Skaties divreiz.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
uupis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
uupis rakstīja: Kurš ir redzējis OZZu…
HELP… Vajaga Ozza kordinātes…
redzēju pirms kāda mēneša apmēram.....
dod epastu, aizsūtīšu koordinātes.
Mēģini skatīt.
uupis rakstīja: Kurš ir redzējis OZZu…
HELP… Vajaga Ozza kordinātes…
redzēju pirms kāda mēneša apmēram.....
dod epastu, aizsūtīšu koordinātes.
Kanibaals rakstīja: . Ūdens problēma kā dzesētājam ir mazā starpība starp vārīšanās temp. un pāreju tvaikā.
ūdens problēma ir sasalšana.....
![]()
Tēma: Hokejs.
VWfans rakstīja: Uzskatu, ka priekshsaciikshu (pirms ceturtdaljfinaala, pusfinaala un finaala) turniiraa bija jaaatljauj neizshkjirti, par tiem dodot katrai komandai pa vienam punktam. Tad Latvijai buutu 3.vieta grupaa, un mees tiktu uz priekshu.
Uzskatu, ka noteikumi visiem vienādi.....
![]()
![]()
Ņem Smārtu, suni sēdini sev blakus un parkojies pie velosipēdiem.
Sviestc rakstīja: www.kasjauns.lv/...
A es domāju, kur Centis pazudis...
Viņš Pirmajās Lieldienās,tika nogādāts psihiatriskajā slimnīcā „Ģintermuiža”.
Un kāda vaina
Ģintermuižā var sastapt sen neredzētas sejas....
![]()
Nē takš, pirmais maijs! Bez pobedi, s ulippkoj!
Franču termostatus nevāra ūdenī. Tos vāra skābā vīnā.
Prazdņiks tuvojas.
Vai tu jau sapūti savus baloniņus?
sarashkins rakstīja: . Workarounds neko neremontējot ir tāds - izņem termostatu, ar savilcējiem savelk tā atspiedējatsperi, ieliek katlā ar ūdeni, uzvāra > tagad termostats ir atvērtā stāvoklī un ciet nevērsies. Ieliek to atpakaļ un brauc ar dzesēšanu pa lielo loku,
![]()
Ja nav ko darīt, var ar kreiso roku urķēt labo ausi.
Termostatu var izņemt, flanci pieskrūvēt vietā un viss. Katlā vārīt vajag pelmeņus nevis termostatus.
PO-79 rakstīja: Zinu džekus, kas uz turnīru jau pagājšgad brauca savākt piķi no šamiem- easy money
Tas nebūtu slikts NSNF pasākums - aizbraukt savākt piķi...
![]()
Tēma: Volvo s60 iegāde
ak rakstīja: Tas mazais apgriesanas radiuss toties saudze pusasis retak jamaina
Mazais![]()
vai tomēr lielais
![]()
Tēma: Jauns vai vecs auto?
Seene rakstīja: . vismaz manuālās kārbas gadījumā degvielas patēriņš kā reiz samazinās salīdzinājumā ar nevienmērīgu braukšanu. nezinu, kā automātiem...
Un A/C darīšana gauži arī ir tikai nemotoriem. Manam auto vispār nav manāma patēriņa starpība braucot ar/bez kondicioniera.
Ar automātu kruīzs darbojas eleganti.
Par A/C.... nu nevajag censties apstrīdēt fiziku. Jebkurš pričendāls ko griež motors, patērē savu jaudu un atbilstošu sadedzināto degvielu tās jaudas iegūšanai.
Šībrīža aktuālais piedāvājums:
Nosies Purškalas, Tirpalas.
Sandiz rakstīja: iesakiet līmi bamperam, pats salīmēšu (audi c4)
200W lodāmurs, tāda paša plastmasas materiāla piedeva un metāla sietiņš ko ielikt iekšpusē.