osaka79 rakstīja: vai indukcijas spoli..............
Šitam ir viena spole![]()
vai četras![]()
osaka79 rakstīja: vai indukcijas spoli..............
Šitam ir viena spole![]()
vai četras![]()
PO-79 rakstīja: Gribās nokniebties tā lai ausis krīt ciet!!!
/ / /
Kas traucē![]()
![]()
![]()
No rītiem vajag aiziet investēt.
nav labi nēsāt lieku smagumu līdzi.
Neesi Soross
Tad arī nebūsi, lai kur tu ietu investēt.
![]()
Ne gluži 100% tā, bet ar līdzīgiem simptomiem hrenaultam izpaudās degvielas sūknis, deva pazeminātu spiedienu, ko datortomogrāfija neuzrāda.![]()
TDIOTS rakstīja: , kaut kā neatminos sevi riteņus 'izkarot' , parasti pietika ar stūres izgrozīšanu
Ja pietiek spēka pagriezt stūri, tad nekādu problēmu...
+1 par jautrību.
![]()
Ozz rakstīja: Piektdienas viktoriina! Uzvarētājam galvas datortomogrāfija bez maksas!
Taatad tiek doti sekojoši lielumi:
PE 50x2.4 mm PN6 100m !
kas tas ir???Atbildes tiek pieņemtas liidz šodien 22.00.
Truba ģelo.
Kas vainas fordam? Baudāms auto, nav jau nekāds reno.
iedgar, vai gadījumā to ko tu sauc par puscietu tava sieva nesauc par pusmīkstu?
Labrīt.
To neizlasāmo niku vajag aizsūtīt uz Japānas provinci Daisukebanu.
PO-79 rakstīja:
Bucefals rakstīja: P.S. Es gribu balvu par piedalīsanos ar visnepiemērotāko sacīkšu auto!
Piedod - es drīzāk piekristu par tevis diskvalifikāciju!
Ar tādu buru kā tavējā, kur vējam aizķerties - tas saucams par papildu aprīkojumu, nevis nepiemērotu sacīkšu auto!
Viņam bija līdzi krītošais enkurs.
Sviestc rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Labrīt! Kā sagaidījāt Jauno gadu?
Daudzi vēl ir gaidas...
P.S.
Tad Tu rīkosi nākošo viktorīnas kārtu
Nu vai ta uzreiz šodien:
Ļauj taču erudītiem atvilkt elpu, iepirkt enciklopijas un 60. gadu avīžu komplekktus!
PO-79 rakstīja:
Bucefals rakstīja: Bišķīt iekavēšos, bet būšu!
pārbrauktuve būs slēgta???
Rallija uzvalks no himčistkas jāizņem.
Sviestc rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Cita starpā tas Pirmā piesauktais Lācis īstā vārdā arī bij Vilhelms....Jānis Vilhelms.
Tas džeks 100 dienās varēja visādus mēslus sastrādāt Vecmīlgrāvī.
a Jānis un Ilona
Tos es nepazīstu, neinteresē, PN.
![]()