... vai tomēr SAAB īpašnieku aprūpes centru![]()
![]()
vienalga, ar transportu tas ir saistīts.
![]()
... vai tomēr SAAB īpašnieku aprūpes centru![]()
![]()
vienalga, ar transportu tas ir saistīts.
![]()
Pareizā atbilde C.
Nepabeidza būvēt Austrumlatvijas SAAB aprūpes centru.
Par nemo neko neteikšu, aizbrauc uz veho un palūdz lai tev viņu parāda, tad secināsi var vai nevar latvietis tur iesēsties.
Par kangoo gan varu izteikties - par savu naudu es to kasti nepirktu.
Sviestc rakstīja: Centis, lai gan cik var noprast, maz ko saprot no tā, kas te notiek, bet tik un ta izrāda apbrīnojamu centību un piedalīšanās vēlmi,
Wo pļā.... es tak nevaru redzēt ne jūtūbi ne tavas inboksa bildes, tāpēc piedalos galīgi uz aklo.
Pēc analoģijas ar tumšo zoli manus punktus vajag trīskāršot.
Labrīt.
Visus ierindas dienestam derīgos apsveicu Padomju armijas un Jūras kara flotes dienā!
Es vienreiz tajā Nārā biju.
Sviests rādīja savu airu jahtu. Ar vienu airi, toties līku un slapju....
Nosaukumu ielicis jahtai bija ļoti tautisku - Kazanka.
Pareizā atbilde uz rītdienas jautājumu:
komēta, asteroīds vai hemoroīds, kas nu tajā pasaules galā pie mums atlidos, trāpīs tieši Juglā.
Vispār labrīt.
Pilnīgi piekrītu Ūdenpautns diagnozei par Sviestcs kā dibens.
Tikai galīgs dibens var sapņot ka ir kļuvis mākslenieks ta'pēc ka nopircis saabu.
![]()
ursis rakstīja: vai Dzintars vēl aizvien slimo ar gripu(tā Pāvels teica).jāsāk lēnām knosīties
es takš nezinu, neesmu dakteris .... es labprāt izpildu kurjera pienākumus, bet to procesa norisi Tu kā visvairāk ieinteresētā persona varētu pakontrolēt pats![]()
![]()
Pareizā atbilde uz rītdienas jautājumu: jāskatās diagonāli.
Mums, t.i. bembistiem atvēsinātajiem, mākslenieku opelizācijas problēmas ir pie stopsignāla.
Bucefals rakstīja: Vai Auces elektrības dievs tika pie sava plānotā taustiņinstrumenta?
Vai tev ir piedāvājums?
Bucefals rakstīja: Vai Auces elektrības dievs tika pie sava plānotā taustiņinstrumenta?
Vēl nē, jo tas viens ko gribēju apgrābstīt, nebija bodē uz vietas.
Būšot ap mēneša beigām.
nazurbajev rakstīja: Oooo! Špannungmens ar ir klāt.
Neņirdz, sāc maksāt par špāni! Samaksā par 5 gadiem uz priekšu, tad krēslas tarifs tevi neķers!
![]()
Sviestc rakstīja:
Nezinite rakstīja:
Sviestc rakstīja:
Nezinite rakstīja: LAbrīt
Labrītt!
Vai Viktorīnā piedalīsies
Vai te kāds kaut ko sajēdz par aksiālo šāli?
es sajēdzu.
Aksiālās šales tiek ievietotas kloķuvārpsatas galos lai nepieļautu tās izkustēšanos pa horizontāli.
Precizēsim - lai novērstu kloķvārpstas aksiālo kustību...pa horizontāli..
un ja nu kloķene vertikāli kā zāles pļāvējam
![]()
nazurbajev rakstīja: Ak jā... šodien visiem lielais sekass prātā... gatavojās vakara kniebieniem... nav laika čatot?
Es labprāt tevi sabučotu svētkos, ja vien tev nebūtu tik riebīgs mūlis.....
![]()
Bucefals rakstīja: Nau ko jāpaliek vecākam!
Tu saki
Varbūt man arī vajadzētu atbalstīt šo notikumu![]()