Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... 377 >

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Skaties divreiz.

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

uupis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

uupis rakstīja: Kurš ir redzējis OZZu…

HELP… Vajaga Ozza kordinātes…

redzēju pirms kāda mēneša apmēram.....

dod epastu, aizsūtīšu koordinātes.

dzintars.repro@gmail.com

Mēģini skatīt.

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

uupis rakstīja: Kurš ir redzējis OZZu…

HELP… Vajaga Ozza kordinātes…

redzēju pirms kāda mēneša apmēram.....

dod epastu, aizsūtīšu koordinātes.

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Ejiet.

Tēma: Audi 100 \'90 pazūd tosols

Kanibaals rakstīja: . Ūdens problēma kā dzesētājam ir mazā starpība starp vārīšanās temp. un pāreju tvaikā.

ūdens problēma ir sasalšana.....

Tēma: Hokejs.

VWfans rakstīja: Uzskatu, ka priekshsaciikshu (pirms ceturtdaljfinaala, pusfinaala un finaala) turniiraa bija jaaatljauj neizshkjirti, par tiem dodot katrai komandai pa vienam punktam. Tad Latvijai buutu 3.vieta grupaa, un mees tiktu uz priekshu.

Uzskatu, ka noteikumi visiem vienādi.....

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Grāmatvedis skaidrā

Nu, piedodiet......

Tēma: kādu ekonomisku universāli?

Ņem Smārtu, suni sēdini sev blakus un parkojies pie velosipēdiem.

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Sviestc rakstīja: www.kasjauns.lv/...

A es domāju, kur Centis pazudis...

Viņš Pirmajās Lieldienās,tika nogādāts psihiatriskajā slimnīcā „Ģintermuiža”.

Un kāda vaina

Ģintermuižā var sastapt sen neredzētas sejas....

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

EjtakšTu.

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Nē takš, pirmais maijs! Bez pobedi, s ulippkoj!

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Eu, šodien tak kāzas:!:!

Jābrauc uz banketu!

Tēma: Audi 100 \'90 pazūd tosols

Kopā ar varžu kājām.

Tēma: Audi 100 \'90 pazūd tosols

Franču termostatus nevāra ūdenī. Tos vāra skābā vīnā.

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Prazdņiks tuvojas.

Vai tu jau sapūti savus baloniņus?

Tēma: Audi 100 \'90 pazūd tosols

sarashkins rakstīja: . Workarounds neko neremontējot ir tāds - izņem termostatu, ar savilcējiem savelk tā atspiedējatsperi, ieliek katlā ar ūdeni, uzvāra > tagad termostats ir atvērtā stāvoklī un ciet nevērsies. Ieliek to atpakaļ un brauc ar dzesēšanu pa lielo loku,

Ja nav ko darīt, var ar kreiso roku urķēt labo ausi.

Termostatu var izņemt, flanci pieskrūvēt vietā un viss. Katlā vārīt vajag pelmeņus nevis termostatus.

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Poņal.

Tēma: Ford auksts motors slāpst nost

Turi siltā vietā.

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Forši.

Vannā varēsi turēt Cūku.

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Pieprasu savas olas!

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

PO-79 rakstīja: Zinu džekus, kas uz turnīru jau pagājšgad brauca savākt piķi no šamiem- easy money

Tas nebūtu slikts NSNF pasākums - aizbraukt savākt piķi...

Tēma: Volvo s60 iegāde

ak rakstīja: Tas mazais apgriesanas radiuss toties saudze pusasis retak jamaina

Mazais

vai tomēr lielais

Tēma: Jauns vai vecs auto?

Seene rakstīja: . vismaz manuālās kārbas gadījumā degvielas patēriņš kā reiz samazinās salīdzinājumā ar nevienmērīgu braukšanu. nezinu, kā automātiem...

Un A/C darīšana gauži arī ir tikai nemotoriem. Manam auto vispār nav manāma patēriņa starpība braucot ar/bez kondicioniera.

Ar automātu kruīzs darbojas eleganti.

Par A/C.... nu nevajag censties apstrīdēt fiziku. Jebkurš pričendāls ko griež motors, patērē savu jaudu un atbilstošu sadedzināto degvielu tās jaudas iegūšanai.

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Šībrīža aktuālais piedāvājums:

Nosies Purškalas, Tirpalas.

Tēma: Bampera remonts - kur Rīgā vislabāk.

Sandiz rakstīja: iesakiet līmi bamperam, pats salīmēšu (audi c4)

200W lodāmurs, tāda paša plastmasas materiāla piedeva un metāla sietiņš ko ielikt iekšpusē.

< 1 ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... 377 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti