Tam nu gan es nevaru notecēt.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
ursis rakstīja: kā tu vingro no rītiem?
es teiksim esmu lielas slodzes piekritējs.
vingrojums ar leduskapi,kapijas krūzi un māgā stumšanu man tīri labi patīk
Iesaku iepīrsingot rāvējslēdzi starp tirsas vaigiem. Lai vingrojumi nesanāk patvaļīgi nelaikā un nevietā.
Kanibaals rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Regulāra (apmēram reizi 2 gados) bremžu šķidruma maiņa - un nekas tur iekšā nerūsēs.
Kāds tam sakars ar putekļugumijām?
Nekāds.
Tam ir sakars ar rūsu cilindros dziļi aiz manšetes.
Jautājums visiem fiziķiem un liriķiem:
Sētā saulē ir baigi karsts, bet malkas šķūnī ir vēss. Ja es tagad iznestu malku sētā saulē sasildīt, vai ziemā viņu kurinot būtu lielāks siltums nekā pa taisno no vēsā šķūņa![]()
Regulāra (apmēram reizi 2 gados) bremžu šķidruma maiņa - un nekas tur iekšā nerūsēs.
SEA rakstīja: pasūtīt pirmo uz podiņu ir obligāta ikdienas prasība.
...
Regulāri mīksta vēdera izeja ir ciešas veselības ķīla.
Nu tad - kā darīt![]()
Ņemt 1,4 litrus (2 reiz pa 0,7) vai neņemt![]()
![]()
Pirmais rakstīja:
i_edgars rakstīja: Nu kas ir?? Prātiņa tik vien pietika kā citus aptirst?? Izlasīt jau pieninēto grāmatu, vienu sadaļu par siltuma bilanci benzīnniekos un dīzeļos, bet tukšgaitā sajēgas nepietiek?!
Arkārtēji grūto tējkannas formulu Q = cm(t1 - t2) fizikas stundā ar neviens protams nemācījās!
nu cē šajā formulā ir gaismas ātrums, em ir masa, tē būtu temperatūru delta, bet kas ir lielais kū?
Fizģjošs
cm ir centimetrs(i), kas mainās atkarībā no temperatūras.
Q ir otrā daļā no IQ, kura attiecīgi mērāma mainīgajos centimetros.
Elementāri.
i_edgars rakstīja: Dīzelis vairāk siltuma saražo pie pilnas skodzes, bet tukšgaitā saražo mazāk par benzīnieku, pie kam tik maz, ka ziemas apstākļos nepietiek paša dzinēja uzsildīšanai. Izlasi 2 reizes, ja pa vienu nespēj sajēgt rakstīto.
Tas protams ir skaidrs.
Bet tu nepļūti kā zariņu govs, davai izskaidro KĀPĒC tas tā ir!
Bez formulām, uz pirkstiem.
.....kur šitādi cirvji rodās.....![]()
![]()
Man kā reiz pirms pusdienām vajadzēja 2 ķieģeļus ko zem piekabes dīseles pastutēt.
Bet es atradu tepat!
Seene rakstīja: Eu... ja jau dízelis ir kompresors, tad ka ar vinu var riepas piepumpet?
Vai tad 5 cilindru motoriem tas 5. cilinders nav domāts gaisa pumpēšanai priekš bremzēm un riepām![]()
![]()
Pārvarēt kompresiju ir nopietns darbs.
Tas jums nav krāniņus uz sienām zīmēt.
TDIOTS rakstīja: attvainojiet par ielaušanos Jūsu intelektuālajā diaõgā
Centi -vai Tu atnūdeļoji kempingam 'Niedras' španungu ??
Lūdzu precīzāku informāciju. Es nevaru atcerēties visus pansionātus, kurus esmu pa štīmi atslēdzis.
Sviestc rakstīja: Vai vispār iz nopērkami mūsdienās tādi vadi,lai šama apaļo
5 kontakta ligzdu sajūgtu ar mūsdienu austiņām,mikrofonu,telefonu un datoru,vai arī tas vads ir jāķīmiķo pašam?
Saspraud sērkociņus.
nazurbajev rakstīja: Kaut kad nedēļas sākumā pa SWH stāstīja, ka kaut kur, kaut kādā zemē (neatceros vairs), šņabja dzeršanas sacensībās uzvarētājs atstiepa kātus.
Pirmais vai pēdējais atstiepa?