Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... 377 >

Tēma: kādu ekonomisku universāli?

Es saku - izmēros aptuveni vienā klasē.

Jā, pēc oficiālās klasifikācijas fokuss ir kompaktnieks.

Dabā avensis mazliet lielāks par fokusu, bet mazāks par mondeo. Kaut kāds japāņu mēsls, nestandarta izmērs.

Tēma: kādu ekonomisku universāli?

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Nu, man ir gadījies pavizināties ar 2-3 gadu vecu fokusu (izmēru klases ziņā tas pats kas avensis).

Plastmasas čīkst, aizmugurē sēdošiem kājām vietas nav - tā vien gribas kāpt ārā un izstaipīties. Piepīpētaja VISPĀR NAV!!!!!! pleeee, tā vietā kaut kur bardačoka dibenā noslēpts 12V štepselis, braucot pa zemes ceļiem akmeņi grabina pa spārniem kā zvirbulis pa sienašķūni.....

es saku, ka fords ir spējīgs uztaisīt tikai konservu bundžu uz riteņiem.

avensis ir klasi lielāks par fokusu

Ko jūs dauņi sajēdzat, neviens neesat ne avensī ne fokusā sēdējuši, tikai šķidri nodirst protat!

Tēma: kādu ekonomisku universāli?

Nu, man ir gadījies pavizināties ar 2-3 gadu vecu fokusu (izmēru klases ziņā tas pats kas avensis).

Plastmasas čīkst, aizmugurē sēdošiem kājām vietas nav - tā vien gribas kāpt ārā un izstaipīties. Piepīpētaja VISPĀR NAV!!!!!! pleeee, tā vietā kaut kur bardačoka dibenā noslēpts 12V štepselis, braucot pa zemes ceļiem akmeņi grabina pa spārniem kā zvirbulis pa sienašķūni.....

es saku, ka fords ir spējīgs uztaisīt tikai konservu bundžu uz riteņiem.

Tēma: kādu ekonomisku universāli?

i_edgars rakstīja: izslēdzot aizdedzi izslēdzas piepīpētājs - navigācija nav lietojama ja nestrādā motors,

normālai navigācijai vēderā ir akumulators.

Protams, ja viņa nav tikpat antīka kā dīzeļfords.

Tēma: kādu ekonomisku universāli?

ak rakstīja: Rūsē gan mazāk.

Kurš rūsē mazāk? Audi - jā.

MB nerūsē mazāk, viņš rūsē ilgāk. jo bleķi biezāki.

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Sviestc rakstīja: Tik kur lai to Brenguļu dabūn?

www.miestins.lv/...

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Bucefals rakstīja: Tikai nav skaidrs, kapēc .....

Vai tas tevi tik ļoti uztrauc?

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Vai tu bieži mēri savu gaisa masu?

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Ar gudrajiem dīzeļiem neesmu krāmējies, bet bendzīniešpricei kompis iedod motorītim tik daudz degvielas lai ievērotu stehiometrisko attiecību pret motorā ieplūstošo gaisa daudzumu, kuru ir izmērījis tas gaisa masas mērītajs. Resp. - lai lambda būtu 1 vai ļoti tuvu tam.

Tātad - lai sagatavotu degmaisījumu pareizā proporcijā.

droši vien kompizētam dīzelim ir tāpat.

Bet kā ir Tev

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Tad kam viņu vajag - opeļdīzelim jeb tev

Tēma: kādu ekonomisku universāli?

ak rakstīja: Kurie ta nav? Roomsters tik pat kā ir. Nesauksi jau par kabluku. Meriva jau ar, gandrīz

Bet, ja jāvadā gari priekšmeti, tad īsts universālis iekabina gandrīz universālim kablukam.

Meriva būtu jāpieskaita futbolbumbu kategorijai. Baudāmu futbolbumbu kategorijai....

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

SEA rakstīja: Drīz sievu arī būs jāmāca kā mīlēt...

Tu esi bijis kursos

jebšu paspēji ieskatīties vadoņa balvā

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Neatkāpies no tapetēm!

Tēma: kādu ekonomisku universāli?

ak rakstīja: Neviens no nosauktajiem nav vidējās klases auto. Tātad pircējs nezina, ko grib

Un divi no nosauktajiem nav universāļi.

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

pozitiivais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Pozjka kak vsegda - durakk.

konsekvence un tradīcijas...tā ir nācijas vērtība

Par to mēs tevi arī cienām. Tu vienīgais saproti kas ir dzīve un nesūdzies par valdību.

Tēma: C4

taaneko rakstīja: Paskaidrošu- premium klases auto ir liels, ērts .

Nē, tas nav premium klases, bet gan lielās vai vismaz vidēji lielās klases auto.

Izmēram šoreiz nav nozīme.....

Tēma: Palidziet ludzu tik skaidriba.......

osaka79 rakstīja:

ak rakstīja: Kloķvārpstas stāvokļa devēja problēmu datoriķiem uzrāda

Protams,ka uzrada,bet ja tas devejs glukaini strada........ Tad tak ir iespejamiba,ka tiesi tani momenta neuzrada...............????

Vajadzētu kompim atmiņā saglabāties datiem par gļukiem.

Vai ta tik grūti noņemt vāku un paskatīties zobenes metkas

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Pozjka kak vsegda - durakk.

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Un tad mežmalā iznāca alnis - stalts kā žirafe.

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Brīvību Ursim!

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Sviestc rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Nu, pārspiediens rodās.....

Tad nevaig TO darīt ar mezglā sasietu krānu!

Ja es pareizi atceros VRN, tad subjektam ar niku PÔ un vēl 79 reizes nemaz nav ko siet mezglā....

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

ursis rakstīja: vienīgais kas ir apmierināts mums zināmā lietā esmu tikai es.

Tos loriņus es atdevu nākošajā dienā. Bet kad viņi sāks tevi apmierināt, to gan nezinu.

Tēma: Stūres pastiprinātāja eļļas maiņa

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

PO-79 rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

PO-79 rakstīja: Gribās nokniebties tā lai ausis krīt ciet!!!

/ / /

Kas traucē

AUSIS!!!!

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Nu, pārspiediens rodās.....vai ta tie kanāli visi nav savstarpēji savienoti

Būs jāprasa galvaskausu fotogrāfam, kā tur īsti ir.

< 1 ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... 377 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti