Ur no vācu mēles ir kaut kas no pirmsplūdu laikiem....SAAB gadījumā Ur nozīmē 'superatpalicis"".
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Ur no vācu mēles ir kaut kas no pirmsplūdu laikiem....SAAB gadījumā Ur nozīmē 'superatpalicis"".
SEA rakstīja: Nolaidu rokas un pamodos...
Aizej apmazgāties.
nazurbajev rakstīja:
Uudensputns rakstīja:
nazurbajev rakstīja: Biķerniekos pa 15Ls var veselu stundu gāzt nonstopā.
A pie manis visu dienu.
Pa piečuku.
Kamēr riepās caurumi.
Līdz tevīm aizbraucot jau riepās ir caurumi.
Tas i lab, būs ko nolikt pie ministrijas durīm.
Sviestc rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Sviestc rakstīja: Baigais nahals, ne
www.tvnet.lv/...
Es saprastu, ka uz poda sēžot lasa vecas avīzes....kur tu esi iesēdies, ja šķirsti tik vecas internetlapas
Ah tad tvnetam Tevi laiž provaiders klāt
Būs japazvana, lai tur arī nelaiž...
Ja Tu vēl piezvanītu lai nelaiž klāt iauto, tad dinamītiskais portāls nomirtu.
Sviestc rakstīja: Baigais nahals, ne
www.tvnet.lv/...
Es saprastu, ka uz poda sēžot lasa vecas avīzes....kur tu esi iesēdies, ja šķirsti tik vecas internetlapas
![]()
Sviestc rakstīja: vecajai granādai,....
Tagad ir arī jaunā granāda![]()
Uudensputns rakstīja: piecīti,kuru laipni AR SMAIDU atdosiet man.
Kad sapņo, aizver acis!
![]()
Izskatās, ka Jaguārs ir uzlauzis dinamisko portālu...![]()
![]()
Sviestc rakstīja: A Te naf kādam gadījumā kabata aizķēries
Holla devējs
Man tieši vienu vaig, lai iedod man to hollu.
Atdodiet Hollu!!
Maitas pļā!!!
Nu pļac, man viens ir! Ko no rīta neteici ka vajag ? Būtu aizvedis. Tas dačiks mazliet nestrādā, bet karstā laikā. Tagad būtu gājis ka prieks.
Tēma: C4
Ja tas nav liels noslēpums - kā sauc topika autora pašreizējo auto, kuru viņš vēlas mainīt pret baudāmo C4?
Peksiic rakstīja: man uz vietas nekaa naf. Man noliktava somaa.
Somas atkarīgais.....
![]()
Sviestc rakstīja: Kas ir
ISVSO un kurā Juglas daļā TAS atrodas
Uz pirmo jautājuma daļu atbilžu varianti ir "jāiszīž" pašiem, bet otrai jautājuma daļai ir doti, kā vienmēr četri atbilžu varianti.
a. Pirmajā Juglā;
b.Otrajā Juglā;
c.Trešajā Juglā;
d.Ceturtajā Juglā.
Lai Veicas!
ISVSO - Internacionāli Starptautiskā Vissavienības Saulesbrāļu Organizācija.
Tā atrodas UNESCO paspārnē un ne ar vienu no 4 Juglām tai nav nekāda sakara.
Pat apkopēja tajā organizācijā ir no Pārdaugavas.
Sviestc rakstīja: Kas vieno ēkas Vidzemes alejā 1,3,5 un 7?
Tās ēkas vieno slepena pazemes eja, atlieka no neiesāktās metro būves.
Sviestc rakstīja: 2. Centis-25582 punktu;
.
Kategoriski pieprasu oficiālā dokumentā rakstīt manu niku pilnā apjomā!!!!
Protams, ka C ir pareizā atbilde!
Mamutveidīgajiem pendeles, pārējiem nekas.
nazurbajev rakstīja: Nu vēl neviens ar plastmasas plinti no Maximas nav nošauts.
Nav
U vas na stroike ņesčastnije slučiji biļi? Ņet?
Budut.....
![]()
nazurbajev rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Jugla - tā arī ir diagnoze.
Netirs! Vadonis teica, ka Auce ir diagnoze.
Mjāa, vadonis..... kad palasa kinčika killera raksturojumu, daudz kas šķiet pazīstams...