Sviestc rakstīja: Es tur koordinēšu saliešanas procedūru, lai būt ka aptiekā..
Tevi neielika slimnīcā reizē ar maratonistiem![]()
![]()
Sviestc rakstīja: Es tur koordinēšu saliešanas procedūru, lai būt ka aptiekā..
Tevi neielika slimnīcā reizē ar maratonistiem![]()
![]()
Neglīti. Vai ta citu veikalu tajā pīļu miestā nebija![]()
TDIOTS rakstīja: 'jaunie' -tiešās iesmidzes , pumpjasprauslu degvielsliežu un , jupisviņuzinvēlkādi brīnumi , bez papildsildīšanas , paši nesilst neuxja
Man bija 'vecais' toijotas atmosfēriskais 2,5 L/ 75 ZS..
Uz vietas stāvot tāpat nevarēja uzsildīt, glāba tikai opcija dzīt caur pečku salona gaisu. Bet arī to ilgi nevar, sāk aizsvīst logi.
Vēl jau var darīt kā Sibīrijā - neslāpē vispār to motru, lai rūc visu ziemu.
Speciāli Švabraškinam - ņemožeš sraķ, ņe mučaj žopu.....
ursis rakstīja: ...pareizās iestādes ...
Kāpēc necel trubu?
Nelec nost....es prasīju vai tevi pacienāja ar čarku.
nevis par medāli.
sarashkins rakstīja: Vajag vēl efektīvi nosiltinātu salonu!
Tātad - fufaiku mugurā un velteņus kājās.
Lēti un labi.
Vispār tie uzvaras svētki man patīk - kad ļaudis draudzīgi ierauj, uzdzied un uzdejo garmonista pavadījumā, varbūt ejot mājās kādos krūmos pazaudē pa medālim - tas viss kopā man simpatizē daudz vairāk kā varavīkšņaino gājiens.
Un - jautājums tiem kas ir piedalījušies - vai varavīksnisti pasākuma viesiem dod ieraut uz šarika![]()
Sviestc rakstīja: Tu jau tikai operā un uzvaras parkā vien tik Rīgā esi bijis.
Uzvaras parkā neesmu bijis. Gribēju šogad 9. maijā aiziet, bet tad man veterāni noteikti piedāvātu bezmaksas čarku bet es biju iekš Rīgas ar auto, dzert nedrīkstēju un mana atteikšanās noteikti skumdinātu veterānus. Ķipa - ti meņja ņe uvažaješ?
Tāpēc mir družba bracstvo vārdā nolēmu neiet.
Rot front!
vārtKrūme.....nja, kādi tik hibrīdi arhitektūrā negadās...
![]()
nazurbajev rakstīja: Kādi celtniecības pamatlikumi būtu jāievēro, naglojot sauso tubziku?
Galvenais pamatlikums - negrābsties gar naglām, ja otrā rokā āmurs. Palūdz kādu citu pieturēt naglu,.
kasinsh79 rakstīja: Ja tas 24tkm noskrējiens ir oriģinālais, tad tam motorītim vēl iet un iet
šaubu nav....tikai pērkot jāpalūdz lai iepriekšējais saimnieks izstāsta ticamu sāgu par tik laba auto pārdošanas iemesliem.
![]()
A man kafejnīcis tepat uz galda stūra.
Iestrēbs un dosies dzīvē.
Čikagas piecīts vienā ziņģē dzied "plastisks bārdas dzinējs"...
Kas tas ellē ratā par dzinēju![]()
Dīzelis, bendzīns, hibrīds![]()
![]()
feciic rakstīja: Kaimiņu kantorim ir škodas ar tādu motoru, nu jau visām ap 200k nogriezti pa Latviju, sīki neesmu taujājis bet mātes vārdiem nelamāja, vien to ka ņefiga nerij un pašvaki ar jaudu.
Ir mazliet starpība, vai to mazmotoru nopērk jaunu vai lietotu ar "reālu" nobraukumu.
Es ieteiktu nepirkt lietotu auto ar vismazāko konkrētajam modelim piedāvāto motoru.
Ir auto - ir autoproblēmas.
Ir BMW - problēmu nav.
Arhitektam zīmējot to būdu dikti būs drebējusi tā roka, kas tur līneālu.