Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... 377 >

Tēma: Palidziet ludzu tik skaidriba.......

osaka79 rakstīja: vai indukcijas spoli..............

Šitam ir viena spole vai četras

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

PO-79 rakstīja: Gribās nokniebties tā lai ausis krīt ciet!!!

/ / /

Kas traucē

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

No rītiem vajag aiziet investēt.

nav labi nēsāt lieku smagumu līdzi.

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Neesi Soross

Tad arī nebūsi, lai kur tu ietu investēt.

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Nu, kādas jums ir atsauksmes?

Tēma: Palidziet ludzu tik skaidriba.......

Ne gluži 100% tā, bet ar līdzīgiem simptomiem hrenaultam izpaudās degvielas sūknis, deva pazeminātu spiedienu, ko datortomogrāfija neuzrāda.

Tēma: Stūres pastiprinātāja eļļas maiņa

TDIOTS rakstīja: , kaut kā neatminos sevi riteņus 'izkarot' , parasti pietika ar stūres izgrozīšanu

Ja pietiek spēka pagriezt stūri, tad nekādu problēmu...

+1 par jautrību.

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Ozz rakstīja: Piektdienas viktoriina! Uzvarētājam galvas datortomogrāfija bez maksas!

Taatad tiek doti sekojoši lielumi:

PE 50x2.4 mm PN6 100m !

kas tas ir???Atbildes tiek pieņemtas liidz šodien 22.00.

Truba ģelo.

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Atraugu apguvi?

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Es esmu Normāls.

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Kas es esmu

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Apsolūti.

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Kazimir! neesi takš Izidors........

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Iemācies atraugāties!

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Kas vainas fordam? Baudāms auto, nav jau nekāds reno.

Tēma: Stūres pastiprinātāja eļļas maiņa

iedgar, vai gadījumā to ko tu sauc par puscietu tava sieva nesauc par pusmīkstu?

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Sūds.

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Labrīt.

To neizlasāmo niku vajag aizsūtīt uz Japānas provinci Daisukebanu.

Tēma: Snieglauzis un Sniegliecis

PO-79 rakstīja:

Bucefals rakstīja: P.S. Es gribu balvu par piedalīsanos ar visnepiemērotāko sacīkšu auto!

Piedod - es drīzāk piekristu par tevis diskvalifikāciju!

Ar tādu buru kā tavējā, kur vējam aizķerties - tas saucams par papildu aprīkojumu, nevis nepiemērotu sacīkšu auto!

Viņam bija līdzi krītošais enkurs.

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Stūlbeņi.

Tēma: Stūres pastiprinātāja eļļas maiņa

Ja lej gar malu, tad paliek pusciets.

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Sviestc rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Labrīt! Kā sagaidījāt Jauno gadu?

Daudzi vēl ir gaidas...

P.S.

Tad Tu rīkosi nākošo viktorīnas kārtu

Nu vai ta uzreiz šodien:

Ļauj taču erudītiem atvilkt elpu, iepirkt enciklopijas un 60. gadu avīžu komplekktus!

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Labrīt! Kā sagaidījāt Jauno gadu?

Tēma: Snieglauzis un Sniegliecis

PO-79 rakstīja:

Bucefals rakstīja: Bišķīt iekavēšos, bet būšu!

pārbrauktuve būs slēgta???

Rallija uzvalks no himčistkas jāizņem.

Tēma: NSNF 186-ais Pavasara Kliedziens

Sviestc rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Cita starpā tas Pirmā piesauktais Lācis īstā vārdā arī bij Vilhelms....Jānis Vilhelms.

Tas džeks 100 dienās varēja visādus mēslus sastrādāt Vecmīlgrāvī.

a Jānis un Ilona

Tos es nepazīstu, neinteresē, PN.

< 1 ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... 377 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti