Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... 377 >

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Bucefals rakstīja: Labrīt!

Šinīs brīvdienās mans automehāniķis un senaks draugs pēc labi pavadīta piektdienas vakara sestdienas rītā ap 10:00 tapa nostādināts no likumsargiem un rezultātā tiesības uz gadu nost. (Tiesa gan vēl neesot bijusi.)

Man sacēlās jautajiens.

Pirms daudziem gadiem bija tāda iespēja pusgadu pēc tiesību atņemšanas uz gadu rakstīt papīru, lai tiesības dod atpakaļ.

Kā ir tagad? Manuprāt sen nekas par neko tādu nav dzirdēts. Varbūt ir vēl kaut kādas savādākas lienamas šķirrbas likumdošanā?

Ja viņš var piestādīt pozitīvu raksturojumu no darba vietas, kaimiņiem, tuvākā lielveikala direktora un sievasmātes, tad neliela cerība pastāv.

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Kurbuļveida attiecības.

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

SEA ir pirga zimpis.

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

8 dienas japāņu jūrā.

Tēma: Jauns vai vecs auto?

VWfans rakstīja: Tagad ar labu atlaidi dabuujams lieliskais KIA-Ceed SW universaals. Ar 1,4 litru benziina motoru pat leetaak par 10 tuukstoshiem latu. Es taadu auto iekaaroju...

Vācijā tikpat lieliskā škoda fabia maksā lētāk par 10 tūkstošiem EIRO....

Kāpēc pie mums baudāmus jaunus auto pārdod tik dārgi

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Sviestc rakstīja: Laikam vajadzēs brīvā brīdī

uzcept viktorīnu par Auci.

Lai ir skaidrs,no kā jābaidās

Pucē vaļā.

Man nav brīva brīža.....

Labrīt.

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Neinteresē kaukas.

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Tev jāorganizē banketu.

Tā kā Bankets ir franču vārds, Tu nesaproti ko tas nozīmē.

Saku mūsu valodā - Tev jāliek puslitru.

(c) A. Raikins.

Ah jā, labrīt.....

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Brilles, sasita brilles

silta migla kūp

No paša rīta

Pazuda krāsas kopš tā laika.

Ah jā, labrīt.

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Orģionālā Māsīca.....

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Saki - virtuālā Plaukstiņas jaunkundze nedēļas nogalē atpūšas Strādā īstā

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Virtuālā vidē runa iet par virtuālām orģijām, protams.

Tēma: Jauns vai vecs auto?

Crankshaft rakstīja: msh

Centis_Nuudele rakstīja:

Kārtu? Neaizmirsti ka tiem pašiem žiķeļiem pamatā ir piecdesmito beigās projektēts fiats Kā lai šie neatpaliek?

=====================

Nē, draugi, tas pats "žigulis" bija krietni modernāks

auto par Fiat-124! Tā bija tolaiku PSKP CK pozīcija ...

Sovetskoje - značit lučšeje!

šaubu nav...un kamēr itāļi ar rungām stāvēja krievu montāžniekiem aiz muguras, tas auto bija tam laikam kvalitatīvs.

Un vispār tās mašīnas koncepcija bija - pērc, brauc 5 gadus un pērc nākošo.

Savukārt par iepriekš slavēto 7.tā paneli un salonu... man daudz simpātiskāks šķita mīkstais lateksa panelis no 1. - 3., nekā cietā plastmasa. Arī mīkstie griesti pret 7.tā cieto plastmasas pannu.

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Pieeja liegta..

laikam neesmu pilngadīgs.

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Nau vis labi

Vācu auto experts Zigis kādreiz teica, ka e39 man katru gadu remontos nodīrāšot 900 Ls - tāpat kā viņa kolēģim...:[

Divi gadi pagājuši, vakar biju uz TA - nassing....

Ko lai iesāk ar iekrātajiem 1800 latiem

Tēma: Videokameras problemas - ko darīt ?

juha rakstīja: 8 mm kasetei nebūs VHS adaptera. VHS kasetes lenta ir platāka (12,7 mm). Kasešu adapteri bija VHS-C formātam.

Pardon....būšu kļūdījies.

Tēma: Videokameras problemas - ko darīt ?

IkdienasViesis rakstīja: - nav vairs iespēju skatīt ierakstus.

Adapteris no 8mm uz VHS - un skaties !

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

SEA rakstīja: Jūs varat iet Dirst, es eju atvaļinājumā...

Tūlītiņ pieņems likumu par rupjībām internetā, un tavs atvaļinājums paies kamerā.

Tēma: Jauns vai vecs auto?

Vai var 66.gada Eiropas auto FIAT, kuru ar vizuālām izmaiņām VAZ ražoja vēl pavisam nesen, salīdzināt ar 80.to gadu vidus golfu, eskortu, korollu utt.............par 90.to gadu autiņiem varbūt nerunāsim..

Tēma: Jauns vai vecs auto?

Crankshaft rakstīja: Šito vajadzētu izlasīt visiem, kuri lamā Žiguļus - 99.99%

nekad mūžā nav braukuši ar jaunu vai ideāli uzturētu

šīs markas auto ... Vai kaut ar Moskviču 2140 "Luks".

Kāpēc Tu domā ka nav

Esmu braucis (ilgstoši-gadiem, nevis līdz kaimiņa mājai) ar ZAZu, ar VAZu, ar Moskviču, ar Ņivu - un visi bija jauni.

Es viņus nelamāju, bet no tā paša laika perioda rietumu analogiem viņi atpaliek par vismaz kārtu.

Tev varbūt ir cits viedoklis?

Tēma: Jauns vai vecs auto?

IkdienasViesis rakstīja: Katrā gadījumā, es KATRAM autovadītājam iesaku vismaz reizi mūžā rast iespēju iegādāties pilnīgi jaunu auto.

+1

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Ah jā, labvakar!

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Piecos divdesmit no rīta perdošs Bizenajs toč nav nekāds sapnis.

Tas ir murgs!!!

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Sviestc rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Laikam esu slims.

"laikam" varēji gan izlaist..

Laikam nevarēju gan.

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Laikam esu slims.

< 1 ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... 377 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti