Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Drošības karkass

Bucefals rakstīja: Manuprāt, ka neprofesionāli pēc "draugu ieteikumiem" un pēc "internetā atrastiem rasējumiem" iemetinats karkass var drīzāk izraisīt pretēju efektu, avārijas gadījumā salokotiesvai ieduroties visnepiemērotākajās vietās un leņķos.

.

Lai taisa to karkasu pa ārpusi.

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

ursis rakstīja: iistenibaa par jums:

Ja Dievs pie varas laistu trušus,

Kam prātiņš īss un astes strupas,

Tad bāros marinētus zušus

Mums aizvietotu sakņu zupas.

Mēs kāri grauztu koku mizu,

Un iztiktu ar sulām žūpa.

Un dārgāka par „Monu Lizu”

Tad būtu glezna „Šķeltā Lūpa”.

Un Saeima par prezidentu

Tad ievēlētu... nav ko zīlēt,

To, kas ar „varas instrumentu”

Drīkst tikai savus nagus vīlēt.

Un uzrakstītu „trušu Tacīts”

Tik tuvas visiem trušiem domas,

Ar kurām būtu skaidri sacīts,

Ka... Rīga celta vēl pirms Romas!

Ja trušiem piederētu vara...

Man prāts uz jokiem atkal nesas,

Vai tiktu tad uz zaļa zara

Tie, kuri gaļu ēd un desas?

Neticu savām acīm: Ursis sācis rakstīt salasāmā rokrakstā!

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Auziņ, kādas krāsas zeķbikses šodien uzvilki?

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Galīgas auziņas.

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Ideots rakstīja:

gribējās tik pasveicināties....

LABRĪT.

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

labrīt.

Kurš lohārs uztaisīja šitik stūlbu topiku

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Kas var būt skaistāks par divu vīriešu mīlestību

atbilde - vēl skaistāka ir dzimtenes mīlestība.

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

bizenajs rakstīja: jaa jaa, Zigi, ich kommmmmmeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!

nu praideru saits te ir vai kārtīgs autoklubs

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Pats esi pēdelis.

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

i kāds nau kāds?

,

mergens.

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Ja centrs ir dabonams mājās, tad es arī dodos uz centru.

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Ideots rakstīja: es PN!

uz centru uz centru.....

Paskaties augstāk!

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

labrīt.

sagaidīju oranžo.

Tēma: NSNF 156 tais, bišķi rasistiskais ;)

Ideots rakstīja: TG/AM bezošibačno

Precīzāk pateikt nav iespējams.

Pilnīgi atbalstu Jūsu domu!

Tēma: 155 KIA jeb NSNF monarhija

Esmu cēlies.

Tēma: Autofavorīts nemāk nomainīt eļļu

arba rakstīja: Un tāpēc jauns GEtz ir labāks par 5 gadīgu OOOO

ar ko viņš ir labāks? Vai viņam ir sausais karteris un filtru nav jāpievelk

Tēma: Autofavorīts nemāk nomainīt eļļu

RHINO rakstīja: Kādu "Centi Ūbeli"?

Ne tik šerpi, jaunekli.....

Tēma: 155 KIA jeb NSNF monarhija

Krumbīgels

tfu....labrīt gribēju teikt.

Tēma: 155 KIA jeb NSNF monarhija

Pirmais rakstīja: protams neaizmirsīsim aristorātiskāko draiveri ar vismazāko gaisa pretestību - superzigi

šitais ir labs.

viss pārējais - buļļa kakas.

Tēma: 155 KIA jeb NSNF monarhija

Ursim silikona pupi!

Tēma: 155 KIA jeb NSNF monarhija

Zoo rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: ...graciozi noslīd no stikla, no haubes un kā galerta pikucis izklājas uz asfalta.

un noberzh kruusugalus

Bet sakarā ar to, ka silikons labi amortizē, plaušas viņš nesadauza.

Tikai noberž galus.

Tēma: 155 KIA jeb NSNF monarhija

...graciozi noslīd no stikla, no haubes un kā galerta pikucis izklājas uz asfalta.

Tēma: 155 KIA jeb NSNF monarhija

Tēma: 155 KIA jeb NSNF monarhija

Zoo rakstīja: vai arii Pozija anatomija ir tuvaaka gailim ne cilveekam

Uzmanīgāk, jaunēkli!!!!

Tēma: 155 KIA jeb NSNF monarhija

Pozjka - durak.

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti