Bucefals rakstīja: Labrīt!
Šinīs brīvdienās mans automehāniķis un senaks draugs pēc labi pavadīta piektdienas vakara sestdienas rītā ap 10:00 tapa nostādināts no likumsargiem un rezultātā tiesības uz gadu nost. (Tiesa gan vēl neesot bijusi.)
Man sacēlās jautajiens.
Pirms daudziem gadiem bija tāda iespēja pusgadu pēc tiesību atņemšanas uz gadu rakstīt papīru, lai tiesības dod atpakaļ.
Kā ir tagad? Manuprāt sen nekas par neko tādu nav dzirdēts. Varbūt ir vēl kaut kādas savādākas lienamas šķirrbas likumdošanā?
Ja viņš var piestādīt pozitīvu raksturojumu no darba vietas, kaimiņiem, tuvākā lielveikala direktora un sievasmātes, tad neliela cerība pastāv.
VWfans rakstīja: Tagad ar labu atlaidi dabuujams lieliskais KIA-Ceed SW universaals. Ar 1,4 litru benziina motoru pat leetaak par 10 tuukstoshiem latu. Es taadu auto iekaaroju...
Vācijā tikpat lieliskā škoda fabia maksā lētāk par 10 tūkstošiem EIRO....
Kāpēc pie mums baudāmus jaunus auto pārdod tik dārgi

Sviestc rakstīja: Laikam vajadzēs brīvā brīdī
uzcept viktorīnu par Auci.
Lai ir skaidrs,no kā jābaidās
Pucē vaļā.
Man nav brīva brīža.....
Labrīt.
Tev jāorganizē banketu.
Tā kā Bankets ir franču vārds, Tu nesaproti ko tas nozīmē.
Saku mūsu valodā - Tev jāliek puslitru.
(c) A. Raikins.
Ah jā, labrīt.....

Brilles, sasita brilles
silta migla kūp
No paša rīta
Pazuda krāsas kopš tā laika.
Ah jā, labrīt.
Saki - virtuālā Plaukstiņas jaunkundze nedēļas nogalē atpūšas
Strādā īstā

Virtuālā vidē runa iet par virtuālām orģijām, protams.
Crankshaft rakstīja: msh
Centis_Nuudele rakstīja:
Kārtu? Neaizmirsti ka tiem pašiem žiķeļiem pamatā ir piecdesmito beigās projektēts fiats Kā lai šie neatpaliek?
=====================
Nē, draugi, tas pats "žigulis" bija krietni modernāks
auto par Fiat-124! Tā bija tolaiku PSKP CK pozīcija ...
Sovetskoje - značit lučšeje!
šaubu nav...un kamēr itāļi ar rungām stāvēja krievu montāžniekiem aiz muguras, tas auto bija tam laikam kvalitatīvs.
Un vispār tās mašīnas koncepcija bija - pērc, brauc 5 gadus un pērc nākošo.
Savukārt par iepriekš slavēto 7.tā paneli un salonu...
man daudz simpātiskāks šķita mīkstais lateksa panelis no 1. - 3., nekā cietā plastmasa. Arī mīkstie griesti pret 7.tā cieto plastmasas pannu.
Pieeja liegta..
laikam neesmu pilngadīgs.
Nau vis labi
Vācu auto experts Zigis kādreiz teica, ka e39 man katru gadu remontos nodīrāšot 900 Ls - tāpat kā viņa kolēģim...:[
Divi gadi pagājuši, vakar biju uz TA - nassing....
Ko lai iesāk ar iekrātajiem 1800 latiem

juha rakstīja: 8 mm kasetei nebūs VHS adaptera. VHS kasetes lenta ir platāka (12,7 mm). Kasešu adapteri bija VHS-C formātam.
Pardon....būšu kļūdījies.
IkdienasViesis rakstīja: - nav vairs iespēju skatīt ierakstus.
Adapteris no 8mm uz VHS - un skaties !
SEA rakstīja: Jūs varat iet Dirst, es eju atvaļinājumā...
Tūlītiņ pieņems likumu par rupjībām internetā, un tavs atvaļinājums paies kamerā.

Vai var 66.gada Eiropas auto FIAT, kuru ar vizuālām izmaiņām VAZ ražoja vēl pavisam nesen, salīdzināt ar 80.to gadu vidus golfu, eskortu, korollu utt.............par 90.to gadu autiņiem varbūt nerunāsim
..

Crankshaft rakstīja: Šito vajadzētu izlasīt visiem, kuri lamā Žiguļus - 99.99%
nekad mūžā nav braukuši ar jaunu vai ideāli uzturētu
šīs markas auto ... Vai kaut ar Moskviču 2140 "Luks".
Kāpēc Tu domā ka nav
Esmu braucis (ilgstoši-gadiem, nevis līdz kaimiņa mājai) ar ZAZu, ar VAZu, ar Moskviču, ar Ņivu - un visi bija jauni.
Es viņus nelamāju, bet no tā paša laika perioda rietumu analogiem viņi atpaliek par vismaz kārtu.
Tev varbūt ir cits viedoklis?
IkdienasViesis rakstīja: Katrā gadījumā, es KATRAM autovadītājam iesaku vismaz reizi mūžā rast iespēju iegādāties pilnīgi jaunu auto.
+1

Piecos divdesmit no rīta perdošs Bizenajs toč nav nekāds sapnis.
Tas ir murgs!!!

Sviestc rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Laikam esu slims.
"laikam" varēji gan izlaist..
Laikam nevarēju gan.