis, pilsētas mašīnas ar lauku metodēm nedrīkstot remontierēt. drīkst tikai sertificētos autorizētos ar tonētu stiklu izbūvētos servisos.

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Auzinjsh rakstīja: bet kods komplekta cits..

moš tur biezumi mainās, vai vēll kāds ākis, no vopšem Džeks palika gribot...

Soory..

uz laukiem dara tā: noņem veco sajūgu nost, pasit padusē kopā ar bīdmēru un litrīgo līmeņrādi, un brauc uz lielo pilsētu pirkt jaunu. I nekādu problēmu. Tad i pie kājas- sapas kodi vai nesapas.

Tēma: Uztaisīt Subaru lukturu tīrītājus?

Da nē, ar Širi viss ir OK.

Viņš kā parasti - tēmā iebraukt nespēj, bet pačatot grib.

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

aanuss rakstīja: centi, pakasi mani.

Nāc šurp.

Man kā reiz eglītē karājas viens ļoti glīts un pietiekami liels čiekurs.

Iespraudīšu tev, varēsi dižoties kamēr kāds ķirurgs tevi atpestīs no tā rotājuma.

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Ideots rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Un vispār - es neesmu nekāds idiots.

nevaru piekrist šim apgalvojumam

Bet tu nemocies ar problēmām, kuras neizproti.

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Un vispār - es neesmu nekāds idiots.

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Gandrīz dabūju iet pēc traktora. Sūc gan tas renaults, galīgz sūc.

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Jātaisa pašam.

Dari pac, jebšu čaklās rokas...kaut kā tā apmēram.

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Pļāāāā, experts nopirka iekārtu kurai nav sofc uzražots!

Tēma: Uztaisīt Subaru lukturu tīrītājus?

nekad nav nācies braukt ar auto, kam ir lukturu mazgātāji. Bet jābrauc pa dubļainiem zemes ceļiem diezgan daudz. Nu nav nemaz tik grūti izkāpt un noslaucīt tos lukturus. Pie reizes var pačurāt utt.

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Steigties nav labi.

stress, nervi čupā....labāk lēnām.

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Pamazām palēnām

kakājam uz velēnām.

Labdien, sevišķais sveiciens Pozitīvajai.

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

šeku reku kā no gaisa

plika tirsa parādās.

Priecīgus svētkus!

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Bay.

Sī jū to morrow.

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Baisulis rakstīja:

HaLs rakstīja:

Baisulis rakstīja:

HaLs rakstīja: labrīt

Izkāpi no akvārija??

nea, pamodos ofisa krēslā

Man ar pirms stundas tā sanāca,knapi nenogāzos

Tas soliņš, uz kura tupēdams tu mizo kartupeļus, nav ofisa krēsls.

nevaig jaukt mušas ar rozīņiem.

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Baisulis rakstīja: Kāds vēl tur galvenais. Buļļa pakaļas izkritnis mož galvenais,tur nu es ticētu.

Palūgšu izteikties pieklājīgāk.

šeit tu neesi purvā, bet gan zolīdā portālā.

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Baisulis rakstīja: A kas tas par Anusu Jubeli??

Vai es

Defektologs. Galvenais.

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Lēni gan šeitan viss notiek....

Varbūt piedāvāt resnākus vadus , lai elektroni nemet kūleņus

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Laika galīgi vairs nav.

Iekšzemes kopprodukts briesmās.

Plan gorit.

Celies, latvieti, strādā arī Ziemassvētkos!

partija tevi par to aizmirsīs.

PN!

Uz šeit klātesošajiem TAS neatttiecas.

Tēma: slāpst

Tukšgaitas vārsts, droseļvārsta aizvērtā' stāvokļa slēdzis, caurums gaisa vai vakuuma caurulēs, temperatūras devējs, nekontakts štepseļos vai vados.....utt.

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Vairs neguļās.

Esam augšā.

lbrt.

Tēma: Drošības karkass

Bucefals rakstīja: Manuprāt, ka neprofesionāli pēc "draugu ieteikumiem" un pēc "internetā atrastiem rasējumiem" iemetinats karkass var drīzāk izraisīt pretēju efektu, avārijas gadījumā salokotiesvai ieduroties visnepiemērotākajās vietās un leņķos.

.

Lai taisa to karkasu pa ārpusi.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti